Sıcak fırsatlar ile alışveriş için indirim takibi yapanlar, Donanım Haber, R10 Net, Amazon, Hepsiburada, Fırsat Bu Fırsat, Çiçek Sepeti, Alerabat, Alıveriş Forumu, Once Coupon A Time, Kuponla Blog gibi fırsat siteleri‘nden yararlanabilirler. Bu platformlar üzerinden % 70’e varan indirim seçeneklerine ve % 80’e varan indirim almaya imkan sağlayan kuponlara erişim sağlanır. Markaların sıcak fırsatlarını ve en uygun fiyatlı ürün seçeneklerini takip edebileceğiniz bu platformlar hakkında detaylı bilgileri alt başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Donanım Haber

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

Donanım Haber, https://forum.donanimhaber.com/forumid_193/tt.htm linki üzerinden erişim gerçekleştirilen ve ana sayfa üzerinden sıcak fırsatların rahatlıkla takip edildiği sitedir. Donanım Haber forum linkine giriş yapılıp, ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan platform içi arama çubuğuna, tercih edilen marka veya ürün adı yazılarak, büyüteç sembolüne tıklanır. Bu işlem kapsamında direk olarak akılda yer alan markanın ürünlerine yönelik indirim fırsatlarını görüntülemek mümkündür. Diğer yandan arama işlemi uygulanmaması halinde, giriş tarihinde güncel olarak yararlanılabilecek indirim kuponları ve sıcak fırsat seçenekleri ana sayfa üzerinde otomatik olarak listelenir. Donanım Haber forumu üzerinden, Amazon, Hepsiburada, Well Matt, Gaming Gen TR gibi seçeneklere ait sıcak fırsatlara ulaşmak mümkündür.

En iyi Youtube kanal isimleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

R10 Net

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

R10 Net, https://www.r10.net/sicak-firsatlar adresi üzerinden erişim gerçekleştirilen ve ana sayfa alanında güncel sıcak fırsatların listelendiği platformdur. R10 Net ile gıda, küçük ev aletleri, giyim, bilgisayar ürünleri alışverişlerine yönelik avantajlı güncel indirimleri, kampanyaları ve indirim kupon seçeneklerini takip etmek mümkündür. Çiçek Sepeti, Trendyol, Bosch, Boyner ve Migros gibi markaların farklı yelpazedeki ürünlerine yönelik indirimli sıcak fırsatları, platformun ana sayfasından takip edebilirsiniz. Listelenen marka ve ürün başlıkları arasından tercih edilene tıklanarak, ilgili indirimli alışveriş sayfasına otomatik olarak geçiş sağlanıp, kampanyalı alışveriş yapılır.

Amazon

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

Amazon’a ait olan https://www.amazon.com.tr/gp/goldbox linki üzerinden, teknolojik ve elektronik ürünlere yönelik sıcak fırsatlar takip edilir. Linke giriş ardından açılan ana sayfa alanında farklı markalara ait bilgisayar, HDR Drone, fotoğraf makinesi, RAM, kahve makinesi, akıllı-dijital kol saati, bluetooth kulaklık modellerine yönelik indirim seçenekleri rahatlıkla takip edilir. Liste tasarım üzerinden ekrana yansıyan kampanyalı ve sıcak fırsat seçenekli ürünler arasında tercih yaparak, avantajlı fiyatlar ile alışveriş gerçekleştirmek mümkündür. Amazon ile % 9 oranından başlayan ve % 50 indirim oranına kadar yükselen fırsatlar yakından takip edilir.

Hepsiburada

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

Hepsiburada ürünlerine ait sıcak fırsatları takip etmek için internet üzerinden  https://www.hepsiburada.com/kampanyalar adresine giriş yapılır. Hepsiburada’nın avantajlı ürün kategorilerini ve kampanya, kupon duyurularını paylaştığı bu adresin ana sayfa alanında, giyimden, elektronik alet seçeneklerine kadar indirimli tüm ürünler görüntülenir. Limon, Collezione, Koton gibi markalara ait moda ürünlerinin, Huawei ve Apple tablet seçeneklerinin, Gaming monitörlerin, Samsung cep telefon modellerinin sıcak fırsatlarına, ana sayfada yer alan kategori başlıklarına tıklanarak ulaşılır.

Fırsat Bu Fırsat

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

Fırsat Bu Fırsat ile sıcak fırsatlar üzerinden avantajlı fiyatlara ulaşmak için internetten https://www.firsatbufirsat.com/firsatlar/c/istanbul linkine giriş yapılmalıdır. Platformun ana sayfa alanından, tatil ve konaklama, tiyatro bilet satışı, online eğitim paketleri, saç bakım paketleri, oto yıkama, eğlence parkı giriş bileti satışı kategorilerinde normalden daha düşük, avantajlı fiyat seçeneklerine ulaşmak mümkündür. Sadece kampanyaları değil aynı anda indirim sağlayan özel kuponları da takip etmeyi mümkün kılan Fırsat Bu Fırsat ile birden farklı restorana ait olan indirim çeklerini, online adımlar ile satın almak mümkündür. Minimum Fırsat Bu Fırsat ile satın alınan indirim çekleri ile kaliteli restoranların akşam yemeklerine % 30 ila 40 oranında indirim ile katılım gerçekleştirilir.

Çiçek Sepeti

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

Çiçek Sepeti ile https://www.ciceksepeti.com/?gclid=EAIaIQobChMI8sG9vcGy7AIVy513Ch0HiAoQEAAYASAAEgK9PvD_BwE&gclsrc=aw.ds adresi üzerinden, geniş ürün yelpazesinde sunulan sıcak fırsat seçeneklerinden yararlanılır. Adrese erişim ardından, çiçek, takı, saat, aksesuar, kişisel bakım, mobilya, ev dekorasyon, elektronik eşya ve giyim ürünlerinde uygulana sıcak fırsatlara erişilir. Ekranda otomatik olarak sıralanan kategori seçeneklerinden tercih edilen üzerine tıklanarak, indirimli ürünler online şekilde satın alınır. Çiçek Sepetinin sunduğu ‘’VAR VAR’’ sıcak fırsat indirimleri kapsamında, aksesuarlar % 60, ev ve mobilya ürünleri % 70, giyim ürünleri % 60 indirim üzerinden edinilir.

En iyi sucuk markaları detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Alerabat

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

Alerabat, https://alerabat.com/tr adresi üzerinden erişim gerçekleştirilen ve 6514 adet farklı markaya ait indirim kuponuna, aynı zamanda sıcak fırsat seçeneklerine ulaşılan platformdur. Platformun ana sayfa alanında bulunan Penti, Defacto, Koton, Media Markt, Flo, D&R, Mavi, Migros, CarreforuSA, Avon ve Emsan marka isimlerinin yer aldığı kategori başlıklarına tıklanarak, markaların ürünlerine yönelik sıcak fırsatlar görüntülenir. Alerabat ile kategori seçimleri ardından, sıcak fırsatlı ücretler üzerinden markaların satış gerçekleştirdiği resmi sitelere otomatik geçiş sağlamak ve % 50 indirim üzerinden online alışveriş gerçekleştirmek mümkündür.

Alışveriş Forumu

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

Alışveriş Forumu, https://alisverisforumu.com linki üzerinden erişim sağlanan ve birden fazla markanın ürünü için sıcak fırsat takibini gerçekleştirebilmeye imkan sağlayan platformdur. Alışveriş Forumu ile ana sayfa alanından, Aliexpress, Hepsiburada, Amazon, Trendyol sıcak fırsat seçeneklerini ve % 50’ye varan güncel indirimleri, liste paneli üzerinden takip edilir.  Platformda yer alan ‘’Kupon Satış Ve Takas’’ sekmesi içinden birden fazla markanın ürünü indirimli şekilde almak için düşük ücretli kuponlar satın alınır. Migros ve Morhipa gibi seçeneklerinde de yer aldığı güncel sıcak fırsat paneli üzerinden tercih edilen marka kategorilerinin seçimi ile sıcak fırsat indirimi bulunan markalara ait resmi web adreslerine otomatik geçiş sağlanır. Bu kapsamda sayfalar üzerinden, indirimli online alışveriş yapılması mümkündür.

Once Coupon A Time

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

Once Coupon A Time, https://oncecouponatime.com/tr/kampanya?page=7 linki üzerinden erişim gerçekleştirilen ve Oysho, Koton, Gratis, Flo ve daha birçok markaya ait olan ürün seçeneklerindeki sıcak fırsatları yakın takip etmeye imkan sağlayan platformdur. Platforma giriş ardından kategori seçeneklerinde direk olarak indirim oranları ve marka isimleri görüntülenir. Marka kategorilerinin yanında yer alan ‘’kampanya gör’’ komutuna tıklanarak, sıcak fırsat kapsamında satışı yapılan ürünlere ve markaların resmi satış adreslerine erişmek mümkün hale gelir. Platform yönlendirmesi kapsamında kozmetikten, ev tekstiline kadar tüm ürünler % 10’dan başlayan ve % 70’e kadar yükselen indirimler üzerinden satın alınırlar.

Merak edilen en iyi pırlanta markalarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Kuponla Blog

Sıcak Fırsatlar – 2021 Güncel – Girişimci Adayları İçin 14 İş Fikri

Kuponla Blog, https://kuponla.com/blog-indirim-kuponu-kodu adresi üzerinden erişim gerçekleştirilen, Boyner ve Trendyol’un sıcak fırsat duyurularını takip etmeye imkan sağlayan platformdur. Koton, Mango, Adidas, Nike , Mavi gibi markaların ürünlerinde geçerli olan ve % 50 indirim sağlayan güncel kuponlara ve sıcak fırsatlardan yararlanmayı sağlayan mobil uygulama seçeneklerinin listesine Kuponla Blog üzerinden erişim sağlanır. Fırsat günlerinin yakından takip edilmesini her an yaptığı güncellerle imkan sunana platformun ana sayfa alanındaki duyu başlıklarına tıklanarak, sıcak fırsatlı fiyatların uygulandığı ürün içeriklerine ve markaların resmi sayfalarına direk erişim sağlanır. Bu işlem ardından markaların resmi sayfalarından indirimli ürünler online şekilde satın alınır.

SICAK FIRSATLAR HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Spor Ayakkabı Sıcak Fırsat Nereden Takip Edilir?

Spor ayakkabı sıcak fırsatları, Donanım Haber üzerinden takip edilir. Her iki platform üzerinden % 50 ila % 70’e varan indirimli fiyat seçeneklerinin uygulandığı ayakkabı modellerine ve markaların kampanyalı satış sayfalarına erişim sağlanır.

R10 Sıcak Fırsatlar Hangi Ürünlere Yönelik?

R10 platformunda yer alan sıcak fırsatlar, gıda, ev tekstil, küçük ev aletleri, giyim, bilgisayar ürünleri, akıllı cep telefonları, saat gibi ürünlere yönelik indirimleri içerirler. Bu ürün kategorilerine sahip farklı markaların uyguladığı sıcak fırsatlar R10 üzerinden görüntülenir.

Donanım Haber İl Sıcak Fırsatlar Nasıl Öğrenilir?

Donaım Haber ile sıcak fırsat seçeneklerini öğrenmek için internet üzerinden , https://forum.donanimhaber.com/forumid_193/tt.htm adresine giriş sağlanır. İşlem ile erişilen ana safa alanında tüm sıcak fırsatlar, kuponlara ilişkin duyuru içerikleri açık şekilde görüntülenir.
Kategori: