Dünyanın En Kalabalık Şehirleri Hangileri – 2020

Dünyanın en kalabalık şehirleri arasında ilk 10 sırada İstanbul bulunmuyor.

15 milyonu aşkın nüfusu ile İstanbul dünyanın en kalabalık şehirleri listesinde 20 arasında yer alıyor. Dünyanın en kalabalık şehirlerinin özellikle bazı ülkelerin başkenti olması, bazı ülkelerin ise başkenti olmaması ‘neden bu kadar kalabalık’ sorusunun yanıtının aranmasına da bir yandan neden olmakta.

Dünyanın en kalabalık şehirleri bazı ülkelerin toplamından bile büyük. Örnek olarak 15 milyon nüfuslu İstanbul, 5.5 milyon nüfuslu Norveç’in nüfusunun 3 katı nüfusa sahip.

En kalabalık şehirler sıralı tam liste 2020

SıraŞehir2020 Nüfusu 2019 NüfusuDeğişiklik
1Tokyo37,393,12937,435,191-0.11%
2Delhi30,290,93629,399,1413.03%
3Şanghay27,058,47926,317,1042.82%
4Sao Paulo22,043,02821,846,5070.90%
5Meksika şehri21,782,37821,671,9080.51%
6Dakka21,005,86020,283,5523.56%
7Kahire20,900,60420,484,9652.03%
8Pekin20,462,61020,035,4552.13%
9Bombay20,411,27420,185,0641.12%
10Osaka19,165,34019,222,665-0.30%
11Karaçi16,093,78615,741,4062.24%
12Chongqing15,872,17915,354,0673.37%
13İstanbul15,190,33614,967,6671.49%
14Buenos Aires15,153,72915,057,2730.64%
15Kalküta14,850,06614,755,1860.64%
16Lagos14,368,33213,903,6203.34%
17Kinşasa14,342,43913,743,2784.36%
18Manila13,923,45213,698,8891.64%
19Tianjin13,589,07813,396,4021.44%
20Rio De Janeiro13,458,07513,374,2750.63%
21Guangzhou13,301,53212,967,8622.57%
22Lahor12,642,42312,188,1963.73%
23Moskova12,537,95412,476,1710.50%
24Shenzhen12,356,82012,128,7211.88%
25Bangalore12,326,53211,882,6663.74%
26Paris11,017,23010,958,1870.54%
27Bogota10,978,36010,779,3761.85%
28Chennai10,971,10810,711,2432.43%
29Cakarta10,770,48710,638,6891.24%
30kireç10,719,18810,554,7121.56%
31Bangkok10,539,41510,350,2041.83%
32Haydarabad10,004,1449,741,3972.70%
33Seul9,963,4529,962,3930.01%
34Nagoya9,552,1329,532,0590.21%
35Londra9,304,0169,176,5301.39%
36Chengdu9,135,7688,971,8391.83%
37Tahran9,134,7089,013,6631.34%
38New York8,622,3578,580,0150.25%
39Wuhan8,364,9778,266,2731.19%
40Luanda8,329,7988,044,7353.54%
41Ahmedabad8,059,4417,868,6332.42%
42Xian8,000,9657,722,2543.61%
43Kuala Lumpur7,996,8307,780,3012.78%
44Hangzhou7,642,1477,437,9932.74%
45Hong Kong7,547,6527,490,7760.76%
46Dongguan7,407,8527,378,5000.40%
47Foshan7,326,8527,257,1430.96%
48Riyad7,231,4477,070,6652.27%
49Shenyang7,220,1047,069,0122.14%
50Mektup7,184,5906,873,7564.52%
51Bağdat7,144,2606,974,4392.43%
52Suzhou Jiangsu7,069,9926,703,4995.47%
53Santiago6,767,2236,723,5160.65%
54Darüsselam6,701,6506,368,2725.23%
55koymak6,629,3476,451,6182.75%
56Madrid6,617,5136,559,0410.89%
57Harbin6,387,1956,249,8242.20%
58Toronto6,196,7316,139,4040.93%
59Belo Horizonte6,084,4306,028,3190.93%
60Singapur5,935,0535,868,1041.14%
61Hartum5,828,8585,677,9212.66%
62Johannesburg5,782,7475,635,1272.62%
63Qingdao5,619,9775,499,1172.20%
64Dalian5,617,8495,458,5212.92%
65Barselona5,585,5565,541,1270.80%
66Fukuoka5,528,6325,540,084-0.21%
67St Petersburg5,467,8085,426,9590.75%
68Jinan5,360,1855,205,4022.97%
69Yangon5,331,8005,243,9891.67%
70Zhengzhou5,322,6965,131,3773.73%
71İskenderiye5,280,6645,182,4501.90%
72Abidjan5,202,7625,058,5502.85%
73Guadalajara5,179,4795,100,5271.55%
74Ankara5,117,6035,017,9961.98%
75Chittagong5,019,8244,914,6332.14%
76Melbourne4,967,7334,870,3882.00%
77Sidney4,925,9874,859,4321.37%
78Monterrey4,874,0954,792,8641.69%
79Nairobi4,734,8814,556,3813.92%
80Brezilya4,645,8434,558,9911.91%
81Cape Town4,617,5604,524,1112.07%
82Cidde4,610,1764,522,2161.95%
83Changsha4,577,7234,460,6222.63%
84Kunming4,443,1864,335,9242.47%
85Changchun4,425,7614,332,2632.16%
86Xinbei4,398,3834,361,4800.85%
87Urumçi4,368,8654,189,9264.27%
88Shantou4,327,3164,249,2331.84%
89Roma4,257,0564,234,0190.54%
90Hefei4,241,5144,110,3663.19%
91Montreal4,220,5664,195,5230.60%
92Tel Aviv4,181,4794,096,9622.06%
93Porto Alegre4,137,4174,115,3540.54%
94resif4,127,0914,077,7461.21%
95Ningbo4,116,2093,965,5883.80%
96Shijiazhuang4,114,3934,031,0212.07%
97Los Angeles4,085,0144,030,6680.67%
98kale4,073,4654,025,7531.19%
99Medellin4,000,2633,966,9060.84%
100Kano3,999,0503,905,5982.39%
101Yaounde3,992,4113,822,4254.45%
102Jaipur3,909,3333,812,2622.55%
103Ekurhuleni3,894,2623,817,9382.00%
104Taiyuan Şanksi3,891,1273,807,4072.20%
105Nanning3,859,6083,743,6023.10%
106San Salvador3,839,0763,796,6341.12%
107Kazablanka3,752,3573,716,0930.98%
108Xiamen3,720,1413,651,5371.88%
109Fuzhou Fujian3,685,7013,608,0562.15%
110Lucknow3,676,5153,589,7952.42%
111Douala3,663,2273,536,1193.59%
112Changzhou3,625,3283,498,6453.62%
113Wenzhou3,623,6463,521,1722.91%
114Nanchang3,598,4213,485,3643.24%
115Berlin3,562,0383,556,7920.15%
116Kozhikode3,555,4113,364,6575.67%
117İbadan3,551,9613,463,8552.54%
118Busan3,465,1903,465,633-0.01%
119Faisalabad3,462,2953,385,3422.27%
120Tangshan Hebei3,425,6383,285,3284.27%
121Bekasi3,394,2733,276,7333.59%
122Malappuram3,391,2773,169,4577.00%
123Antananarivo3,368,5853,210,3864.93%
124Kumasi3,348,0623,205,5864.44%
125Asuncion3,336,5623,279,1601.75%
126Santo Domingo3,317,7843,245,0212.24%
127Guiyang3,317,1103,226,2492.82%
128Campinas3,300,7943,255,9111.38%
129Kampala3,298,3643,137,6905.12%
130Abuja3,277,7403,095,1185.90%
131Wuxi Jiangsu3,256,0203,198,9811.78%
132Meşhed3,208,3363,152,4821.77%
133Puebla3,194,8483,145,4561.57%
134Atina3,153,3553,154,152-0.03%
135Dakar3,140,4423,057,0652.73%
136Milan3,140,1813,136,0770.13%
137Kanpur3,123,9903,100,2850.76%
138Kuveyt Şehri3,114,5533,052,4932.03%
139Kochi3,082,0552,969,6383.79%
140Lanzhou3,080,5223,007,6132.42%
141Trichūr3,068,1642,920,7615.05%
142Harcourt Limanı3,020,2322,873,3225.11%
143Guayaquil2,994,2182,946,1581.63%
144Sanat2,972,9882,874,3733.43%
145Lizbon2,956,8792,942,0970.50%
146Surabaya2,944,4032,921,6300.78%
147Guatemala şehri2,934,8412,891,2301.51%
148Shizuoka2,922,3202,911,7840.36%
149Zhongshan2,913,9742,890,9650.80%
150Dubai2,878,3442,833,0791.60%
151Incheon2,801,0392,782,6120.66%
152Coimbatore2,786,6002,713,2332.70%
153Cali2,781,9802,754,0781.01%
154Ouagadougou2,780,3312,652,7204.81%
155Lusaka2,774,1332,646,6194.82%
156Port au prince2,773,5532,704,1872.57%
157Cezayir2,767,6612,729,3251.40%
158Manchester2,730,0762,710,0740.74%
159Depok2,727,2092,615,1544.28%
160Taiyuan2,721,4852,713,1120.31%
161Goiania2,690,0112,628,4132.34%
162Chicago2,670,4062,687,682-0.32%
163Sapporo2,669,6802,667,8520.07%
164Huaian2,655,3202,537,6524.64%
165Weifang2,653,9892,560,0683.67%
166Zibo2,639,7352,596,2751.67%
167Bamako2,617,6862,529,3283.49%
168Thiruvananthapuram2,584,7522,476,9284.35%
169Vancouver2,581,0792,555,8840.99%
170düet2,580,1912,557,5610.88%
171Pretoria2,565,6602,472,6123.76%
172Shaoxing2,540,0182,444,9343.89%
173Yantai2,526,7022,442,5813.44%
174Mbuji Anne2,525,2632,412,5324.67%
175Huizhou2,524,5432,441,9443.38%
176Taşkent2,517,3812,490,3341.09%
177Akra2,514,0052,475,2081.57%
178Lubumbaşi2,478,2622,377,4954.24%
179Toluca De Lerdo2,467,2412,410,8752.34%
180San Juan2,448,4172,451,375-0.12%
181Beyrut2,424,4252,406,8750.73%
182Brisbane2,406,1822,372,3351.43%
183Şam2,392,0452,353,6371.63%
184Bhopal2,389,5472,333,1062.42%
185Brazzaville2,388,0902,308,0763.47%
186Luoyang2,387,0942,311,2423.28%
187Houston2,378,1462,340,8140.79%
188Tunus2,365,2012,327,8221.61%
189standart2,341,4432,313,1381.22%
190Tangerang2,338,5472,279,9062.57%
191arazi2,337,9582,310,5221.19%
192Belem2,334,4622,307,6151.16%
193Sendai2,327,4172,317,7220.42%
194Mogadişu2,282,0092,179,8554.69%
195Nantong2,275,7772,199,1333.49%
196Barranquilla2,272,9142,245,9121.20%
197Manaus2,260,7882,216,7131.99%
198Maracaibo2,257,9992,218,6931.77%
199Taoyuan2,245,1622,217,7491.24%
200Ravalpindi2,236,9052,195,5601.88%
201Gujranwala2,229,2202,168,9602.78%
202Agra2,210,2462,159,9032.33%
203Peşaver2,202,9462,133,3823.26%
204Daegu2,198,9622,209,367-0.47%
205Baotou2,190,4952,142,7602.23%
206Napoli2,186,8532,191,906-0.23%
207Visakhapatnam2,174,9682,124,9482.35%
208Kannur2,166,9062,107,3092.83%
209Liuzhou2,165,2572,103,5062.94%
210Hohhot2,163,3942,085,9693.71%
211Amman2,148,2932,108,5091.89%
212Xuzhou2,145,9702,099,3082.22%
213Havana2,140,4232,138,4190.09%
214Tijuana2,140,3982,099,2931.96%
215İsfahan2,132,0372,086,3562.19%
216Hiroşima2,083,2232,089,157-0.28%
217Brüksel2,080,7882,065,2840.75%
218Phnom Penh2,077,7572,014,0153.16%
219Büyük Zafer2,075,8572,039,9621.76%
220Nashik2,065,7282,008,5982.84%
221Mekke2,042,1062,004,8881.86%
222Perth2,041,9592,016,4151.27%
223Vijayawada2,039,8451,975,1883.27%
224Minsk2,028,1042,016,6770.57%
225Multan2,015,0911,972,4322.16%
226Yangzhou1,992,7731,946,3772.38%
227Bursa1,986,2681,951,1611.80%
228Baoding1,975,7901,932,1042.26%
229Conakry1,938,2721,889,2332.60%
230Linyi Shandong1,936,9081,889,8242.49%
231Taizhou Zhejiang1,934,8471,876,4023.11%
232Viyana1,929,9441,915,3380.76%
233Halep1,916,7811,834,0934.51%
234Putian1,907,3501,809,3045.42%
235Almatı1,895,7421,862,8091.77%
236Baixada Santista1,892,3141,872,8441.04%
237Batı Yorkshire1,889,0951,876,3950.68%
238Haikou1,889,0711,846,8642.29%
239indirim1,884,8021,864,8511.07%
240Rajkot1,878,0321,822,4373.05%
241Wuhu Anhui1,870,2811,777,5115.22%
242Semarang1,866,4921,832,6701.85%
243Yancheng Jiangsu1,864,4241,821,2472.37%
244Panama şehri1,860,2911,821,6932.12%
245Daqing1,859,0011,810,6062.67%
246Ludhiana1,856,8491,830,4241.44%
247Kollam1,851,5581,760,6985.16%
248Lome1,827,8781,785,3102.38%
249Davao şehri1,825,4501,784,9422.27%
250Aldamalar Leon’u1,825,0801,801,9791.28%
251Lianyungang1,820,1271,761,5513.33%
252Bükreş1,803,2471,812,290-0.50%
253Hamburg1,789,9541,791,120-0.07%
254Varşova1,783,2511,775,9330.41%
255Adana1,770,8501,749,8691.20%
256Budapeşte1,768,0731,763,9130.24%
257Zhuhai1,759,3781,715,0582.58%
258Datong1,745,3331,701,7972.56%
259Anka kuşu1,743,4691,679,2431.88%
260Madurai1,734,1731,704,3851.75%
261Benin City1,727,1691,676,1323.04%
262Palembang1,722,7001,693,4631.73%
263Lyon1,719,2681,704,7380.85%
264Santa Cruz1,712,6881,676,9122.13%
265Matola1,705,8861,668,7402.23%
266Gaziantep1,704,1181,667,7982.18%
267Meerut1,696,4401,665,8591.84%
268Quanzhou1,694,0761,631,1533.86%
269Jiangmen1,687,3101,663,1531.45%
270Şarja1,684,6491,628,9323.42%
271Glasgow1,673,3321,666,6320.40%
272Varanasi1,664,9421,639,1381.57%
273Novosibirsk1,663,7481,650,1850.82%
274Xiangyang1,657,7261,631,7851.59%
275Şiraz1,651,3621,627,9391.44%
276Raipur1,642,1691,581,4793.84%
277Stockholm1,632,7981,608,0371.54%
278Musul1,629,9321,577,9793.29%
279Anshan1,629,1661,613,5900.97%
280Can Tho1,617,6021,530,5195.69%
281Lagün1,614,8541,553,0333.98%
282Tebriz1,611,1331,596,1710.94%
283Cixi1,609,2211,544,5244.19%
284Marsilya1,608,2361,603,4340.30%
285Auckland1,606,5641,582,0281.55%
286Jilin1,603,3321,585,3831.13%
287Jamshedpur1,599,4341,570,5771.84%
288San Antonio1,590,4021,541,4561.56%
289Srinagar1,585,7741,549,8032.32%
290Makassar1,583,5531,556,0251.77%
291sevgili1,580,4131,581,403-0.06%
292Philadelphia1,579,5041,573,6880.18%
293Yinchuan1,579,0491,530,9443.14%
294Daejon1,565,6561,561,9310.24%
295Qiqihaer1,559,5811,536,9031.48%
296Aurangabad1,558,4121,517,1482.72%
297Maskat1,549,7291,501,6353.20%
298Yichang1,548,4231,490,1093.91%
299Calgary1,547,4841,512,5392.31%
300Batam1,546,0641,473,2744.94%
301Xining1,539,4371,495,3402.95%
302Münih1,538,3021,521,4171.11%
303Gaoxiong1,537,6401,534,3490.21%
304Qinhuangdao1,535,2231,483,6313.48%
305tespih1,532,1281,510,2531.45%
306Harare1,529,9201,521,3110.57%
307Hengyang1,527,1071,479,8873.19%
308Gwangju1,521,5061,519,4480.14%
309Monrovia1,517,2351,467,0263.42%
310Yekaterinburg1,503,8121,493,3700.70%
311Tiruppur1,496,3891,432,6434.45%
312Jining Shandong1,494,2491,471,4111.55%
313Medine1,488,7821,459,4682.01%
314Büyük Sao Luis1,485,7631,472,9560.87%
315Abu Dabi1,482,8161,452,0572.12%
316Jodhpur1,471,9001,434,3122.62%
317San Diego1,469,4901,438,0601.08%
318Edmonton1,461,1821,429,7432.20%
319Kananga1,458,4001,395,4184.51%
320Noel1,456,8441,426,5622.12%
321Jabalpur1,449,7871,429,6831.41%
322Tegucigalpa1,444,0851,403,1622.92%
323Suqian1,440,0601,357,8186.06%
324Ranchi1,439,1951,404,0952.50%
325Huainan1,437,8381,414,8631.62%
326Mandalay1,437,5541,405,8212.26%
327Zhangjiakou1,434,6491,400,5042.44%
328Asansol1,431,2601,410,4101.48%
329Kharkiv1,429,0041,432,345-0.23%
330Chaozhou1,428,3831,408,2841.43%
331Katmandu1,423,5151,376,1083.45%
332N Djamena1,422,5471,371,5243.72%
333Onitsha1,414,7901,348,5294.91%
334Dallas1,400,3371,359,1331.49%
335San Jose1,399,6291,378,5461.53%
336Chon Buri1,398,6451,379,8561.36%
337Belgrat1,397,9391,393,7170.30%
338Zürih1,395,3561,383,0920.89%
339Allahabad1,393,7231,373,5941.47%
340Ottawa1,393,0861,378,1511.08%
341Şehir1,386,8771,342,6003.30%
342Gwalior1,378,3751,347,5822.29%
343Joao Pessoa1,378,2491,362,6891.14%
344Amritsar1,377,3711,355,8751.59%
345Basra1,352,2101,324,7632.07%
346Taizhou Jiangsu1,348,0561,314,5902.55%
347Kopenhag1,346,4851,333,8880.94%
348Queretaro1,339,1031,313,5221.95%
349Taian Shandong1,338,8281,314,2491.87%
350Adelaide1,336,4031,328,1190.62%
351Homs1,335,8041,314,3551.63%
352Yiwu1,334,3561,280,7114.19%
353Bucaramanga1,331,4531,313,3761.38%
354Dhanbad1,331,1861,316,0661.15%
355Konya1,328,1361,299,3682.21%
356Maceio1,323,0391,308,6931.10%
357Taizhong1,320,5911,302,2521.41%
358Nouakchott1,314,6361,258,9734.42%
359liman1,312,9471,309,8050.24%
360Suweon1,311,3211,288,8871.74%
361Samut Prakan1,306,9371,289,3801.36%
362Prag1,305,7371,298,8040.53%
363Helsinki1,304,8511,292,2320.98%
364Weihai1,304,3151,260,0123.52%
365Cochabamba1,303,9071,270,6492.62%
366Joinville1,303,1411,286,6221.28%
367Ho Chi Minh Şehri1,300,0881,259,4293.23%
368Mombasa1,295,9751,253,8113.36%
369Niamey1,291,8481,251,5113.22%
370Kum1,287,9371,264,5841.85%
371Zhanjiang1,286,8541,258,6772.24%
372Fushun Liaoning1,285,3871,285,571-0.01%
373Ganzhou1,285,0391,221,3865.21%
374Sofya1,280,9681,276,9370.32%
375Zunyi1,280,9601,248,4802.60%
376Dongying1,276,0281,240,3132.88%
377Mianyang Sichuan1,275,8511,251,6191.94%
378Kaifeng1,274,2871,230,2653.58%
379Kazan1,272,0631,263,4120.68%
380Rizhao1,270,9481,228,3743.47%
381Kisangani1,261,3101,213,0003.98%
382Jiaxing1,259,8441,199,7475.01%
383Nizhniy novgorod1,257,7541,260,885-0.25%
384Nanchong1,257,7261,215,2803.49%
385Bareilly1,255,2871,225,0342.47%
386Antalya1,253,8721,219,1402.85%
387Port Elizabeth1,253,7421,241,9410.95%
388Ad Dammam1,252,5231,225,2352.23%
389Ahvaz1,244,2501,227,9161.33%
390Shiyan1,241,4501,201,8433.30%
391Florianopolis1,239,3311,218,4781.71%
392Dublin1,228,1791,214,6661.11%
393Çelyabinsk1,227,7951,222,1080.47%
394Yap1,224,0801,203,6551.70%
395San Luis Potosi1,216,5641,197,8941.56%
396Barquisimeto1,214,3621,201,4211.08%
397Pointe Noire1,214,2811,175,5133.30%
398Yingkou1,214,0471,175,7013.26%
399Aligarh1,210,5541,176,5762.89%
400Mysore1,209,8361,185,4692.06%
401Durg bhilainagar1,207,6371,191,6811.34%
402Pekan Baru1,204,8831,171,3882.86%
403Maoming1,204,7161,170,3422.94%
404Maracay1,203,2271,190,2951.09%
405Freetown1,201,9001,168,4242.87%
406Tangier1,197,9231,156,7393.56%
407Moradabad1,197,0001,161,7573.03%
408Liuan1,195,9071,129,3125.90%
409Tengzhou1,189,9631,142,0794.19%
410Zhuzhou1,186,9121,165,4861.84%
411Omsk1,182,3391,183,262-0.08%
412Zhenjiang Jiangsu1,173,8161,148,4512.21%
413Mendoza1,172,6191,153,1521.69%
414Suzhou Anhui1,169,9321,119,0544.55%
415Liuyang1,169,0441,094,2946.83%
416ruian1,168,9831,128,9673.54%
417Chiang Mai1,166,9781,151,3011.36%
418Astana1,165,9831,117,6214.33%
419Trablus1,165,0851,160,9180.36%
420Chifeng1,164,7931,134,9362.63%
421Tiruchirappalli1,164,6681,148,8651.38%
422Baoji1,164,6651,131,2222.96%
423akçaağaç tohumu1,163,2961,166,932-0.31%
424Bhubaneswar1,162,8861,131,4842.78%
425Puning1,160,0451,127,5122.89%
426Pingdingshan Henan1,159,9811,126,4382.98%
427Bogor1,159,7191,136,9812.00%
428Benxi1,157,4131,139,2561.59%
429Amsterdam1,148,9721,140,3390.76%
430Chandigarh1,148,4721,128,7431.75%
431Haifa1,147,4311,140,8440.58%
432Jieyang1,146,7581,097,6604.47%
433Jinzhou1,145,3591,122,6812.02%
434Xiangtan Hunan1,142,9761,115,7512.44%
435Nanyang Henan1,142,7991,115,2052.47%
436Huaibei1,141,7341,108,9392.96%
437Krasnoyarsk1,137,4941,124,6741.14%
438Ufa1,136,2911,132,6560.32%
439Rostov On Don1,136,2011,135,1960.09%
440O1,135,7751,072,9325.86%
441Guilin1,134,3931,114,8261.76%
442Kigali1,132,1011,094,7963.41%
443İslamabad1,129,1981,095,0643.12%
444Da Nang1,125,3161,094,5762.81%
445Jinhua1,122,4401,073,3554.57%
446Lilongwe1,121,7201,074,6954.38%
447Mexicali1,120,8721,101,4191.77%
448Mwanza1,120,4301,060,7435.63%
449Köln1,118,7891,107,7311.00%
450Guwahati1,116,7401,099,6131.56%
451Hubli Dharwad1,116,7281,097,5451.75%
452Kaduna1,113,2101,096,7061.50%
453Maputo1,110,4771,104,3140.56%
454Aguascalientes1,106,4531,088,0411.69%
455Salem1,102,4631,081,9111.90%
456Quetta1,099,5461,070,2452.74%
457Bandar Lampung1,091,5121,068,7682.13%
458Zaozhuang1,087,7451,074,9331.19%
459Binzhou1,083,8671,042,1124.01%
460Yongin1,083,3451,061,5442.05%
461Aba1,081,4661,051,0172.90%
462Xinxiang1,081,0311,062,3611.76%
463Bukavu1,078,0021,024,5135.22%
464Tiflis1,077,8331,077,3460.05%
465Liupanshui1,077,3171,021,3475.48%
466Cuernavaca1,075,0221,059,0921.50%
467Perma1,071,4191,066,9520.42%
468Salla1,069,1961,054,3251.41%
469Voronej1,067,7191,062,0310.54%
470Managua1,063,6981,055,4720.78%
471Pizhou1,063,2311,010,7365.19%
472Cartagena1,062,6221,054,6940.75%
473Yueqing1,060,7021,021,6933.82%
474Shimkent’de1,057,9361,020,6043.66%
475Tasikmalaya1,056,485999,5085.70%
476Abomey Calavi1,056,440991,0006.60%
477Changwon1,055,9741,057,734-0.17%
478chihuahua1,054,7661,033,3782.07%
479Saharanpur1,054,1021,012,9934.06%
480Jalandhar1,053,6701,033,7561.93%
481Panjin1,053,1251,030,9512.15%
482Nnewi1,050,860989,3436.22%
483Oslo1,041,3771,026,7581.42%
484Luohe1,039,941982,1855.88%
485Diyarbakir1,039,4921,018,9772.01%
486Bişkek1,038,4291,017,1662.09%
487Jingzhou Hubei1,038,2961,022,7411.52%
488Wenling1,037,1641,004,0153.30%
489San Jose1,036,2421,030,7960.26%
490Fuyang1,036,1621,006,9132.90%
491Solapur1,031,0371,021,9480.89%
492Shangrao1,028,5181,001,8052.67%
493Kermanshah1,025,7401,004,5612.11%
494Toulouse1,024,1661,010,5931.34%
495Johor Bahru1,023,9001,003,4852.03%
496Zhaoqing1,023,777996,5462.73%
497Teresina1,021,2291,011,0291.01%
498Siliguri1,020,303983,6063.73%
499Ma Anshan1,019,389986,5253.33%
500Austin1,018,842983,3661.77%
501Mersin1,016,019997,1311.89%
502Bien Hoa1,013,064980,5813.31%
503Bujumbura1,012,996954,4246.14%
504Kerkük1,012,614996,0401.66%
505Samarinda1,010,413979,3593.17%
506Rotterdam1,010,0261,008,6670.13%
507Yueyang1,009,534999,0331.05%
508Aracaju1,009,380991,2541.83%
509Odessa1,009,2891,010,293-0.10%
510Volgograd1,004,6881,009,238-0.45%
511Marakeş1,002,709988,9681.39%
512Tampico1,001,278986,2281.53%
513Bazhong991,820924,5757.27%
514Fuzhou Jiangxi989,880950,1304.18%
515Hargeysa988,716945,9084.53%
516Huzhou988,351960,9932.85%
517Leshan986,923951,0553.77%
518Denpasar986,853965,3592.23%
519Dezhou986,192952,7043.52%
520San Miguel De Tucuman985,656971,0501.50%
521Saltillo983,784966,8021.76%
522Valparaiso983,751975,1790.88%
524Aden980,455950,3743.17%
523tarla980,455964,3581.67%
525Cebu Şehri980,070967,4361.31%
526Acapulco De Juarez979,381966,9581.28%
527Kayseri973,506960,2621.38%
528Bobo Dioulasso972,124924,3705.17%
529Xiongan969,535892,1428.67%
530bordo şarabı968,993957,3831.21%
531Xuchang968,135934,0733.65%
532Songkhla966,597953,6121.36%
533aşk962,985928,7583.69%
534Nonthaburi962,694949,7621.36%
535Chenzhou959,881914,3724.98%
536Warangal959,658936,5102.47%
537Dnipro957,345963,113-0.60%
538Krasnodar957,214938,1352.03%
539Khulna953,745962,845-0.95%
540Ilorin949,866928,6322.29%
541Jixi Heilongjiang949,646936,9751.35%
542Morelia948,793936,0741.36%
543saniye Takoradi945,519900,0405.05%
544Seongnam943,768945,746-0.21%
545Qujing942,342907,8283.80%
546Güzel942,208941,8000.04%
547Changshu938,683894,6004.93%
548Ikorodu937,615887,2205.68%
549Xintai936,382905,5203.41%
550Jacksonville934,439907,5291.46%
551Fort Worth933,881893,9972.18%
552Cucuta933,380923,0471.12%
553Blantyre Limbe932,263904,7583.04%
554Kudüs931,756919,4071.34%
555Pingxiang Jiangxi928,895904,6942.68%
556Southampton927,916919,8430.88%
557Mudanjiang925,522910,0321.70%
558Agadir923,552905,6491.98%
559Arequipa922,999911,3111.28%
560alev922,532878,0375.07%
561Hamah921,502906,7051.63%
562Tshikapa919,192869,0605.77%
563Dehradun918,946894,9252.68%
564Veracruz918,529907,0661.26%
565Yichun Jiangxi918,051859,3496.83%
566Guayana Şehri917,700900,8741.87%
567Zamboanga Şehri917,477905,2811.35%
568Duşanbe915,712893,8262.45%
569Pathum Thani913,741901,4661.36%
570Jiujiang913,212889,4472.67%
571Ulsan910,330910,1620.02%
572Laiwu907,839880,4513.11%
573Hriajshhi907,732893,2141.63%
574San Francisco906,419888,6530.99%
575Donetsk905,530911,981-0.71%
576Charlotte904,675873,3631.76%
577San Pedro Sula902,751876,4453.00%
578Bengbu901,773889,1631.42%
579Liverpool901,708897,2180.50%
580Columbus900,274880,1821.13%
581Oran899,182889,6441.07%
582Reynosa899,084880,9022.06%
583Villahermosa898,461883,3361.71%
584Batı Rand897,609886,3431.27%
585Campo Grande896,864886,3611.18%
586eğer895,288875,7462.23%
587Bergamo892,089883,2951.00%
588Zhucheng891,494855,5794.20%
589Guigang891,173864,5773.08%
590Guiping891,158843,9565.59%
591Yangjiang890,013867,5622.59%
592Bangui889,231869,5992.26%
593bahtsız886,620878,5890.91%
594Londra885,516871,6821.59%
595La Plata884,054873,9181.16%
596Misratah881,319841,2674.76%
597Antipolo881,018859,0702.55%
598Concepcion880,722869,1861.33%
599Chengde880,494839,5664.87%
600Dandong877,258865,3541.38%
601Necef873,744846,7503.19%
602Owerri872,604838,5544.06%
603Zhangzhou871,690841,9663.53%
604Tianmen869,837840,0643.54%
605Hermosillo867,885851,7381.90%
606Indianapolis866,640860,9020.33%
607Trujillo864,633851,3121.56%
608Bhiwandi859,435845,7111.62%
609Linfen858,103824,4174.09%
610Xinyu857,567823,4914.14%
611Deyang857,306828,3053.50%
612Hengshui856,705820,9694.35%
613Warri855,941814,0635.14%
614Liaoyang855,663841,7801.65%
615gök gürültüsü854,488833,7822.48%
616Soshanguve853,347840,9321.48%
617Sylhet851,808813,5384.70%
618Palermo851,146852,454-0.15%
619Leiyang851,071804,5645.78%
620Tainan849,996843,2190.80%
621Nampula848,096810,6334.62%
622Tuxtla Gutierrez847,924830,6032.09%
623Erbil846,374833,2371.58%
624Changzhi846,365824,3782.67%
625Aşkabat846,255828,0652.20%
626Taiz845,154815,3033.66%
627Bahavalpur844,673820,0473.00%
628Jiangyin843,292810,9723.99%
629Tümen843,196817,2653.17%
630Saratov842,680844,777-0.25%
631Birmingham842,065835,3520.80%
632Fuxin839,189828,6431.27%
633Culiacan839,054821,7812.10%
634Hufuf Mubarraz836,727825,0741.41%
635Puducherry836,003815,9392.46%
636Libreville834,204823,8701.25%
637Valencia833,724831,8150.23%
638Bucheon832,093835,259-0.38%
639Xingtai831,175812,8882.25%
640Changde830,010806,3312.94%
641Huangshi828,324812,7721.91%
642Lubango828,248786,7135.28%
643Shangqiu826,598802,8262.96%
644Quebec Şehri826,109820,7520.65%
645Yapmazlar823,974811,2931.56%
646Luzhou822,996813,3151.19%
647Baishan821,967783,5884.90%
648Firozabad821,043796,2643.11%
649Winnipeg816,593808,4191.01%
650Yibin814,166797,6392.07%
651Ipoh813,553799,7851.72%
652Liling812,975767,6365.91%
653Selanik812,166811,4350.09%
654Newcastle Upon Tyne809,481805,3640.51%
655Bologna805,986802,8490.39%
656Niigata804,298806,723-0.30%
657Xinyang797,369777,8172.51%
658Heze795,246786,7451.08%
659Yangquan794,262774,8802.50%
660Barselona Puerto La Cruz793,641782,6361.41%
661Urumiye793,044777,7901.96%
662Xinghua791,297766,4833.24%
663Seattle787,740746,0462.72%
664Nottingham787,610781,1510.83%
665Maiduguri786,485772,3941.82%
666Sorocaba785,997776,0541.28%
667Izmir783,669765,2422.41%
668Haicheng783,484772,2661.45%
669Xiaogan783,483760,4823.02%
670Yongzhou781,940753,9313.72%
671Cabinda777,697736,9845.52%
672Zhuji777,536758,1152.56%
673Frankfurt777,156768,6161.11%
674Xalapa775,620764,0441.52%
675Huludao775,322760,6341.93%
676Bogra775,034729,6096.23%
677Vereeniging774,031769,4250.60%
678Nakhon Ratchasima774,022764,8831.19%
679Çocuklar773,822731,5635.78%
680Enugu772,872752,3232.73%
681Bikaner771,878757,7261.87%
682Jiaozuo766,770758,8581.04%
683Hamilton766,688762,8080.51%
684Tianshui765,372739,8713.45%
685Cherthala764,135726,2325.22%
686Kuerle761,329719,6035.80%
687Shaoguan761,249756,2320.66%
688Liaocheng760,885743,3382.36%
689Ansan760,764758,8580.25%
690Gorakhpur758,214751,0240.96%
691Quzhou757,655716,0615.81%
692Cagayan De Oro City753,138736,8742.21%
693Amravati752,189740,5291.57%
694Huaihua751,803718,4674.64%
695Nellore751,034729,1073.01%
696Taixing747,588725,3203.07%
697Dasmarinas747,208728,7072.54%
698Denver745,172719,1161.78%
699Gebze744,674718,6803.62%
700Kumamoto742,612743,559-0.13%
701Bozhou742,150710,3204.48%
702Cuttack742,011733,2021.20%
703Langfang739,632715,5813.36%
704Süleymaniye739,182720,4112.61%
705Ar Rayyan737,903715,9973.06%
706Kunshan737,654705,5084.56%
707Zigong737,291728,7431.17%
708Bur Sa’id737,000723,9981.80%
709Zaporizhzhya736,167740,538-0.59%
710Qingyuan734,856725,8031.25%
711Jincheng733,879703,4984.32%
712Banjarmasin732,005720,3071.62%
713Saragossa730,828727,3710.48%
714Sheffield730,158725,0620.70%
715Zarqa729,220719,7201.32%
716Anqing726,950709,1772.51%
717Zaria726,172719,0121.00%
718Belgaum724,747712,0551.78%
719Okayama724,696724,948-0.03%
720Washington724,342702,7561.51%
721Lviv723,758725,202-0.20%
722Meishan723,267697,0423.76%
723Sao Jose Dos Campos721,795711,6731.42%
724Danyang718,649693,3493.65%
725Cheongju717,027713,2730.53%
726Nusfarfarngr716,748690,9533.73%
727Gaomi716,261686,7864.29%
728Zhumadian716,002683,8824.70%
729Jiamusi715,965705,9951.41%
730Malegaon715,605700,0952.22%
731Hanchuan715,218686,1634.23%
732Benguela715,130686,1214.23%
733Xianyang Shaanxi715,007707,3061.09%
734Ribeirao Preto714,111703,7101.48%
735Oshogbo713,677698,8442.12%
736Gazze713,621693,3232.93%
737Shaoyang713,559697,7692.26%
738Mangalore713,357703,4131.41%
739Rasht712,715703,6981.28%
740Linhai708,981685,2393.46%
741Buffalo City708,559700,4661.16%
742Floransa708,357707,7280.09%
743Panzhihua707,134698,1491.29%
744Erduosi Ordoss706,657682,6773.51%
745Sialkot705,121690,4472.13%
746Zanzibar705,078676,8144.18%
747Oaxaca De Juarez704,559694,2971.48%
748Sevilla703,790705,325-0.22%
749Tongliao702,280683,8492.70%
750Jammu702,085696,8560.75%
751Boston701,984687,5841.04%
752El Paso701,120692,1000.65%
753Bhavnagar700,367689,8841.52%
754Tolyatti700,252704,137-0.55%
755Sargodha700,095688,0861.75%
756Suining Sichuan699,679682,6542.49%
757Altın Sahili699,226687,4601.71%
758Lahey697,564691,3890.89%
759Tongling696,639677,2012.87%
760Wuzhou696,630677,6912.79%
761Kottayam696,061652,0536.75%
762Yulin Shaanxi695,614685,2621.51%
763Yanji695,165673,3803.24%
764Kayamkulam694,892662,4704.89%
765Maturin694,716670,3773.63%
766İlk692,050643,4077.56%
767Longyan691,987680,9861.62%
768Cotonou691,949687,7320.61%
769Nanded Waghala689,771674,1892.31%
770Taif688,693682,9590.84%
771Uberlandia686,896677,9841.31%
772Bacoor686,398668,4192.69%
773Bristol686,210678,6121.12%
774Kitwe685,908663,4553.38%
775Nashville Davidson685,628673,0080.93%
776Zagrep684,878685,233-0.05%
777Salta684,751672,3351.85%
778Padua683,604679,1470.66%
779Vientiane682,542673,0611.41%
780Dazhou682,342658,9563.55%
781Anqiu682,299642,2026.24%
782Balikpapan682,065668,5502.02%
783Celaya680,971672,5011.26%
784Cheonan679,802670,2561.42%
785Cenova679,613682,507-0.42%
786Tirupati679,456653,9403.90%
787Bunia679,418636,6256.72%
788YUYAO678,841662,0032.54%
789Yan An678,619646,3934.99%
790Jundiai678,521668,3811.52%
791Nantes677,766669,8431.18%
792tembel677,589675,4030.32%
793Dongtai676,996655,4723.28%
794Portland676,831658,3471.38%
795Lodz676,830682,458-0.82%
796Durgâpur675,384664,9151.57%
797Yuncheng675,082646,2834.46%
798Las Vegas674,768653,8401.58%
799Dengzhou673,626642,5524.84%
800Gulbarga673,027658,5352.20%
801Huambo671,413656,9772.20%
802Oklahoma şehri669,363653,8651.17%
803El Hudaydah668,899649,1293.05%
804Buraydah668,775652,3962.51%
805Ezhou668,405661,0381.11%
806Pontianak667,910655,5951.88%
807Merca666,370637,3574.55%
808Gümüş Deniz665,707659,4100.95%
809Akure665,524641,7333.71%
810Kurnool665,186644,4493.22%
811Malanje665,150626,8626.11%
812Jeonju663,145662,8700.04%
813Yuxi662,863631,1105.03%
814Detroit658,631665,713-0.53%
815Tabuk657,277647,4101.52%
816zhangjiagang656,036627,8974.48%
817Lazkiye655,714645,1861.63%
818Amara655,663631,4423.84%
819Taicang654,441628,6924.10%
820Busto Arsizio654,258650,5300.57%
821General Santos Şehri652,723640,3611.93%
822Macao651,875642,0901.52%
823Izhevsk651,338651,0790.04%
824Zhoukou650,060628,3463.46%
825Ibb648,889607,5316.81%
826Zhoushan647,419635,4111.89%
827Neijiang645,874638,6741.13%
828Memphis645,769649,243-0.27%
829Denizli644,782628,4322.60%
830Jamnagar644,738639,6620.79%
831Qinzhou644,359626,6632.82%
832Jhansi642,709632,1661.67%
833Samsun642,592623,6443.04%
834Chongjin642,447639,7430.42%
835Tamale641,911611,8064.92%
836Wroclaw641,401640,5850.13%
837Doha641,380637,3470.63%
838Sokoto641,249621,6943.15%
839Renqiu640,271615,7593.98%
840Barnaul639,783639,1260.10%
841Loudi639,167614,0154.10%
842Hegang638,855633,8110.80%
843Irkutsk638,843635,8700.47%
844Suways gibi638,229627,4551.72%
845Bulawayo638,188638,467-0.04%
846Bijie637,795612,3214.16%
847Be’er Sheva637,539631,0521.03%
848Chiclayo637,255629,2601.27%
849Venedik637,245636,2440.16%
850Ankang636,293605,1365.15%
851Aşındırmak634,977622,3982.02%
852Manama634,508600,4335.68%
853sakız634,197599,2085.84%
854Bokaro Steel City633,551625,8241.23%
855Pachuca De Soto633,453620,6302.07%
856Habarovsk633,151629,6820.55%
857Stuttgart632,692631,4530.20%
858Puyang632,347610,0203.66%
859Düsseldorf631,942628,4590.55%
860Longhai631,203606,7994.02%
861Durango630,982619,1191.92%
862Riga630,692633,820-0.49%
863Belfast630,632626,7600.62%
864Wuhai630,295615,8062.35%
865Sfakis630,175624,1460.97%
866Verona629,658625,8900.60%
867Tongxiang629,527602,2604.53%
868Jambi626,192615,8591.68%
869Haimen626,067606,2633.27%
870Hezhou625,304595,6754.97%
871Sanya625,290605,5863.25%
872Ulyanovsk624,896625,837-0.15%
873Raurkela622,636614,7901.28%
874Bari622,377622,2870.01%
875Louisville / Jefferson County Dengesi622,313619,2870.24%
876Seregno619,871614,5710.86%
877Kolhapur619,358612,8801.06%
878Kryvyi Rih618,706623,894-0.83%
879Nasiriye616,994600,1132.81%
880Yulin Guangxi613,668605,8821.29%
881Ajmer613,617606,6161.15%
882Bacolod613,437602,4591.82%
883Yaroslavl612,365612,2470.02%
884Kuching611,566602,4271.52%
885Al Ain610,887598,3682.09%
886Zahedan609,873603,6341.03%
887Vladivostok609,754609,930-0.03%
888San Jose Del Monte607,692600,2511.24%
889Ujjain607,055596,8691.71%
890Brighton606,909601,5740.89%
891Abbas Şehri606,633585,2873.65%
892Jubayl605,743579,2604.57%
893Herat605,575575,8065.17%
894Hanzhong605,327592,7592.12%
895Miluo604,159568,4216.29%
896Hillah604,149594,2611.66%
897Feira De Santana602,128593,9811.37%
898Anshun600,121580,8473.32%
899Bhilspur599,812583,2792.83%
900Mahaçkale599,792598,9790.14%
901Bissau599,714578,8293.61%
902Jinzhong599,611581,7983.06%
903Patiala599,186581,7712.99%
904Yichun Heilongjiang598,465605,399-1.15%
905Bauchi597,679575,6173.83%
906Tlaxcala596,362586,1291.75%
907Tomsk595,642590,4800.87%
908Siping594,482584,6691.68%
909Nay Pyi Taw593,596546,4878.62%
910Sihui591,080562,5775.07%
911Leipzig591,052585,2460.99%
912Kagoshima591,042593,758-0.46%
913Kingston590,940589,8490.18%
914Sanliurfa590,522584,6931.00%
915Malaga590,032588,7780.21%
916Uvira589,731557,5675.77%
917Dortmund589,600589,4570.02%
918Comilla588,772568,5633.55%
919Cuiaba588,566585,8250.47%
920Xiantao588,540583,8360.81%
921Mathura588,334573,5172.58%
922Baltimore587,712601,188-1.13%
923Enshi586,667553,3186.03%
924Ibague586,187581,7600.76%
925Katanya585,877585,8250.01%
926Şişi585,317572,2182.29%
927Fuqing584,631571,7062.26%
928Sangli583,629575,8791.35%
929yemek582,128582,777-0.11%
930armut579,620579,5770.01%
931Kalaba579,273554,8874.39%
932Toulon579,095577,1800.33%
933Qitaihe578,992570,2641.53%
934Semerkant578,762565,8322.29%
935Daye578,374563,7792.59%
936Samut Sakhon578,273570,5041.36%
937Cabimas578,222567,7571.84%
938Hamadan577,808571,2871.14%
939Milwaukee577,583586,315-0.75%
940JINGJIANG577,513555,3323.99%
941Sanhe576,241547,1905.31%
942Cibuti576,157568,8041.29%
943Xinmi575,696549,7704.72%
944Imphal575,625557,6323.23%
945Yargıç575,481569,9960.96%
946Agrtl575,073554,7003.67%
947Tonghua572,967562,0081.95%
948Abakaliki572,028543,0585.33%
949Bouake571,876564,7451.26%
950Udon Thani570,115563,6001.16%
951sınır569,911556,4992.41%
952Udapur569,224558,7101.88%
953Vellore569,048559,6931.67%
954Orenburg568,812568,5990.04%
955Anyang567,945571,888-0.69%
956Erdebil567,912557,5441.86%
957Likasi567,839551,5402.96%
958Bloemfontein567,029556,4501.90%
959Albuquerque566,593562,9350.32%
960Dongyang566,083553,5722.26%
961Mbeya566,065540,6374.70%
962Hebi565,986555,8861.82%
963Kemerovo565,759564,3470.25%
964Tirunelveli565,735558,1821.35%
965Cenxi565,509537,7575.16%
966Yazd565,449555,7931.74%
967Bremen565,354564,2700.19%
968stil565,253555,3501.78%
969Poza Rica De Hidalgo564,578558,9651.00%
970Jalgaon564,540552,9222.10%
971Shuozhou563,456542,1983.92%
972Santa Fe562,917555,7531.29%
973Matamoros562,755554,9221.41%
974mutfak sobası562,466553,9731.53%
975Zaoyang562,379548,7452.48%
976Sanmenxia561,369543,1953.35%
977Cangzhou560,962553,6941.31%
978Thoothukkudi560,930543,8533.14%
979Basel559,027555,4690.64%
980Yiyang Hunan558,615540,9473.27%
981Oujda558,524546,9622.11%
982Gomel557,589552,3540.95%
983Irbid556,899553,5760.60%
984Al Mansurah |555,621546,5741.66%
985Kerbela555,073545,9871.66%
986Meknes553,755547,3961.16%
987Weinan553,302542,1152.06%
988Leicester552,178547,3520.88%
989Jiaozhou551,500534,6083.16%
990Araba551,474527,1944.61%
991Feicheng551,319542,2851.67%
992rakı551,006542,8241.51%
993Novokuznetsk550,575551,987-0.26%
994Zhaodong550,240527,5984.29%
995Chiang Rai549,966542,5781.36%
996Kota Kinabalu549,586536,2852.48%
997Hamhung548,992553,224-0.76%
998Fnipt547,952536,4222.15%
999Hamis Muşayt547,724539,9061.45%
1000Kahramanmaras546,688533,4342.48%
1001Tongchuan546,649537,1671.77%
1002Tepic545,941533,5722.32%
1003Utrecht544,389536,4731.48%
1005shouguang544,207536,3031.47%
1004İspanya limanı544,207544,259-0.01%
1006Villavicencio544,115534,2901.84%
1007Rajahmundry543,729536,2981.39%
1008Ndola542,495531,0472.16%
1009Kerman541,485539,8930.29%
1010Dengfeng540,789509,7176.10%
1011Ryazan540,317540,502-0.03%
1012Tucson539,766535,2360.42%
1013Sakarya539,445524,9862.75%
1014Guangyuan539,179520,9053.51%
1015Chaoyang539,052531,8311.36%
1016Rayong538,150530,9211.36%
1017Gaozhou537,329512,8524.77%
1018Hannover536,976536,4980.09%
1019Edinburg536,775530,7411.14%
1020Fresno536,253529,1530.67%
1021Cuito535,407501,9366.67%
1022Astragan534,947535,191-0.05%
1023Naberezhnye Tchelny534,726534,3070.08%
1024Sukkur534,486524,1791.97%
1025Larkana534,288519,8992.77%
1026Valledupar533,453518,1902.95%
1027Bamenda533,257513,8203.78%
1028Basilan Şehri533,135517,6872.98%
1029Abeokuta532,856523,6531.76%
1030Mezar E Şerif532,689501,6656.18%
1031Poznan531,030533,731-0.51%
1032Namangan528,763521,0901.47%
1033Imus527,779501,3035.28%
1034Grenoble527,720524,8530.55%
1035Haining527,655512,8222.89%
1036Santa Marta527,326520,6501.28%
1037Surakarta527,279523,5810.71%
1038Pietermaritzburg526,912521,4191.05%
1039Yongkang526,069508,7963.39%
1040Pingdu525,093514,0252.15%
1041Taishan524,937510,0862.91%
1042Calamba524,577509,8982.88%
1043Mekele523,914505,4853.65%
1044Heyuan523,818515,4221.63%
1045Ar Rusayfah523,543520,4190.60%
1046Penza523,092524,131-0.20%
1047Utsunomiya522,100522,331-0.04%
1048Chuzhou522,062507,2652.92%
1049Aco Vadisi521,744517,8890.74%
1050Rakka521,537513,1631.63%
1051Bellary520,926508,5352.44%
1052Longkou520,568505,5042.98%
1053Qingzhou520,371504,7953.09%
1054Sacramento519,362507,2981.18%
1055Kalasin517,635510,6811.36%
1056Al Mahallah Al Kubra517,549511,7701.13%
1057Sheikhupura517,342504,1742.61%
1058Cuautla Morelos516,755508,0211.72%
1059Puerto Vallarta515,909501,2802.92%
1060Duisburg515,076510,6110.87%
1061Balashikha514,662497,7623.40%
1062Dali514,610497,5983.42%
1063Shizuishan514,455501,8942.50%
1064Kakinada514,227506,3311.56%
1065Ambon513,457492,8804.17%
1066Diwaniyah513,369493,9683.93%
1067Songyuan513,231507,4081.15%
1068Kirov513,003510,7770.44%
1069Nurenberg511,941512,022-0.02%
1070Davanagere511,843503,3181.69%
1071Qianjiang511,738503,2381.69%
1072Gongyi511,410494,6833.38%
1073Van511,391494,4423.43%
1074Shangyu510,813497,2342.73%
1075Atlanta510,730491,6261.91%
1076Uige510,631475,1987.46%
1077Porto Velho510,419498,8732.31%
1078Changning510,275489,3284.28%
1079tablo509,963497,2751.26%
1080Matsuyama509,958511,745-0.35%
1081Angeles City509,765489,0684.23%
1082Rustenburg509,368485,0875.01%
1083Gömbe508,575488,7154.06%
1084Gaoyou507,934488,3874.00%
1085Kansas Şehri507,652494,5361.31%
1086Yanshi507,643482,4605.22%
1087Kikwit507,462489,9033.58%
1088Lipetsk507,291508,968-0.33%
1089El Mukalla506,356476,6326.24%
1090Cheboksary505,870502,3230.71%
1091Bournemouth505,687501,2880.88%
1092Laixi505,117486,7673.77%
1093Mataram505,024493,9462.24%
1094Karaganda504,946505,426-0.09%
1095Miami504,439479,0092.59%
1096Muzaffarpur504,158492,0892.45%
1097El Djelfa503,397479,2405.04%
1098kolarodo Baharı503,365484,2331.94%
1099Nakhon Pathom503,271487,3033.28%
1100Shuangyashan503,179499,9640.64%
1101Kuantan502,866491,3032.35%
1102Khon Kaen502,594495,8421.36%
1103Çok fazla501,423495,3441.23%
1104Chuxiong500,867481,0124.13%
1105Douai Mercek500,776501,078-0.06%
1106Ziyang500,094485,9732.91%
1107Murcia499,783494,4411.08%
1108Berbera499,396477,6724.55%
1109Kişinev499,034504,342-1.05%
1110Jinjiang498,294486,7762.37%
1111İslamşehr498,261484,9032.75%
1112Kandahar498,002484,8122.72%
1113Loum497,578471,6465.50%
1114Malatya496,002488,0231.63%
1115Thant Sure495,968489,3051.36%
1116Ubon Ratchathani495,308488,8191.33%
1117Kolwezi494,654490,0720.93%
1118Raleigh494,612476,7461.84%
1119Hosur493,896458,2647.78%
1120Tiran493,712484,6241.88%
1121Arusha492,919482,6092.14%
1122Zhongxiang491,713485,4721.29%
1123Nanping491,287482,0451.92%
1124Changge490,123464,4815.52%
1125Zinder489,178463,5235.53%
1126Jingmen488,922478,6002.16%
1127Xingning487,815461,4045.72%
1128Jianyang487,133473,2282.94%
1129Beihai486,986483,6580.69%
1130Macapa486,424476,4312.10%
1131Mbouda485,660455,3046.67%
1132Chaohu485,120475,9601.92%
1133Mykolaiv484,659486,559-0.39%
1134Guang An484,324464,6474.23%
1135Brescia483,865480,5430.69%
1136Caxias Do Sul483,770478,1771.17%
1137La Serena Coquimbo483,640472,8322.29%
1138Port Sudan483,510474,7121.85%
1139Barisal483,506467,4913.43%
1140Changyi482,027458,4335.15%
1141Rupganj481,718441,1589.19%
1142El Obeid481,350468,1252.83%
1143Como480,879477,7670.65%
1144Kenitra480,038471,2111.87%
1145Ado Ekiti479,674462,7573.66%
1146Latur479,399468,6132.30%
1147Oita479,259479,878-0.13%
1148Bhagalpur479,101471,6821.57%
1149Cardiff477,627474,1870.73%
1150Purnia477,567457,9724.28%
1151Petrolina477,235468,1011.95%
1152Cagliari476,265476,1310.03%
1153Kurashiki475,975477,023-0.22%
1154Orizaba475,360470,1521.11%
1155Seremban474,691465,1102.06%
1156Piura474,358467,3021.51%
1157Yongcheng473,513456,4413.74%
1158Tula473,159477,113-0.83%
1159Blida472,733459,5232.87%
1160Iloilo City471,789466,4561.14%
1161Kut471,238463,5251.66%
1162Kismayo471,134451,6824.31%
1163San Cristobal471,046465,9441.09%
1164Cusco470,720461,4072.02%
1165Yaprak Yaprak Şehir470,050457,0772.84%
1166Rouen470,004469,2300.16%
1167Iquitos469,582462,3581.56%
1168Katsina469,557453,2553.60%
1169Avignon469,504466,9540.55%
1170begusarai467,632440,1226.25%
1171Zencan467,460457,6662.14%
1172palmiye467,005461,1961.26%
1173Xuancheng466,755449,0113.95%
1174Hriohtk466,576456,2672.26%
1175insanlar466,412463,2570.68%
1176Kanazawa466,219466,930-0.15%
1177Zhuanghe465,761446,6904.27%
1178Kabinda465,599430,9348.04%
1179Gdansk465,475465,1420.07%
1180Fukuyama465,446466,133-0.15%
1181Uzun sahil464,894467,512-0.28%
1182Kursk464,731461,3030.74%
1183Okene464,573451,8072.83%
1184Rahim Yar Khan463,949450,9732.88%
1185Montpellier462,162456,1991.31%
1186Juazeiro Do Norte461,342453,7981.66%
1187Asyut460,998455,4501.22%
1188Taranto460,246460,481-0.05%
1189Mymensingh459,983452,9401.55%
1190Wafangdian459,825454,3341.21%
1191Yuhuan459,707447,3752.76%
1192Shillong459,698447,8672.64%
1193Gaoan459,240439,8214.42%
1194kısaca459,059443,6973.46%
1195Chizhou458,420438,2194.61%
1196Kelamayi457,422445,5762.66%
1197Canberra457,330452,4971.07%
1198Virginia Plajı455,594454,0980.16%
1199Mazatlan454,733446,9991.73%
1200Liyang454,339444,5772.20%
1201Witbank454,301437,7423.78%
1202Omaha453,758450,3640.38%
1203Buri Koç453,747447,6511.36%
1204Irapuato452,605445,0261.70%
1205Igbidu452,583441,2922.56%
1206Ramadi452,226444,8241.66%
1207Bhilwara452,209441,8302.35%
1208Guarenas Guatire451,542440,9832.39%
1209Buenaventura451,498442,5352.03%
1210Campos Dos Goytacazes451,055448,6060.55%
1211Dera ghazikhan450,809435,3253.56%
1212Akol450,707447,7420.66%
1213Banjul450,689443,4281.64%
1214Yamunanagar450,564443,1111.68%
1215Xinzhu450,520446,7460.84%
1216Newcastle450,360447,4460.65%
1217Stavropol450,094446,4080.83%
1218Soçi450,024440,2382.22%
1219Lampang449,481443,4421.36%
1220Anantapur448,883436,6212.81%
1221Latin448,839443,5041.20%
1222Fengcheng’daki448,073440,2681.77%
1223Manizales448,035446,2500.40%
1224Minna447,959434,1203.19%
1225Yeni Laredo446,724440,0711.51%
1226Suizhou445,438439,3171.39%
1227Volta Redonda445,226444,6640.13%
1228Sanandaj444,840436,2321.97%
1229Xinzheng443,992431,8362.81%
1230Ulan Ude443,948441,4700.56%
1231Kadapa443,336432,2602.56%
1232Bayannaoer443,110433,0482.32%
1233Mbandaka442,989428,2103.45%
1234Manado442,889438,9480.90%
1235Andican442,863437,0911.32%
1236Zhangye442,604437,5501.16%
1237Lvliang441,843418,1475.67%
1238Gboko441,750428,2893.14%
1239Phra nakhon si ayutthaya441,273435,3531.36%
1240Pinghu440,963422,6034.34%
1241Kral ve440,609434,6901.36%
1242Siheung440,381437,8250.58%
1243Hejian440,022415,5465.89%
1244Eğlenceli olacak439,855418,7955.03%
1245Yogyakarta439,829434,0821.32%
1246Mariupol439,509442,491-0.67%
1247Sao Jose Do Rio Preto439,018434,2371.10%
1248Antofagasta438,871432,0851.57%
1249Küba yönüne Küba437,884436,7640.26%
1250Jhang437,774430,7091.64%
1251Sagar437,354429,9061.73%
1252Lop Buri437,305414,8375.42%
1253Batman437,023426,6992.42%
1254Santiago Del Estero435,567429,2151.48%
1255Ji An Jiangxi435,064422,8832.88%
1256Bratislava434,926432,5080.56%
1257Jurong434,797418,9963.77%
1258Toamasina434,398411,7995.49%
1259Yixing432,414422,7982.27%
1260direnç432,250427,2591.17%
1261Tamam432,222419,9872.91%
1262Santa Rosa432,221415,7153.97%
1263Phuket432,216426,4101.36%
1264Aktyubinsk431,455427,5300.92%
1265Sahiwal431,413418,9442.98%
1266Erzurum431,275422,8451.99%
1267Windhoek431,171417,3803.30%
1268Yingde430,821421,2932.26%
1269Bern429,734425,9510.89%
1270Shanwei429,622422,8151.61%
1271Alwar429,275419,4432.34%
1272Oakland428,545424,2750.50%
1273Caserta427,896426,8730.24%
1274Minneapolis427,791420,7210.83%
1275Oyo427,581415,0783.01%
1276İngilizce bazar426,793413,8623.12%
1277Monteria426,477419,2271.73%
1278Lobito426,310413,7953.02%
1279Potiskum426,253398,1607.06%
1280Rampur425,966417,4302.04%
1281ः Ardhwar425,643412,4863.19%
1282Polokwane425,613405,5924.94%
1283Coventry425,566418,3471.73%
1284Chimoio425,069406,4194.59%
1285Tver424,733424,0120.17%
1286Tartu bölgesinde424,153417,3421.63%
1287Bafoussam423,982411,2863.09%
1288Uijeongbu423,624423,671-0.01%
1289Lishui Zhejiang422,306407,4153.65%
1290vay422,244409,6703.07%
1291Suihua421,817415,1721.60%
1292Tetouan421,247413,8951.78%
1293Pokhara420,735402,1934.61%
1294Magnitogorsk420,661420,719-0.01%
1295Salalah420,226407,1763.21%
1296Fangchenggang420,065403,4844.11%
1297Kazvin420,044415,2321.16%
1298Maringa419,993413,6291.54%
1299Takamatsu419,653420,594-0.22%
1300gujrat419,492410,8732.10%
1301Salerno419,469418,8870.14%
1302Doha Sanayi Bölgesi418,739412,5021.51%
1303Tongcheng418,418400,7414.41%
1304havza418,372409,3202.21%
1305Vungtau417,824405,9762.92%
1306gövde417,807411,9691.42%
1307Nankang417,052400,1864.21%
1308St Catharines Niagara416,049414,0370.49%
1309Jiyuan415,541407,1582.06%
1310genç415,270395,4035.02%
1311Hechi415,022401,2013.44%
1312Wellington414,818413,0120.44%
1313Quelimane414,813391,6675.91%
1314Barddhaman414,308406,7971.85%
1315Nagasaki414,208418,003-0.91%
1316Utancın414,011415,411-0.34%
1317Bijapur413,766404,0922.39%
1318Toyama413,444415,157-0.41%
1319Charleroi413,429412,3890.25%
1320Thu Dau Mot413,397389,0976.25%
1321Akesu413,258398,3233.75%
1322Halifax412,674410,8160.45%
1323Tieling412,264408,6580.88%
1324Tampa411,849394,5072.15%
1325Necran410,345401,6852.16%
1326Ermenistan410,130406,5660.88%
1327Colima409,948401,9471.99%
1328Gwagwalada409,916377,7828.51%
1329Dhule409,759405,8760.96%
1330Raniganj409,737387,1655.83%
1331Arlington409,724401,2481.05%
1332El Fayyum409,558402,2371.82%
1333Morogoro408,740394,6493.57%
1334Neuquen Plottier Cipolletti408,609401,4231.79%
1335Brhmpur408,412402,6581.43%
1336Elazig408,388397,7562.67%
1337Linzhou408,275398,4452.47%
1338Dire Dawa408,096390,9244.39%
1339Belgorod407,941404,1000.95%
1340Corrientes407,725402,3811.33%
1341Rongcheng407,671402,4401.30%
1342Makurdi407,257393,1243.60%
1343Baharampur407,130395,4562.95%
1344Rangpur406,956398,8692.03%
1345Ratchaburi405,530398,0581.88%
1346Baiyin404,637399,6131.26%
1347Laibin404,239394,1952.55%
1348Ahmadnagar404,238401,3680.72%
1349Longchang403,680390,5243.37%
1350zaten403,215385,7654.52%
1351Tulsa403,030403,060-0.00%
1352İvanovo403,021404,725-0.42%
1353Bolivar Şehri402,476397,3471.29%
1354Krnl402,417391,0262.91%
1355Las Palmas Gran Canaria401,900400,9210.24%
1356Luhansk401,799405,210-0.84%
1357Bengkulu401,451391,3602.58%
1358Szczecin401,370402,405-0.26%
1359Xinyi401,139393,4831.95%
1360Piracicaba401,095397,3750.94%
1361Shengzhou401,022394,6411.62%
1362Minatitlan401,020396,1911.22%
1363Hail400,389394,2251.56%
1364renk400,320392,4872.00%
1365Kaiping399,946396,2770.93%
1366Campina Grande399,758397,2080.64%
1367Wuwei399,718391,9351.99%
1368Miyazaki399,446400,466-0.25%
1369Hami398,946388,8902.59%
1370Bryansk398,586401,345-0.69%
1371New Orleans398,523395,0090.44%
1372Christchurch398,520396,8820.41%
1373Huangshan398,406385,6553.31%
1374Meizhou397,834392,6371.32%
1375Montes Claros397,815393,1681.18%
1376Genel Trias397,715380,0434.65%
1377Junagadh397,226388,5432.23%
1378Xingyang396,961382,0963.89%
1379Jingdezhen396,297392,1951.05%
1380Karimnagar395,334384,2212.89%
1381Coatzacoalcos395,130390,0081.31%
1382Mandaue City394,882388,0071.77%
1383Sivastopol394,676391,7570.75%
1384Botou394,574378,4814.25%
1385Laizhou394,174391,9350.57%
1386Khorramabad394,028388,4031.45%
1387Eldoret394,023378,1074.21%
1388Dulian393,496374,6385.03%
1389Wichita393,270391,5860.21%
1390Sanci393,243383,0832.65%
1391Cumana393,023386,4171.71%
1392Okara392,904382,4852.72%
1393Ajman392,066385,1661.79%
1394Bakersfield391,996384,1881.01%
1395Heshan391,932379,3483.32%
1396El Hasakah390,947384,6691.63%
1397Surgut390,259382,8211.94%
1398Matadi389,669377,9643.10%
1399Xingping389,645370,2705.23%
1400Gndhidm389,587372,5924.56%
1401Ruiru389,022371,5184.71%
1402Danzhou388,987368,1005.67%
1403Chimbote388,978385,2930.96%
1404Posadas388,782381,3671.94%
1405yemek388,483385,8440.68%
1406Mogilev388,465386,8640.41%
1407Laiyang387,064383,4150.95%
1408Grodno386,787382,4531.13%
1409Binan386,751375,5013.00%
1410sakız386,622382,6421.04%
1411Chitungwiza386,452382,0811.14%
1412Huancayo386,366381,9461.16%
1413Sikasso386,262368,3684.86%
1414Stoke On Trent386,013384,3770.43%
1415Victoria385,999382,0851.02%
1416Dindigul385,742375,1822.81%
1417Enping385,670368,8194.57%
1418Ottappalam385,296367,4204.87%
1419Al Quwaysimah385,288371,0543.84%
1420Lipa Şehri385,246374,1772.96%
1421Anapolis384,679379,7391.30%
1422Kuala Terengganu384,369377,9891.69%
1423Effon Wireless383,566371,4993.25%
1424Nakuru383,461372,7102.88%
1425linqing383,372378,6081.26%
1426Port Moresby382,516374,5172.14%
1427Dua Çağrısı382,502367,2224.16%
1428Jiuquan382,363367,5134.04%
1429Dujiangyan382,169374,8161.96%
1430şilte381,720374,7691.85%
1431Mardan381,220374,4731.80%
1432Manisa381,190372,0412.46%
1433Sakon Nakhon381,084375,9651.36%
1434Barinas380,483371,4112.44%
1435Pingliang380,401364,8174.27%
1436Brno378,485378,2880.05%
1437Vitebsk377,966376,3480.43%
1438Nazret377,819362,4074.25%
1439Cleveland377,797381,803-0.53%
1440Thies377,286367,2402.74%
1441Cabuyao377,220362,8133.97%
1442Pescara377,134375,2790.49%
1443Saki376,254358,1995.04%
1444Bochum375,992374,0270.53%
1445Bauru375,733372,6490.83%
1446şafak375,326368,5180.92%
1447Vinnitsa375,311374,8380.13%
1448Sandakan375,248370,7321.22%
1449Saint Etienne374,879374,3520.14%
1450Liaoyuan374,789374,4210.10%
1451Shimoga374,643368,8761.56%
1452Xinzhou374,495363,6822.97%
1453Wad Medani374,483366,2112.26%
1454biz374,270364,5932.65%
1455Kshhjhnpur373,738370,7450.81%
1456Treviso373,647370,1290.95%
1457Bihar Şerif373,322364,8122.33%
1458Gongzhuling373,210368,9471.16%
1459Gaoping372,920353,2905.56%
1460Baguio Şehri372,680366,8051.60%
1461Sanming372,443367,3271.39%
1462Obregon Şehri372,416364,6072.14%
1463Nagano371,971373,702-0.46%
1464Anand371,559362,1612.59%
1465Toyohashi371,026372,362-0.36%
1466Tete370,650347,4866.67%
1467Donggang370,168361,1692.49%
1468Rio Branco370,129364,5541.53%
1469Alicante369,758366,4490.90%
1470Xingyi Guizhou369,672365,5091.14%
1471Aizawl369,648361,1122.36%
1472Dashiqiao368,955362,6761.73%
1473Jilong368,947369,568-0.17%
1474Zacatecas368,616362,3821.72%
1475Takasaki368,559369,595-0.28%
1476Emeishan368,194350,2585.12%
1477el arabası367,950363,1991.31%
1478Bthind367,767358,5412.57%
1479Palakkad367,565359,2872.30%
1480Tarlac367,149361,8041.48%
1481Shantipur’a367,014358,4232.40%
1482Iclkrnji366,914362,2981.27%
1483Reggio Emilia366,694362,8251.07%
1484Taraz366,386365,5890.22%
1485Kebbi Şehri366,254352,1694.00%
1486Sivas365,766357,1202.42%
1487Alajuela365,584347,8055.11%
1488Qufu365,574358,4271.99%
1489Butuan365,112359,1021.67%
1490Luoding364,909355,7762.57%
1491Kassala364,024357,5301.82%
1492Şehriyar363,622349,1654.14%
1493Wanning362,912345,8304.94%
1494Iligan362,769358,3101.24%
1495Qidong362,526350,6763.38%
1496Victoria şehri362,348356,2991.70%
1497Gondar’daki362,314347,0604.40%
1498Tumkur361,148354,5991.85%
1499San Salvador De Jujuy361,106356,2371.37%
1500Monclova360,876356,2151.31%
1501Bu360,612349,1673.28%
1502Turlar360,360358,9110.40%
1503Chanthaburi360,260348,8203.28%
1504Yunfu359,668352,7481.96%
1505Vladimir359,277359,0500.06%
1506Pohang359,226357,2120.56%
1507Parbhani359,015353,2661.63%
1508Eindhoven358,966355,8890.86%
1509Brest358,587355,1600.96%
1510Huixian358,553347,4443.20%
1511San Pedro358,418351,5081.97%
1512Zaqazig358,378354,0801.21%
1513Annaba358,241356,2200.57%
1514Bethune358,084357,4360.18%
1515Anaheim358,063354,5530.49%
1516Parakou357,912341,6904.75%
1517Maunath Bhanjan357,540348,6802.54%
1518Neiva357,215355,3510.52%
1519Otur357,079354,9990.59%
1520Ilesha357,052343,9823.80%
1521El Gadarif356,550348,0902.43%
1522Yushu356,496347,9152.47%
1523Wenchang356,073344,0203.50%
1524Yining356,001349,7551.79%
1525Huazhou355,837345,5522.98%
1526Antsirabe355,832339,2894.88%
1527Ranipet355,812345,3873.02%
1528Iwaki355,785355,3280.13%
1529Modena355,774353,6090.61%
1530Dewas355,513348,1652.11%
1531Zhuozhou355,461344,5693.16%
1532Kisumu355,089344,4873.08%
1533Batangas Şehri354,667349,3131.53%
1534Sumquayit354,086349,6361.27%
1535El İsmailiye353,957349,2551.35%
1536Rennes353,897349,7591.18%
1537Hisar353,859348,6611.49%
1538Roorkee353,570340,0273.98%
1539Hafar Al Batin353,380347,6301.65%
1540Wonsan353,043350,8000.64%
1541Songea352,781330,5576.72%
1542Macheng352,419346,6931.65%
1543Fransız351,926348,6660.93%
1544Chandrapur351,869348,3131.02%
1545Dhamar351,039333,2085.35%
1546Derrbng350,958346,1841.38%
1547Honolulu350,768351,280-0.07%
1548Xianning350,448348,7500.49%
1549Arkhangelsk350,200351,125-0.26%
1550Nizhny tagil349,705351,864-0.61%
1551Bilbao349,633350,873-0.35%
1552Deoghar349,481331,3235.48%
1553Ponta Grossa349,363345,5141.11%
1554Wuppertal349,306349,786-0.14%
1555Shenmu349,271341,7042.21%
1556Wuchuan348,873346,5570.67%
1557Kaluga348,750347,5020.36%
1558Olacak348,366342,9781.57%
1559anlaşma348,096341,0722.06%
1560Blumenau347,831343,1031.38%
1561Bharu şehri347,673343,2101.30%
1562Zhaoyuan347,664340,1792.20%
1563Kaili347,563339,3132.43%
1564Bydgoszcz347,522349,375-0.53%
1565Rufisque347,295334,7473.75%
1566Izmit347,038340,2621.99%
1567Filibe346,563345,8550.20%
1568Faloojah346,522340,8511.66%
1569Norvi346,436335,5873.23%
1570Gwangmyeong345,890344,7960.32%
1571Garoua345,853339,4041.90%
1572Karur345,577332,4993.93%
1573Asvan344,989338,8131.82%
1574Açıkhava Pazarı344,676334,2993.10%
1575Farrukhabad344,412338,5291.74%
1576Boa Vista344,307338,1221.83%
1577Yuanjiang344,057336,9002.12%
1578Merida343,834340,1991.07%
1579Cordoba343,719343,1270.17%
1580Kafr Reklam açın343,622338,2221.60%
1581Lengshuijiang343,568331,3393.69%
1582Thuqbah343,534334,8702.59%
1583Djougou343,419331,5493.58%
1584saat343,415336,6952.00%
1585Jeju343,168341,6500.44%
1586Saraybosna343,089342,7430.10%
1587Anlu342,178330,0123.69%
1588Okuma342,117339,4080.80%
1589Tehuacan341,956337,1601.42%
1590Temuco341,951337,9341.19%
1591Alor Star341,779333,1582.59%
1592Tampere341,582339,4790.62%
1593Barletta340,980340,9400.01%
1594Gence340,912337,9870.87%
1595Jalna340,662334,5491.83%
1596Heredia340,594337,3810.95%
1597Akmescit340,382340,717-0.10%
1598Ningguo340,375324,7944.80%
1599Sukabumi340,021335,4041.38%
1600Kanhangad339,695326,6983.98%
1601Acarigua Aruare338,983333,3201.70%
1602Zhaotong338,946329,4662.88%
1603Makiivka338,827341,364-0.74%
1604Navsari338,788332,5711.87%
1605Khammam338,657330,0512.61%
1606nehir kenarı338,490331,6061.03%
1607Nukus338,175330,6852.26%
1608Valenciennes338,077337,5170.17%
1609Suphan Buri |337,631326,9943.25%
1610Thanjavur336,972331,8801.53%
1611Manzhouli336,643326,5373.09%
1612Xuanwei336,549323,2534.11%
1613Jiayuguan336,493322,2434.42%
1614Lafia336,170324,9033.47%
1615Windsor336,082334,7090.41%
1616Wulanhaote335,437328,7212.04%
1617Pavlodar335,387336,720-0.40%
1618Varna335,068335,217-0.04%
1619Santa Ana335,009334,6130.06%
1621Yanbu Al Bahr334,989326,6752.55%
1620koy334,989329,1521.77%
1622Merkez Sahil334,922333,3790.46%
1623Lublin334,720336,382-0.49%
1624Bielefeld334,489334,518-0.01%
1625Ningde334,023324,7222.86%
1626Uberaba333,487329,6571.16%
1627Nizamabad333,462330,8710.78%
1628Lexington Fayette333,177325,8131.12%
1629Baicheng332,826327,9501.49%
1630Songzi332,001325,1252.11%
1631Mannheim331,670326,5361.57%
1632Caruaru331,175326,5611.41%
1633Kuds331,071325,2841.78%
1634Asahikawa330,904333,211-0.69%
1635Koriyama330,637332,136-0.45%
1636İsa’nın bedeni330,633328,1830.37%
1637Maebashi330,538332,205-0.50%
1638Zixing330,483316,9284.28%
1639Uruapan329,996323,0582.15%
1640Volzhsky329,977329,4830.15%
1641Vestfalya329,913326,0741.18%
1642Shihezi329,750327,4960.69%
1643Fujin329,544316,0474.27%
1644Nha Trang329,373327,0810.70%
1645Arrah329,370321,7632.36%
1646Batna329,333324,4661.50%
1647Khubar329,071319,7172.93%
1648Birkenhead329,045328,3930.20%
1649Smolensk328,887329,691-0.24%
1650ः Aldwni328,798317,5993.53%
1651Keşan328,630322,1552.01%
1652Zhangshu328,338315,2044.17%
1653Ust kamenogorsk328,200328,932-0.22%
1654Parma328,154325,9250.68%
1655Haiyang328,140318,5883.00%
1656Yakutsk328,086323,1631.52%
1657Cotabato327,985321,9201.88%
1658San Fernando327,808323,2051.42%
1659Vitoria Da Conquista327,672322,9061.48%
1660Tila Al Ali327,476315,0703.94%
1661Kharagpur326,809323,7270.95%
1662Sinuiju326,438326,1200.10%
1663Vicenza326,371324,3350.63%
1664Pelotas326,241324,7910.45%
1665nasıl325,360324,3020.33%
1666Henderson325,341309,1552.55%
1667Podolsk324,216318,0621.93%
1668Safi323,906320,8530.95%
1669Baaqoobah323,796313,6903.22%
1670Dingzhou323,646316,1472.37%
1671Deir Ez Zor323,432318,2391.63%
1672Hailin323,336317,9051.71%
1673Doğu Şehri322,000318,0311.25%
1674Saransk321,997320,6080.43%
1675Semipalatinsk321,351322,228-0.27%
1676Ruhsan321,112314,1562.21%
1677Uzun Xuyen321,104315,0951.91%
1678cilt320,899321,175-0.09%
1679sari320,829317,7080.98%
1680Kingston Upon Hull320,825319,8830.29%
1681açık320,713314,2892.04%
1682Tacna320,453314,5661.87%
1683Bonn320,194320,213-0.01%
1684Cirebon320,129317,2510.91%
1685Cherepovets319,917320,169-0.08%
1686Balikesir319,060310,3692.80%
1687Karlsruhe318,064316,2360.58%
1688Oruro318,022310,9792.26%
1689Iasi317,313317,507-0.06%
1690Rugao317,217310,4222.19%
1691Lamphun317,180312,9201.36%
1692Anning317,091308,5542.77%
1693Stockton317,088312,0800.80%
1694Vologda316,737316,2740.15%
1695Orel316,624317,683-0.33%
1696Hriatlm316,365311,6641.51%
1697Bahia Blanca315,533313,7390.57%
1698Gimhae314,440313,2100.39%
1699çıngıraklı yılan314,244310,3641.25%
1700Jayapura314,205307,9632.03%
1701Aziz Paul313,878308,1380.92%
1702Kurgan313,542316,294-0.87%
1703Mochiler313,492307,4821.95%
1704Setif313,401307,7031.85%
1705Pekalongan313,275309,6341.18%
1706Taubate312,617309,1721.11%
1707Denizde Southend312,328310,3670.63%
1708Samarra311,819306,7161.66%
1709Swansea311,408310,0510.44%
1710Camaguey309,741308,9030.27%
1711Cluj Napoca307,851307,3970.15%
1712Lecco307,670306,1070.51%
1713Irvine307,318286,7203.47%
1714Akita306,977309,275-0.74%
1715Vigo306,853306,5960.08%
1716Temeşvar306,736306,796-0.02%
1717Yangchun305,114302,7430.78%
1718Valladolid305,047306,657-0.53%
1719Kurume304,865305,335-0.15%
1720Orlando303,933290,5532.25%
1721Pittsburgh302,669303,147-0.08%
1722Vladikavkaz302,105303,891-0.59%
1723Aguadilla Isabela San Sebastian299,956300,568-0.20%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En İyi Sağlık Sistemine Sahip Olan Ülkeler

En Sağlıklı Ülkeler Hangileri?

Egzersiz Ve Mutluluk Arasında Bir Bağ Var Mı?

Egzersiz Ve Mutluluk Arasında Bir Bağ Var Mı?