Sınava girmeden önce size yardımcı olacak 7 İelts kursu seçeneklerini sizler için derledik. İngilizce kelime bilgisinin önem taşıdığı bu sınav, kolay kelime öğrenme konusunda size destek olacak kurslarla daha kolay hale gelecektir. Sınavda, sizler için gerekli bilgiler, bu kurslarla verilecektir. Aynı zamanda sınav için ihtiyacınız olacak kısa yollar, gramer bilgileri ve ek bilgiler bu şekilde sizlere ulaşacaktır.

IELTS Writing

En İyi Online İelts Kursu – 2021 Güncel – Sınavda Size Yardımcı Olacak 7 İelts Kursu

Akademik eğitim hizmetleri içinde yer alan bu kurs, İELTS sınavında yazma ve okuma eğitimi vermektedir. IELTS akademik writing kursu olarak kayda geçen bu kurs, en az orta seviye İngilizce bilinmesini gerekli kılmaktadır. B1- B2 seviyesinde bir İngilizce bilginiz varsa, İELTS Writing konusunda yardımcı olacak bu kursa katılım sağlayabilirsiniz. Yazma kalıpları, analiz edebilme, akademik yazı hazırlayabilme gibi alanlarda destek olacak bu kurs, ekstra 10 adet video ile desteğini attırmaktadır. Eğitim harici çekilen 10 video ile bonus WRİTİNG CHECK yapılması ve sık yapılan hataların düzeltilmesi sağlanmaktadır. Videoların sonunda sıklıkla yapılan hatalar, buna göre çözüm yolları ve nasıl daha iyi bir sonuç elde edebileceğinize dair taktikler verilmektedir.

Kursta, diğer alan ve sınavlarla ortak bir şekilde ilerleyen konular, ortak videolardan yürütülmektedir. IELTS sınavına girmeye hazırlanan ve İngilizce seviyesi orta ve üzeri olan herkes için bu kurs uygundur. Kurs, 45 adet videodan oluşmaktadır. Toplam kurs süresi 8 saat 53 dakika olarak belirlenmiştir.

https://www.udemy.com/course/ielts-writing-erkanonler/

Ayrıca online autocad kursu bilgilerine de bakabilirsiniz.

Tüm Düzeyler İngilizce Eğitim Kursu! Resim ve Videolarla

En İyi Online İelts Kursu – 2021 Güncel – Sınavda Size Yardımcı Olacak 7 İelts Kursu

Eğer aradığınız kurs sadece IELTS alanında değil, size YDS, TOEFL gibi dil sınavlarında da yardımcı olsun istiyorsanız, yapmanız gereken bu kursu tercih etmek olmalıdır. Ezberden uzak bir eğitim yöntemini benimseyen bu kurs, paragraf çözümleme, anlam ve anlatım, akademik yazı dili gibi konulara eğilmekte ve bunlarda destek vermektedir. Kurs içeriği, sık kullanılan kelimelerin öğrenilmesi, olumlu- olumsuz- etken- edilgen cümlenin anlaşılması, tamlama mantığı gibi konulardan oluşmaktadır. Daha iyi bir telaffuz ve daha doğru bir yazı dilinin kullanılması konularında bu kurstan destek alabilirsiniz. cümle çeviri yeteneğinizi de geliştirecek bu kurs, İngilizce düşünebilme yeteneği kazanmanıza yardımcı olacak.

Kursa başlamadan önce tek ihtiyacınız en temel düzeyde İngilizce dil bilgisidir. İsim söyleyebilecek eviyede İngilizce biliyorsanız, bu kurstan yararlanırken hiç zorlanmazsınız. Bu kurs 3 aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada gramer ve kelime yapısının temel mantığı verilir. ikinci aşamada haber başlıkları, makale analizleri, gerçeklikle örtüşen şekilde İngilizce incelemesi yapılır. Yazılar içerisinde zengin bir örnek grubu oluşturulur. Üçüncü adımda ise sınav odaklı konu anlatımı ile öğrencinin sınava hazırlanması sağlanır. Makale çevirileri, çözümler ve paragrafta anlam gibi konulara eğilerek daha iyi bir sınav puanı elde edilmesi sağlanır. Kurs programı, 40,5 saatten oluşmaktadır. 20 makaleden oluşan içerik, 74 adet indirilebilir kaynak ile pekiştirilmiştir. Kurs sonunda kursiyerlere bitirme sertifikası verilir.

https://www.udemy.com/course/tum-duzeyler-ingilizce-egitim-kursu-resim-ve-videolarla/

Orta Düzey B1- B2 Seviye İngilizce Eğitim Kursu

En İyi Online İelts Kursu – 2021 Güncel – Sınavda Size Yardımcı Olacak 7 İelts Kursu

Bu kurs, İngilizce dilini konuşma dili olarak öğretmektedir.İngilizce düşünebilme yeteneği, paragrafta anlamı kavrama ve ana fikri pekiştirme gibi alanlarda bu kurstan destek alınabilmektedir. Daha doğru İngilizce bilgisine sahip olunması, bu sayede sınavlarda da yüksek puanlar elde edilmesine yardımcı olur. Daha düzgün bir telaffuz için de yardımcı olacak bu kurs, sadece sınavlar için değil günlük konuşma için de tercih edilebilecektir.  Kurs, diğer kurslara geçiş için bir tür basamak olarak kullanılabilir. Kursu bitiren kursiyerler, orta seviye İngilizce bilgisine sahip olabilecektir.

İngilizce kitapları, haber başlıkları ve makale analizleri yapılabilecek durumuna gelmesi için kursiyerlere destek olan bu kurs, kelime bilgisi de vermektedir. Kolay kelime ezber yöntemleri ile zorlanmadan İngilizce kelime sayınızı arttırmanıza yardımcı olur. iş hayatında İngilizce diline ihtiyaç duyabilecek kişiler için bu kurs kullanılabilmektedir. Gramer ve anlama konusunda yardımcı olacak bu kurs, 15 saat hazır video içeriğine sahiptir. 40 indirilebilir kaynak ile elinizde notların bulunmasını sağlar. Ömür boyu erişim sağlayan kaynaklar, mobil ya da bilgisayar erişimine açıktır.

https://www.udemy.com/course/orta-duzey-b1-b2-seviye-ingilizce-egitim-kursu/

Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim Seti

En İyi Online İelts Kursu – 2021 Güncel – Sınavda Size Yardımcı Olacak 7 İelts Kursu

Daha önce hiçbir İngilizce bilgisine sahip olmayan kişiler için uygun bu kurs, bilgisayar, telefon yada tabletten eğitime erişim hizmeti sunar. Daha öncesinde herhangi bir araca ihtiyaç duyulmayan bu kurs, nereden başlayacağını bilmeyenler için geniş kapsamlı bir eğitim desteği sunar. Yazılı İngilizce desteği, dinleme ve konuşma alanlarında destek ile metin çevirisi yapma imkanı sunar. 39 saat süreye sahip bu kursu bitiren kursiyerlere sertifika verilmektedir. Geniş kapsamlı bir içeriğe sahip bu kurs, 9 indirilebilir kaynak ile destek hizmeti sunar.

https://www.udemy.com/course/sifirdan-ileri-seviyeye-online-ingilizce-egitim-seti/

Online girişimcilik kursu hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

Özel Ders Formatında Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Eğitim Seti

En İyi Online İelts Kursu – 2021 Güncel – Sınavda Size Yardımcı Olacak 7 İelts Kursu

İngilizce diline ait herhangi bir bilginiz olmasa bile, bu kurs ile ileri seviye dil hakimiyeti sağlayabilirsiniz. özel ders alır gibi izleyebileceğiniz videolarla sıfırdan ileri seviyeye taşıyabileceğiniz İngilizce kursu, bu özelliği ile İelts kursu arasında en geniş eğitim alanına sahip kurslar içerisinde yer alır. doğru ve tam bir İngilizce öğrenimi yapmanız için gerekli olan tüm bilgi ve dokümanlar, kurs içerisinde sizlere ulaştırılacaktır. Kurs içerisinde 8 makale ve 71 indirilebilir kaynak, kursiyerlere verilmektedir. Kurs sonunda bitirme sertifikası ile kursiyerler  mezun edilir. Ödev sistemi ile öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı olacak bu kurs, akıcı bir İngilizce konuşma imkanı sağlamaktadır.

https://www.udemy.com/course/ingilizce-egitim-seti/

İngilizce- Kalıcı Kelime Öğrenme Kursu

En İyi Online İelts Kursu – 2021 Güncel – Sınavda Size Yardımcı Olacak 7 İelts Kursu

Sıfır ezber ile kelime öğrenimi sağlamanıza imkan tanıyan bu kurs, bilimsel yöntemlerle kalıcı öğrenme sağlamaktadır. 4500’den fazla İelts sınavına dair kelimenin öğrenilmesine yardımcı olacak bu kurs, deyim bilgisi de vermektedir. Ezber yönteminin kullanılmaması sayesinde kalıcı öğrenme imkanı sağlanmış olur. Zorlanmadan ve yazmak zorunda kalmadan ezber yapacağınız kelimeler, makale ve okumalarla pekiştirilir. Böylece daha kolay bir öğrenme fırsatı verilmiş olur. 54 saat uzunluğundaki bu eğitim, 359 indirilebilir içerik ile geniş bir eğitim desteği sunar. Ömür boyu ulaşılabilir olması, istediğiniz zaman kurs videolarına ulaşmanıza olanak sağlar. Kurs sonunda katılımcılara bitirme sertifikası verilir.

https://www.udemy.com/course/ingilizce-kelime-ogrenme-kursu/

Baştan Sona İngilizce Kursu

En İyi Online İelts Kursu – 2021 Güncel – Sınavda Size Yardımcı Olacak 7 İelts Kursu

İngilizcenin ana hatlarında sorun yaşayan kişiler için tasarlanan bu kurs, kısa yoldan bilmeniz gereken kelimeler  ve kalıpları sizlere sunmaktadır. Gramer konuları, çeviriler ve kalıplarla desteklenen bu kurs, 12,5 saat uzunluğa sahiptir. 144 indirilebilir içerikle geniş bir arşiv imkanı sunan bu kurs, örnek cümleler ve destek eğitimleri ile kursiyerlerin konuyu kavramasına olanak sağlar. Kursu bitiren kursiyerlere bitirme sertifikası verilmektedir.

https://www.udemy.com/course/bastansonaingilizce/

3d max kursu seçeneklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

IELTS Kursu Hakkında Merak Edilenler

Hızlandırılmış İelts kursuna nasıl ulaşabilirsiniz?

Hızlandırılmış kurslara, eğitim binalarından ve İelts bağlantılı dershanelerden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda internet ortamına verilen ilanları da takip edebilirsiniz.

Ielts kursları hangi konuları kapsar?

İelts, ağırlıklı olarak kelime ezberleme ve çeviri kursudur. Bu nedenle kelime bilgisi, makale egzersizleri, cümle çeviri çalışmaları büyük fayda sağlar.

Hızlı İelts kursu fayda sağlar mı?

Ielts kurslarının kelime ezber yeteneğine dayanması sebebiyle hızlı ezber yöntemlerini öğrenirseniz, hızlı bir şekilde Ielts kursu tamamlamanız mümkün olur.