Bebek bisikleti bebek arabası gibi iterek kontrol edebileceğiniz ve bebeğinizin bir yerden bir yere giderken eğlenmesine yarayan bir bisiklettir. Bebek bisikletleri arasından da pek çok seçenek mevcuttur.

Çocuklar için bisiklet arayan pek çok kişi; 1 yaş bisiklet ya da en iyi bebek bisiklet markaları şeklinde bir takım aramalar yapmaktadır.

İlk başta güvenlik ve ergonomiyi göz önünde bulundurarak bebek bisikleti marka ve modelleri arasında seçim yapmanız adına size bir liste hazırladık.

En İyi Bebek Bisikleti Marka Ve Model Tavsiyesi

En iyi bebek bisikleti marka ve model tavsiyesi vermek üzere hazırlamış olduğumuz bu yazımızda sizin ve bebeğiniz için en uygun bisiklet çeşitlerini öğrenerek bir karar verebilirsiniz.

7- Babyhope Litte Bebek Bisikleti

6- Babyhope 135 Kety Bebek Bisikleti

5- Doona Liki Trike Bebek Bisikleti

4- Smoby Baby Driver Bebek Bisikleti

3- Pilsan Papatya Bebek Bisikleti

2- Dilaver Baby Poufi Bebek Bisikleti

1- Prego Happy Dino Bebek Bisikleti

7- Babyhope Litte Bebek Bisikleti

Babyhope Litte Bebek Bisikleti için ilk olarak dikkat çeken özellik nedir diye soracak olursanız son derece ergonomik bir yapıya sahip olan seleden söz etmek mümkün olacaktır. Bebeklerin son derece narin ve hassas vücutları olduğunu göz önünde bulunduracak olursak bebek için tasarlanmış olan herhangi bir ürünün de en rahat ve en konforlu yapıya sahip olması son derece büyük bir önem taşır. Bu sebepten dolayı bebeklerin rahat edebileceği bir bebek bisikleti için Babyhope Litte en çok bilinen, kullanılan ve tavsiye edilen bebek bisikletlerinden biri olacaktır.

Babyhope Litte Bebek Bisikleti

Babyhope Litte Bebek Bisikleti

6- Babyhope 135 Kety Bebek Bisikleti

Babyhope 135 Kety Bebek Bisikleti bebekler için pek çok ürün üretimi yapan BabyHope tarafından geliştirilmiş bir bebek bisikletidir. Pembe renkte olan ve son derece şirin bir görünüme sahip bu bebek bisikletleri özellikle kız çocuklarının en favori bisiklet tercihidir.

Babyhope 135 Kety Bebek Bisikleti

Babyhope 135 Kety Bebek Bisikleti

5- Doona Liki Trike Bebek Bisikleti

Doona Liki Trike Bebek Bisikleti kolayca katlanan ve son derece pratik bir kullanıma sahip olan bir bebek bisikleti olarak oldukça fazla anne baba tarafından tercih edilmektedir. Doona Liki Trike S5 Bebek Bisikleti son derece kaliteli bir yapıya sahip olup aynı zamanda bebeklerin ergonomisine de oldukça uygun olacak bir şekilde tasarlanmıştır.

Doona Liki Trike Bebek Bisikleti

Doona Liki Trike Bebek Bisikleti

Anne ve babaların çok rahat bir şekilde kontrollü sürüş yapmasına olanak tanıyan bu bebek bisikletleri, bebeklerin ya da çocukların en büyük eğlencesi haline gelirken aynı zamanda rahat etmelerini de sağlar. Kalite standartlarına uygun olan tescilli bir ürün olarak Doona Liki Trike Bebek Bisikleti kullananlar tarafından pek çok artı özelliği sebebiyle tavsiye edilmektedir.

Doona Liki Trike Bebek Bisikleti aynı zamanda çok fazla depolama alanına sahiptir. Böylece çocuğunuzu dışarda gezdirirken, yanınıza aldığınız gerekli eşyaları da koymanız için oldukça geniş bir yere sahip olmanız bakımından oldukça kullanışlı olacaktır.

4- Smoby Baby Driver Bebek Bisikleti

Smoby Baby Driver Bebek Bisikleti 360 derece güneşliğe sahiptir. Böylece bebeklerin başına güneş geçme gibi herhangi bir risk olmadan, güneşin en dik geldiği günlerde bile rahatça ve güvenle kullanılabilecek bir bebek bisikletidir. En iyi bebek bisikleti hangisidir ya da en kullanışlı bebek bisikletleri hangi marka ve modelde yer alır gibi sorularınızın yanıtı olarak Smoby Baby Driver Bebek Bisikleti verilebilir. Smoby Baby Driver Bebek Bisikleti en küçük kaç yaş kullanabilir diye soracak olursanız en az 11 aylık bebekler için uygundur diyebiliriz.

Smoby Baby Driver Bebek Bisikleti

Smoby Baby Driver Bebek Bisikleti

3- Pilsan Papatya Bebek Bisikleti

Pilsan Papatya Bebek Bisikleti en çok bilinen bebek bisikleti ve bebek ürünleri markası olarak bilinen Pilsan’ın tasarımıdır. Tasarım yönünden bakıldığı zaman çok fazla estetik olduğundan söz edilemese de fiyat olarak en uygun rakama sahiptir. Klasik tipte bir bebek bisikleti olan Pilsan Papatya Bebek Bisikleti en çok satılan bebek bisikleti olarak bilinir. Bebeklerin oyuncaklarını rahatça taşıması için arkasında geniş bir sepetinin olması da bu bisikletin tercih edilme nedenleri arasında yer alır.

Pilsan Papatya Bebek Bisikleti

Pilsan Papatya Bebek Bisikleti

2- Dilaver Baby Poufi Bebek Bisikleti

Dilaver Baby Poufi Bebek Bisikleti bebeklerin ilgisini çekecek renkli ve önünde ördek benzeri bir şekli olan, son derece sevimli bir görüntüye sahip bir bebek bisikletidir. Bu bisikletin en çok sevilen özelliklerinden biri için tekerlerinin sessiz bir şekilde çalışmasıdır diyebiliriz.

Ayrıca tutma kolunun rahat olması da bebekler için son derece büyük bir rahatlık sağlar. Üzerinde tente biçiminde ve ayarlanabilir bir güneşlik mevcuttur. Bu sayede yazın en sıcak günlerde bile bebeklerin dışarı çıkıp oynamaları için son derece elverişli bir yapıya sahiptir. Bütün bunların yanı sıra Dilaver Baby Poufi Bebek Bisikleti oldukça dayanıklı bir malzemeden üretildiği için uzun yıllar kullanılabilir.

Dilaver Baby Poufi Bebek Bisikleti

Dilaver Baby Poufi Bebek Bisikleti

1- Prego Happy Dino Bebek Bisikleti

Prego Happy Dino Bebek Bisikleti 1 ve 5 yaş arası bebek ve çocukların kullanımı için uygundur. Geniş bir arka sepetinin olması, anne babaların eşya koymasını ya da çocukların oyuncaklarını yanında taşınması açısından son derece büyük bir rahatlık sağlar.

Yüksek konforlu bir seleye sahip olan Prego Happy Dino Bebek Bisikleti aynı zamanda ayak koyma bölümü de olan bir bisiklet olduğu için bebeklerin ergonomik anlamda da rahat etmesini hedefleyen bir tasarıma sahiptir. Tutma kolu da kolay kavranabilir özelliktedir.

Prego Happy Dino Bebek Bisikleti

Prego Happy Dino Bebek Bisikleti

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: İstanbul Bit Pazarları – Güncel – Alışverişin Tadını Çıkarmak İçin 12 Öneri

Kategori: