Denizbank Kredi Kartı Başvurusu


Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzün en önemli bankacılık hizmetlerinin başından gelen kredi kartları, kişilerin yalnızca güvenli alışveriş yapmalarını sağlamakla değil, onların yaptıkları alışverişler için ödemelerini de daha kolay bir şekilde yapmaları konusunda büyük bir önem taşımaktadır. Her banka tarafından farklı özellikleri ve avantajları bulunan kredi kartı sunuluyor olsa da, banka müşterileri tarafından en fazla tercih edilen kredi kartları listesini çıkarmak çok da zor değildir. Kişiler tarafından en fazla tercih edilen bankalardan birisi olan Denizbank, müşterileri için Bonus Kart özellikli kredi kartları hazırlamış durumdadır. Denizbank kredi kartı başvurusu’nda bulunacak olan kişiler için sunulan Bonus Kartlarda, istenirse klasik özellikte olanlardan istenilirse de taraftar kartlarından birisi üzerinden başvuru yapılabilmektedir.

Denizbank Kredi Kartları Nelerdir?

Denizbank kredi kartı başvurusu yapacak olan kişiler için hem gelir durumlarına hem de istedikleri özelliklere göre farklı kredi kartları sunulmaktadır. Bu doğrultuda geçerliliği olan kredi kartlarına baktığımız zaman, şu kartları görebiliriz.

 • Denizbank UCZ Kart: Denizbank ve UCZ marketleri arasında yapılan anlaşmaların bir yansıması olarak ortaya çıkan kredi kartı, birbirinden önemli avantajları da beraberinde getirmiştir. Bu kredi kartına sahip olan kişiler, UCZ marketlerinden yaptıkları alışverişlerini bir ay erteleyebiliyor ve bir sonraki hesap kesim tarihinde ödemeye başlayabiliyorlar. Veresiye özelliği olarak algılanan bu durumda, kişilere yine Bonus Kart özellikleri sunulmaktadır. Yani, yapılan tüm alışverişlerde ekstra indirimler kazanılabiliyor ve bonus puanlar da kredi kartına tanımlanabiliyor.

 

 • Denizbank Bonus Kredi Kartı: Denizbank’ın en sık kullanılan kredi kartı Denizbank Bonus Kart’tır. Bunun nedenini ise çoğaltabiliriz. Bu kredi kartına sahip olan bireyler, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, VİSA ve Master Card amblemi gördükleri her yerde diledikleri gibi harcama yapabilmektedirler. Ayrıca, kredi kartı ile yapılan harcamaların ardından dilenirse yapılandırma lemine gerek kalmadan toplam borç taksitlendirilebilmektedir. Kredi kartının limit ve bakiye sorgulama işlemlerinin kolayca incelenebilmesi için geliştirilen Denizbank Mobil Bankacılık Uygulaması ile, online olarak fatura ödemesi ya da hesaplara para gönderim işlemi de gerçekleştirilebilmektedir. Son olarak, birçok kredi kartında bulunmasına rağmen nakit avans özelliğine farklı bir boyut getiren Denizbank, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına son vermek için kredi kartlarına ek limitler de sunmaktadır.

 

 • Denizbank Taraftar Kredi Kartları: Spor branşlarına olan yoğun ilgiye karşılık vermek isteyen Denizbank, takımların taraftarları için çok özel kredi kartları da geliştirmiştir. Bu kredi kartları, desteklenen takımların isimlerini taşımakta ve onlara ayrıcalıklar sunmaktadır. Taraftar Kart kapsamında alınacak Bonus destekli kredi kartları ise şu şekildedir.

 

 • Akhisar Bonus Kart
 • Bursaspor Bonus Kart
 • Çaykur Rizespor Bonus Kart
 • Es Es Bonus Kart
 • Göz Göz Bonus Kart
 • Kaf Kaf Bonus Kart
 • Kasımpaşaspor Bonus Kart
 • Kayseri Erciyes Spor Bonus Kart
 • Konyaspor Bonus Kart
 • Kemer Bonus Kart
 • Manchester United Bonus Kart
 • Mersin İdman Yurdu Bonus Kart
 • Orduspor Bonus Kart
 • Fenerbahçe SK Bonus Kart
 • Beşiktaş JK Bonus Kart
 • Galatasaray SK Bonus Kart
 • Trabzonspor Bonus Kart

Denizbank Kredi Kartları Başvurusu için: www.denizbank.com/kartlar/bireysel-kartlar.aspx

Bu kredi kartları, yalnızca takımların amblemlerini taşımıyor, ayrıca takımlara da destek olmak isteyen taraftarlar için büyük bir önem arz ediyor.

 

 

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen bireylerin en sık tercih ettikleri yöntem banka şubeleridir. Çünkü, internet üzerinden yapılan kredi kartı başvurularında, bireylerin onay almalarının ardından tekrar banka şubelerine gitmeleri ve istenilen belgeleri sunup Kredi Kartı Kullanım Sözleşmesi’ni imzalaması gerekmektedir. Bundan dolayı işlemlerine hız kazandırmak isteyen bireyler doğrudan Denizbank şubelerine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirler.

Denizbank’ın ayrıcalıklar ile dolu Bonus Kart özellikli kredi kartlarına başvuru yapmak isteyen kişilere sunulan kanallar ise şu şekildedir.

 • Denizbank şubeleri
 • Denizbank mobil uygulaması
 • Denizbank internet bankacılığı
 • Denizbank telefon bankacılığı

Burada bahsi geçen dört başvuru kanalından da kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, Denizbank’ın resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra hem bankanın sunduğu kredi kartlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir hem de kredi kartlarının aidatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Denizbank kredi kartı başvurusu yapıldığı sırada her ortamda sizlere Classic, Gold vePlatinium özellikli kartlardan hangisini seçmek istediğiniz sorulacaktır. Burada seçmiş oplduğunuz özelliğe göre farklı aidatlar söz konusudur. Örnek verecek olursak; Bonus Classic Kredi Kartı için ücret 35 lira, Bonus Gold Kredi Kartı için ücret 100 lira ve Bonus Platinium Kredi Kartı için ücret 350 lira olarak belirlenmiştir. Bu tutarlar, istenirse peşin bir şekilde kredi kartından tahsil edilmekte istenirse de 2 ya da 4 eşit taksit ile bankaya ödenebilmektedir.

Online Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank’ın dijital bankacılığa vermiş olduğu önem ile birlikte, birçok işlem online ortamda kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bundan dolayı kişilerin Denizbank’ın internet sitesine girdikten sonra başvuru yapmalarının önü açılmıştır.

Denizbank’ın internet sitesine giriş yapan kişiler, ilk olarak sitenin üst kısmında yer alan kategorilerden Kartlar ve beraberinde de Kredi Kartları seçeneğini tıklamalıdır. Burada seçimler yapıldıktan sonra hangi kredi kartına sahip olunmak isteniyorsa onu seçmelisiniz. Seçiminizin ardından başvuru işlemi çok kısa bir sürede gerçekleştirilecektir.

Kredi kartı başvuru işlemlerinde sizlerden ilk olarak TC kimlik numaranız ve Cep Telefonu Numaranız talep edilmektedir. Bu bilgileri girdikten sonra sağ alt kısımda bulunan Devam butonunu tıklayarak, bir sonraki kategoriye ilerleyebilirsiniz. Burada sizden belgelenebilir aylık geliriniz, adres bilgileriniz ve meslek durumunuz hakkında bilgilendirmeler alınacaktır. Tüm bilgileri burada eksiksiz ve doğru bir şekilde kodladıktan sonra aynı şekilde sağ alt kısımda bulunan Devam butonuna tıklayın. Geldiğiniz son sayfada doldurduğunuz bilgilerin tamamı size sunulacaktır. İnceleme yaptıktan sonra onaylayın.

Bu İçerik de İlginizi Çekecektir:  En İyi Kredi Kartı Hangisi? - 2018

Bu aşamalar ile birlikte kredi kartı başvurunuz işleme alınacaktır. Sisteme kayıt yapmış olduğunuz cep telefonu numaranıza, en geç 48 saat içerisinde Denizbank tarafından bir kısa mesaj gönderilecetir. Bu mesajı aldıktan sonra banka şubesine giderek istenilen belgeleri teslim edebilirsiniz. Bankanın istemiş olduğu belgeler teslim edildikten sonra, 15 iş günü içerisinde kredi kartınız banka şubesine gelecek ve sizlere de haber verilecektir.

 

Denizbank Kredi Kartlı Limiti Arttırma

Denizbank kredi kartı başvurusunda bulunan bireyler için başvuru işleminde ne kadar limitli bir kredi kartı talep ettikleri sorulmaktadır. Burada sizin girmiş olduğunuz bilgiler aylık net geliriniz ile doğru orantılı ise, sizin istediğiniz kredi kartı limiti hattınıza tanımlanacaktır. Kredi kartınızı ilk teslim aldığınızda ne kadar limite sahip olduğunu öğrenmek isterseniz, kredi kartınızın size teslim edidiği kartta bulunan formu dikkatlice okuyabilirsiniz. Burada kredi kartınızın limiti, özellikleri ve hesap kesim tarihi ile ilgili tüm detaylar yer alacaktır. Ayrıca, harcamalarınız sonrasında ne kadar limite sahip olduğunuzu merak ediyorsanız, Denizbank ATM noktalarına, Denizbank mobil uygulamasına ve Denizbank internet bankacılığına kişisel bilgileriniz ile giriş yaparak, sonucu öğrenebilirsiniz.

Eğer kredi kartınıza tanımlanan limitiniz sizler için yeterli değilse ve daha üst bir limit için başvuru yapmak istiyorsanız Denizbank şubelerine, Denizbank mobil bankacılık uygulamasına, Denizbank internet bankacılığına ve Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir. Fakat burada bankanın karar verme sürecini etkileyen bir durum vardır. Eğer almış olduğunuz kredi kartında kullanım süreniz 3 ayı geçmemişse, banka burada kredi kartı limit arttırma işlemine çok da sıcak bakmayacaktır. Bundan dolayı en az dört aylık kullanımınızın ardından bankaya kredi kartınızın limitini arttırmak için başvurmalısınız.

Ayrıca, kredi kartı limit arttırma işleminde bahsi geçen üç ve dört aylık sürelerde kesinlikle borçların zamanında ve eksiksiz bir şekilde ödenmiş olması gerekmektedir. Çünkü, limit arttırma işlemlerinde sizlerin harcama yaptığı tutarlara bakıldığı kadar, kredi kartı borcunuzu ne sıklıkla ödediğinize de bakılmaktadır. Bu konuya da dikkat ettikten sonra isterseniz kendi talebiniz ile isterseniz de bankanın otomatik limit arttırma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Denizbank Kredi Kartı Borcu Ödemesi

Denizbank, sizler için kredi kartı hizmeti sunarken, ödemelerinizin zamanında ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için, vadesiz mevduat hesabı anlamında da hizmet sunmak isteyecektir. Kredi kartınız ile birlikte açılan vadesiz mevduat hesabınız üzerinden kredi kartınıza doğrudan ödeme yapma talimatı verebilirsiniz. Hesap kesim tarihi geldiğinde size gelen bildirinin ardından, eğer vadesiz hesabınızda yeterli bütçe bulunuyorsa ve bu bütçe ile hesap kesim tarihinde hesaplanan dönem borcunun tamamı kapatılabiliyorsa, banka doğrudan ödemeyi tahsil edecektir. Bunun dışında ödeme yapılacak kanallar ise şu şekildedir.

 • Banka şubelerine giderek ödeme yapabilirsiniz. Banka şubelerinde dilerseniz kredi kartınız dilerseniz de kimliğiniz ile birlikte başvuru yaparak anında ödeme işlemi gerçekleştirilmektedir.
 • Denizbank ATM noktalarından kolay bir şekilde kredi kartı borç ödeme işlemi yapılabilmektedir. ATM noktalarına gelindiğinde kredi kartını yerleştirin ve şifrenizi tuşlayın. Açılan kategoriler arasında Kredi Kartı İncelem İşlemleri, Kredi Kartı Limit ve Bakiye İşlemleri, Kredi Kartı Borç Ödeme seçeneklerini sırası ile takip edin. Son olarak açılan ekranda hesap kesim tarihi gelmiş kredi kartınızda ne kadar harcama yaptığınız, bu dönem ödenmesi gereken toplam tutar ve en az ödenmesi gereken yani asgari ödeme tutarı belirtilmektedir. Hangi seçenekten devam etmek istiyorsanız onu seçmeniz, kredi kartı borç ödeme işlemi için yeterli olacaktır.
 • Farklı bir banka hesabından da kredi kartı borç ödemesi yapabilirsiniz. İster Denizbank isterseniz de farklı bankada bir vadesiz mevduat hesabınız olsun, internet bankacılığı üzerinden anında ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Farklı bankalardan yapılacak olan ödeme işlemlerinde, ödenecek tutara göre belirli miktarlarda komisyonlar alınmaktadır.

Denizbank kredi kartı başvurusu işlemleri gerçekleştirilirken, sizlere hangi tarihler aralığında ödeme yapmak istediğiniz sorulacaktır. Bu tarih, hesap kesim tarihinin yapılacağı ve son ödeme tarihinin belirleneceği aralığı oluşturmaktadır. Bundan dolayı, hiçbir şekilde aceleci davranmamalı ve gelirinizin elinize ulaştığı tarihi burada belirtmelisiniz. Bunun nedeni, hesap kesim işleminin geciktirilmemesi, dolayısıyla da kredi sicilinizin temiz tutulması konusunda son derece büyük bir öneme sahip olmasıdır.

 

Denizbank Müşteri Hizmetleri

Denizbank kredi kartı başvurusu da yapılabilen müşteri hizmetleri, hem başvuru öncesi hem de başvuru sonrasında sizlere destek sağlayacaktır. Bankanın Denizbank müşteri hizmetleri için oluşturmuş olduğu telefon numarası  0850 222 08 00’dır. Bu numarayı dilediğiniz an arayarak, kredi kartınız hakkındaki tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Özellikle kredi kartının çaldırılması ya da kaybedilmesi durumlarında ilk olarak bu numara aranmalıdır. Çıkan operatör sizden belirli tuşlamaları yapmanızı isteyecektir. Kayıp ve Çalıntı İşlemleri için telefonunuzdan 1 numaralı rakama tıklayarak doğrudan müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Burada, kredi kartınızın izniniz dışında herhangi bir işlemde kullanılmaması için gereken işlemler yapılacak ve yeni kartınız da istediğiniz adrese en kısa sürede gönderilecektir.

 


What's Your Reaction?

Komik Komik
0
Komik
İlginç İlginç
0
İlginç
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Bilgilendirici Bilgilendirici
0
Bilgilendirici
Beğendim
0
Beğendim
Korkutucu Korkutucu
0
Korkutucu
Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Open List
Submit your own item and vote up for the best submission
Ranked List
Upvote or downvote to decide the best list item
Meme
Upload your own images to make custom memes
Video
Youtube, Vimeo or Vine Embeds
Audio
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Image
Photo or GIF
Gif
GIF format