Su Geçirmez Botlar

Özellikle kış aylarında fazlasıyla ihtiyaç duyulan su geçirmez botlar birçok marka tarafından üretilmektedir. Özellikle su geçirmez botlar kaliteli malzemelerden üretilmeli ve genellikle alt tabanları dikişli olmalıdır. Yapışkan ile yapıştırılmış botlar zamanla aşınacağı için su geçirmeye başlayacaklardır.

Özellikle Lumberjack, Cat Caterpillar, Greyder, Timberland, Harley- Davison gibi markalar özellikle su geçirmez bot üretiminde oldukça popüler ürünler olmaktadır.

Birçok kişi tarafından en çok tercih edilen bu markalar kış aylarında ayaklarınıza su geçirmeyerek hasta olmanızı engellemektedir.

7- Hammer Jack

6- Lumberjack Maxım Hı

5- Vogel Tactical

4- Saloman Outsnap Cs Waterproof

3- Lumberjack Storm Hı 9Pr Koyu Gri Outdoor Bot

2- Harley-Davidson Arles Bot

1- Cat Caterpillar Colorado Honey Nubuk Bot

7- Hammer Jack

Gerçek deriden üretilmiş olan Hammer Jack su geçirmez botlar iç yüzeyinin ortopedik olması sayesinde ayak tabanlarını rahatlatırken aynı zamanda fermuar özelliği sayesinde kolay giyilip çıkarılabilmektedir.

su-gecirmez-botlar

Hammer Jack – Su Geçirmez Botlar

Ayak bileği desteği sayesinde uzun süre kullanımda bile herhangi bir yorgunluk hissi yaratmamaktadır. Kaliteli bot markalarından biri olması sebebiyle oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir ve kış aylarında kişilerin ayaklarının yağmur veya kar etkisiyle ıslanmaması için harika bir korumaya sahiptir.

6- Lumberjack Maxım HI

Lumberjack Maxım HI çok sevilen bir Lumberjack bot modelidir. Kum beji rengi olan bu ayakkabılar su geçirmez özellikleri sayesinde oldukça fazla tercih edilen erkek botu modelleri arasında yer almaktadır. İç astarı sayesinde herhangi bir yağış anında ihtiyaç duyulan korumayı sağlamakta ve dikişli tabanı sayesinde su girişini engellemektedir.

su-gecirmez-botlar

Lumberjack Maxim Hi – Su Geçirmez Botlar

Spor ayakkabı rahatlığı sağlayan bu bot modelleri sayesinde hem soğuk havayı hizmetsiniz hem de yağış zamanlarında ayaklarınız kuru kalır.

5- Vogel Tactical

İç yüzeyi değişebilen astar yapısından oluşan Vogel Tactial 4 mevsim boyunca kullanılabilmektedir. Asker botlarına benzer olarak üretilen bu bot modelleri kalın tabanları sayesinde soğuk veya su geçirmemektedir.

su-gecirmez-botlar

Vogel Tactical – Su Geçirmez Botlar

Kadınlar için özel olarak üretilmiş olan Scooter su geçirmez bot modelleri kış aylarında soğuk havayı ve suyu geçirmeyerek ayakları sıcak ve kuru tutmaktadır. Bu botlar uzun süre kullanım halinde ayağa herhangi bir ağrı vermemekte ve aynı zamanda ekstra sıcaklı sağlayarak ayakların ısınmasını sağlamaktadır.

4- Salomon Outsnap Cs Waterproof

3 mevsim kullanım şimkanı sunun Salomon Outsnap Cs Waterproof bot modelleri -15 dereceye kadar soğukluğa koruyucu özellik sağlamaktadır. Genellikle kış tatillerinde ve yoğun kar yağışı görülen yerlerde sık sık tercih edilmektedir.

su-gecirmez-botlar

Salomon Outsnap Cs Waterproof – Su Geçirmez Botlar

Su geçirmez özelliği sayesinde oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra nefes alan kumaşı ile ayaklarda terleme yapmamaktadır. Yumuşak tabanı sayesinde tam konfor sağlayan bu ürünler birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

3- Lumberjack Storm Hı 9Pr Koyu Gri Outdoor Bot

Dünyanın en ünlü ayakkabı markalarından biri olan Lumberjack, özellikle botları ile kişilerin hem çok sağlam, hem su geçirmez, hem de konfor sağlarken, özellikle kalitesine oranla oldukça uygun fiyatları ile kişileri cezbeden ve kaliteli bir bot alınmak istendiğinde ilk akla gelen markalardan biridir. Lumberjack Storm Hı 9Pr Koyu Gri Outdoor Bot, özellikle kişilerin bu İtalyan markasının en çok tercih ettiği ayakkabı modellerinden biri olarak, özellikle gri ve siyah renkleri ve su geçirmez yapısı ile oldukça iyi bir üründür.

su-gecirmez-botlar

Lumberjack Storm Hi 9Pr Koyu Gri Outdoor Bot – Su Geçirmez Botlar

Kaliteli malzemelerden üretilen Lumberjack botlar, yalnızca su geçirmeme özelliğine değil aynı zamanda darbelere ve koşullara karşı oldukça dayanıklı yapısı ile kişilerin uzun yıllar kullanabileceği modellere sahipken, aynı zamanda pek çok farklı tarzda ve renk seçeneğinde üretilmektedirler. Lumberjack Storm Hı 9Pr Koyu Gri Outdoor Bot da kişilerin hem kaliteli malzemesi hem de su geçirmez özelliği ile tercih ettiği bir model olurken, aynı zamanda uygun fiyatlı bir ürün olması da kişileri cezbetmektedir.

2- Harley-Davidson Arles Bot

Oldukça popüler bir marka olan ve oldukça ilgi gösterilen Harley- Davidson, özellikle motor markası olarak oldukça meşhur olsa da bu imzayı taşıyan pek çok farklı ürün de üretilmektedir. Harley-Davidson Arles Bot da bunların içerisinde oldukça koruyucu, kaliteli ve sağlam bir bot modelidir. Yüksek konçlu bir yapıya sahip olan ve bu sayede kişilerin yalnızca bileklerini değil ayaklarını da koruyan bu bot, oldukça kalın tabanı sayesinde kışları kişilerin hiçbir şekilde ayağının üşümemesini sağlarken aynı zamanda da su geçirmez özelliği sayesinde kış aylarında kişilerin rahat etmesini sağlamaktadır.

su-gecirmez-botlar

Harley Davidson Arles Bot – Su Geçirmez Botlar

Şık tarzı ile fark yaratan ve hem kalitesi hem de görüntüsü ile kişilerin tercih ettiği su geçirmez botlardan biri olarak, düz siyah bir renge sahiptir. Özellikle her kombine uyan yapısı ile de pek çok durumda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

1- Cat Caterpillar Colorado Honey Nubuk Bot

Cat Caterpillar Colorado Honey Nubuk Bot, özellikle kişiler tarafından oldukça sağlam ve dayanıklı yapısı sebebiyle tercih edilirken, oldukça uzun ömürlü bir kullanışa sahiptir. Hem karlı hem de yağmurlu havalarda su geçirmeme özelliği ile kişilerin sorun yaşamasını önlerken, özellikle botların en büyük sorunlarından biri olan terleme konusunda kişilerin ayaklarında terleme yaşanmaması için özel bir tasarıma sahiptir.

su-gecirmez-botlar

Cat Caterpillar Colorado Honey Nubuk Bot – Su Geçirmez Botlar

Su geçirmez botlar içerisinde özellikle piyasada kişilerin oldukça fazla tercih ettiği bu bot modeli, Cat Caterpillar markasının da etkisi ile kişileri cezbeden bir nubuk bot modeli olarak, bal rengi ile çok güzel bir görünüme de sahiptir.