Altın kolyeler asırlar boyu kadınlar için vazgeçilmez takılan olmuştur. Altın asla modası geçmeyen ve değerinden hiçbir zaman gram kaybetmeyen ve hatta yıllar geçtikçe değeri de daha çok artan bir madendir. Kıyafetlerle uyumlu olarak takıldığında insanların tarzını tamamlayan altın kolyeler, sadece kadınlar için değil aynı zamanda erkekler için de son derece çeşit ve modeli olan bir takıdır.

Altın kolye almayı düşünüyorsanız altın kolye fiyatları 2022 şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza aşağı yukarı fiyatlar çıkar ancak altın kolye fiyatları sürekli değişmektedir. Sizin için hazırlamış olduğumuz bu yazıda en iyi altın kolye markaları ve modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

En İyi Altın Kolye Markaları

En iyi altın kolye markaları listemize göz atarak en çok satılan altın kolyeler hakkında fikir sahibi olarak altın kolyenizi nereden ve hangi modelde almayı tercih edeceğinize karar verebilirsiniz.

6- Atasay Altın Kolye

5- Altınbaş Altın Kolye

4- Ariş Altın Kolye

3- Gülaylar Altın Kolye

2- Koçak Gold Altın Kolye

1- Gold Diamond Altın Kolye

6- Atasay Altın Kolye

Atasay altın kolye altın kolye denilince akla ilk gelen markadır. Altın kolyeleri kendi kendinize ya da sevdiğiniz birine hediye alacaksanız Atasay’ın özel tasarım altın kolye modellerine göz atabilirsiniz. Altın kolye seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri altın kolyenin kaç ayar olacağıdır. Mesela 22 ayar altın kolye almak istiyorsanız direkt olarak 22 ayar olan altın kolye modellerini incelemeniz gerekli olacaktır. Atasay’da herkesin zevki ve yaşı için tasarlanmış olan son derece zengin model çeşitlerine sahip altın kolyeler hem internet satış sitelerinde hem de mağazalarda yer almaktadır.

Atasay Altin Kolye

Atasay Altın Kolye

5- Altınbaş Altın Kolye

Altınbaş altın kolye çeşitleri hem beyaz altın hem sarı altın hem de bakır rengine yakın olan rose altın olarak farklı model ve tasarımlarda her tür tarza ve zevke uygun olarak karşımıza çıkar. Altınbaş suyolu kolye ya e Altınbaş taşlı kolye şeklinde yapacağınız aramalarda pek çok ürün görseli inceleyebilirsiniz. Altınbaş markasının güvencesi altında satın almış olduğunuz altın kolyeler, garanti kapsamında olacaktır. Bu sebepten dolayı da pek çok insan tarafından tercih edilen bir markadır.

Altinbas Altin Kolye

Altınbaş Altın Kolye

4- Ariş Altın Kolye

Ariş altın kolye markaları arasında en üst sıralarda yer alır. Genel olarak pırlanta satan bir takı mağazası olarak bilinen Ariş, oldukça zevkli tasarımcıların özel çalışması olan pek çok altın kolye çeşidine de sahiptir. Özellikle de beyaz altın kolye koleksiyonu ile pek çok kişinin beğenisini kazanmış olan bu markada altın ve pırlantanın bir arada kullanıldığı pek çok çeşit ve model yer alır.

Aris Altin Kolye

Ariş Altın Kolye

Aris mağazaları ve online satış sitelerinden inceleme şansı bulabileceğiniz bu kolyeler her yaştan ve her zevkten kişiye hitap edecek şekilde dizayn edilmiştir. Mesela taşlı takı takmayı seven ve iddialı bir giyim tarzına sahip olan pek çok kadın bu markada taşlı modelleri tercih eder. Aynı zamanda daha sade ve şık giyinen bir kadın için ise daha düz ve sade bir tasarıma sahip olan taşsız altın kolye modelleri vardır. Ariş altın kolye modelleri arasında tarzınıza en uygun olan altın kolyeyi Ariş Pırlanta internet sitesi üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz.

3- Gülaylar Altın Kolye

Gülaylar altın kolye çeşitleri bakımından son derece zengin bir markadır. Taşlı ve taşsız modelleri için farklı işçilik uygulanır. Bir gece elbisesini tamamlamak için ya da şık bir davete gidilecek olan sade bir elbiseye hareket katmak adına Gülaylar taşlı altın kolye tercih edilebilir.

Gülaylar markasına ait olan taşlı kolye modellerinde genel olarak; gerçek zirkon, savarovski, doğal taş çeşitleri ya da pırlanta gibi değerli taşlar kullanılmaktadır. Sade bir kıyafeti şık bir hale getirmek için daha iri taşlı bir altın kolye oldukça işinize yarayabilir.

Gulaylar Altin Kolye

Gülaylar Altın Kolye

2- Koçak Gold Altın Kolye

Koçak Gold altın kolye model ve çeşitleri için çok farklı ve tasarım modellerden söz etmek mümkün olacaktır. Üzerinde pırlanta detayları bulunan taşlı altın kolye çeşitleri ile daha şık ve modern bir görünüm sağlayabilirsiniz. Koçak Gold beyaz altın kolyeler de son derece tercih edilen altın kolye çeşitleri arasında yer alır.

Kocak Gold Altin Kolye

Koçak Gold Altın Kolye

Beyaz altın bir kolyede pırlanta taş oldukça asil bir görüntü elde etmenizde çok önemli bir araç olacaktır. Bunun yanı sıra sade beyaz altın kolyeler de farklı diğer kolye modellerinizle kombin edilerek daha hareketli bir aksesuara dönüştürülebilir. Sade şıklıktan yana olan kadınların vazgeçilmez tercihi her zaman için düz modellerdeki beyaz altın kolyeler olacaktır.

1- Gold Diamond Altın Kolye

Gold Diamond altın kolye birbirinden farklı ve şık modellere sahiptir. Bu markaya ait olan taşlı ya da taşsız pek çok altın kolye çeşidi bulunduğu için her zevke ve her giyim tarzına hitap eden tüm yaş gruplarına uygun modeller yer almaktadır. Gold Diamond altın kolye çeşitlerini görmek için Gold Diamond kataloglarına göz atabilirsiniz.

Gold Diamond Altin Kolye

Gold Diamond altın kolye ne kadar diye soracak olursanız altın kolye fiyatları gramına ve işçiliğine göre değişkenlik göstermektedir. Altın kolyenin taşlı olması ve bu taşların yoğunluğu ile değeri de fiyatlarının belirlenmesi için son derece büyük bir etkendir. Gold Diamond internet sitesi üzerinden çok kolay bir şekilde altın kolye fiyat takibi yapabilir ve seçmiş olduğunuz modeli sipariş verebilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: En İyi Çamaşır Deterjanı – Güncel – Tüm Lekeleri Yok Edecek En İyi 5 Deterjan

Kategori: