Erkeklerin tekstil sektöründeki seçenekleri kadınlarda olduğu kadar geniş değildir. Erkekler; iş hayatında, özel günlerde, toplantılarında ve bazı zamanlar sosyal ortamlarında takım elbise giymeyi tercih etmektedir. Erkeklerin takım elbise seçerken dikkat ettikleri bazı önemli noktalar vardır. Takım elbisenin kalıbı, takım elbisenin kumaş özelliği ve kalitesi dikkat edilen noktalardan bazılarıdır. Takım elbise, erkeklerin şık ve kaliteli bir duruşa sahip olmalarını sağlamaktadır. Bu nedenle takım elbiselerin kalitesi oldukça önemlidir. Erkeklerin satın almak için tercih edebileceği en iyi takım elbise markaları şu şekilde sıralanabilir;

8. Vakko

vakko

Vakko markası, oldukça uzun yıllardır moda sektörüne yön vermektedir. Erkeklere özel olarak hazırladığı takım elbise koleksiyonları, oldukça farkı tarza sahip kişilere hitap edebilecek çeşitliliğe sahiptir. Vakko markasının kalitesi, kumaşlarındaki modern ve şık çizgileri erkeklerin takım elbise konusunda tercih ettikleri markalar arasında yer almasının en önemli nedenleri arasındadır. Vakko markasından alınan takım elbiselerin kalitesinin yanın sıra, dayanıklı kumaş özellikleri de müşterilerden tam not almasına etki eden bir diğer faktördür.

7. Network

network

Network markası, kadın ve erkek giyiminde oldukça iddialı olan bir firmadır. Network markası, genellikle iş hayatında tercih edilecek takım elbiselere koleksiyonlarında yer vermektedir. Gelişen teknolojiyi üretim bölümlerine ekleyen Network, modern ve şık tasarımları ile erkeklerin iş hayatında iddialı olmalarını sağlamaktadır. Yeni sezon ürünlerinin yanı sıra, outlet bölümünde de yer alan takım elbiseleri ile oldukça geniş seçenekleri bir arada sunabilmektedir.

6. Beymen

beymen

Beymen, oldukça uzun yıllardır takım elbise üretiminde olan bir markadır. Beymen markasına ait takım elbise almaya başlayanlar, kolay kolay başka markalara bakmamaktadır. Farklı konseptlerde kullanım sağlanılacak takım elbiselere yer veren Beymen, farklı yaş ve tarza sahip müşterilerine de hitap edebilmektedir. Kaliteli kumaşı ve farklı kalıplardaki takım elbiseleri ile erkeklerin sıklıkla tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır.

5. Pierre Cardin

pierre cardin

Pierre Cardin, erkeklerin en iyi takım elbise markaları arasında yer almaktadır. Her tarza uygun takım elbise çeşitlerine sahip olan marka, özellikle pantolon paçası tarzlarında geniş bir yelpazeye sahiptir. Kişilerin kullanım alanlarına ve değişen tarzlarına en uygun modelleri bulabileceği Pierre Cardin, erkeklerin takım elbise konusunda en çok uğradıkları mağazalardan birisidir. Farklı tarzlara uygun seçeneklerin yer aldığı marka, farklı yaş gruplarına yönelikte takım elbiseler üretmektedir. Pierre Cardin, şık ve kalitesi ürünleri, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışları sayesinde, sektöre ismini kazımış bir markadır.

4. Süvari

suvari

Süvari markası, giyim sektöründe 1997 yılından beri faaliyet göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi arasında yer alan takım elbiseler, erkek müşterileri tarafından oldukça beğenilmiştir. Farklı kalıplara sahip olarak üretilen takım elbiseler, erkeklerin tarzlarına hitap etmektedir. İş hayatında kullanım sağlanılabilecek modellerin yer aldığı koleksiyonlarının yanı sıra, özel gün ve davetler ile günlük olarak kullanılması tercih edilecek takım elbiselere kadar birçok alternatif müşterilere sunulmaktadır. Mağazalarından satın alma işlemlerinin yapılabileceği gibi online mağazanın ziyaret edilmesi ile de oldukça kolay ve güvenli bir şekilde, kaliteli ve şık takım elbiselere sahip olunabilir.

3. Ramsey

ramsey

Ramsey, 1970 yılında Türk girişimci tarafından Londra’da kurulmuştur. Ramsey hem ülkemizde hem de dünya çapında bilinen ve sıklıkla tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Klasik takım elbiselerin yanı sıra, sportif takım elbise koleksiyonları ile de oldukça rağbet gören marka, hem rahat hem de şık olmak isteyen erkeklerin tercih ettiği bir markadır. Ramsey markası, erkeklerin takım elbiseler içerisinde şık, göz alıcı ve rahat olmasını hedeflemektedir. Bu doğrultuda tasarladığı ve ürettiği modeller, erkekler tarafından tercih edilmektedir.

2. Sarar

sarar

Sarar markası 1944 yılında tekstil sektörüne giriş sağlayan bir markadır. Uzun yıllardır piyasada varlığını sürdüren Sarar markası, ilk günkü kalitesi ve sürekli kendini yenilemeye yönelik politikası sayesinde, takım elbise denilince ilk akla gelen markalar arasında yer almayı başarmıştır. Sarar markasının takım elbise koleksiyonları klasik modellere yer verdiği gibi modern çizgilere sahip kumaşlardan tasarlanan ve farklı kalıplara sahip takım elbiselere de yer vermektedir. Bu sayede, farklı tarza sahip olan erkeklerin, farklı kullanım alanlarına göre rahatlıkla aradıkları takım elbiseleri bulabilmelerine olanak sunmaktadır. Kaliteli yapısıyla dikkat çeken Sarar en iyi takım elbise markaları içerisinde üst sıralardadır.

1. W Collection

w collection

Vakko Holding kuruluşu olan W Collection, 2003 yılında hazır giyim sektörüne giriş yapmıştır. Kısa bir süre içerisinde en iyi takım elbise markaları arasında yer almayı başaran marka, yenilikçi ve modern tasarımları ile dikkat çekmektedir. Özellikle takım elbise pantolonlarında tasarladığı farklı paça boyları ve kalıpları, genç müşterilerin ilgisini çekmektedir. Takım elbiselere yeni bir konsept katan W Collection markası, erkeklerin takım elbiseler içerisinde rahat hareket edebilmelerini ve aynı zamanda hem şık hem de sportif görünebilmelerini sağlamaktadır. iş hayatında ve özel günlerde kullanım sağlanması adına oldukça şık ve kaliteli ürünlere sahip olan bu marka, online mağazası ile de müşterilerine hizmet vermektedir.