IPhone için ücretsiz müzik indirme uygulaması bulmak, hemen hemen tüm müzik indiricileri AppStore’dan kaldırıldığından, zaman alıcı bir görev haline geldi. IOS yaratıcıları müzisyenleri yasadışı müzik dağıtımından korumaya önem verdi. Bununla birlikte, yine de iPhone’unuza müzik indirebileceğiniz birkaç uygulama kaldı. iPhone (IOS) için en iyi müzik – mp3 indirme uygulamaları‘nı sizler için listeledik.

Eğer Android telefonunuz için mp3 indirme programı arıyorsanız Müzik İndirme Programı Android adlı konumuza göz atabilirsiniz.

 

 1. Free Music Download – Ücretsiz Müzik İndirme Programı

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Free Music Download by Limit Point Software ile Bedava Müzik İndirin. Bu, iPad’inizle veya iPhone ve iPod touch’ınızla uyumlu çok küçük bir uygulamadır (sadece 1,6 MB). Bu uygulamanın tüm özelliklerinden yararlanabilmek için bir iOS 4.3 veya daha yeni bir sürüm çalıştırıyor olmalısınız. Kullanımı çok kolay ve son zamanlarda daha iyi güncellemeler yapıldı. Bu uygulama ile binlerce şarkı ücretsiz olarak indirebilir ve daha sonra istediğiniz gibi dinleyebilirsiniz. Şarkılarınızı çalmak için entegre bir müzik çalarınız ve herşeyi temiz tutmak için bir arka plan indirme seçeneği var.
  Free Music Download Programını İndir

   

 2. Free Music Downloads & Cool Music Player

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Free Music Downloads & Cool Music Player , size ücretsiz şarkı indirmeleri sağlayacak bir müzik çalardır. İngilizce veya Fransızca, Almanca veya hatta Çince veya Japonca gibi diğer dillerde kurulabilir. Tamamen iPad, iPhone veya iPod touch ile uyumlu olan bu uygulama yalnızca IOS 4.0 veya daha ileri bir sürümde çalışır. Boyut 17.6 MB’dır ve bir kez kurulduğunda şarkıyı duraklatmak veya şarkı çalarken farklı görsel temaları görüntülemek gibi gerçekten güzel özelliklere sahip olacaksınız.
  Free Music Downloads & Cool music Player Programını İndir

   

 3. Free Download Music HD – Iphone İçin Müzik İndirme Programı

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Free Download Music HD uygulaması, yasal olarak bedava müzik indirmenize olanak sağlıyor. Birçok güncelleme aldı. Bu uygulamanın istikrarlı ve çok popüler olduğu anlamına geliyor. 14,6 MB’lık bir paket içeriyor ve sadece İngilizce olarak mevcut. Seçtiğiniz şarkının cihazda çalmaya hazır hale gelene kadar beklemesi gereken zamanı açıkça görebileceğiniz bir ilerleme çubuğu bulunur. Uygulama genel olarak çok güzel ve iOS 4.2 veya daha sonraki bir letim sistemini çalıştırmayı gerektiriyor. Hem iPhone hem de iPod’da veya tabii iPad’de yüklenebilir. Bir seferde birden çok indirme destekler, sekme tarama, tekrarlama ve karıştırma, arka planda müzik çalma ve indirme çubuğunun üst kısmında ilerleme gösterir, birden fazla dosya taşıyabilir, mp3, mp4 ve m4v dosya uzantı formatındaki dosyaları oynatabilir.

  Free Download Music HD Programını İndir
 4. Music Collector – IOS Müzik İndirme Uygulaması

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Music Collector yüklemesi yalnızca 4 MB olduğundan indirmek oldukça kolay. Yüklendikten sonra ya iPad’inizde veya iPhone’unuzdan ya da iOS 4.3 veya daha üstünü çalıştıran iPod touch’ın destekleyici bir işletim sistemi olarak ücretsiz müzik indirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. İndirmenizi duraklatma ve devam ettirme özelliğine sahip olan gerçekten güzel bir uygulama.
  Music Collector Programını İndir
 5. Download Music Pro – Iphone için Mp3 İndirme Uygulaması

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Dmytro Hirsch Tarafından sunulan Download Music Pro , iPad’inizde birçok müzik dosyasını indirip dinleyebileceğiniz çok karmaşık bir uygulamadır. Ayrıca iPhone ve iPod touch ile de uyumludur. Bu uygulama ile çalma listeleri oluşturabilir, şarkılar değiştirebilir, bunları karıştırıp daha fazlasını yapabilirsiniz. İndirme boyutu 50 MB civarındadır. İngilizce sürümü mevcut. Yalnızca iOS 4.3 ve üstü sürümlerin yüklü olması gerekir aksi halde çalışmaz.
  Music Collector Programını İndir
 6. Free Music Downloader Lite – Mp3 İndirme Programı

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Free Music Downloader Lite hafif uygulamayı arıyorsanız o zaman bu en iyi seçimlerden biri. 2.3 MB boyutuyla bu uygulama size çevrimiçi müzik erişimini kazandıracak. Sadece İngilizce dilinde geliyor ve 2011 yılında piyasaya sürüldü. Ses ve video dosyalarını küçük ama akıllı bir web tarayıcısı oynatabilen entegre bir dosya yöneticisine sahip.
  Free Music Downloader Lite Programını İndir
 7. App for Google Music Free

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Google Music Free Uygulaması. Artık müziğimizi yönetmemize yardımcı olacak yeni bir uygulamanız var. Google Music Free için Uygulama App Store’da bulunuyor. 25,6 MB boyutunda gelir ve yalnızca İngilizce olarak mevcuttur. Bu uygulamanın en iyi yanı, tanınmış Google arama motorundan müzik için yeni bir bulut hizmeti olan Google Müzik’i kullanmasıdır. Genel olarak bu uygulama gerçekten güzel ve sezgisel.
  Free Music Downloader Lite Programını İndir
 8. gMusic: Bir Google Müzik Çaları

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  gMusic’ Ücretsiz müzik indirmeniz gerekiyorsa, ihtiyacınız olan uygulama budur, çünkü çalışma şekli, “Cloud” adlı sanal bir sunucuda 20000’e kadar müzik dosyası alabilir şekildedir. Üstelik 10 band ekolayzır, Airplay desteği, hızlı yükleme süreleri ve yalnızca birkaç ad meta veri düzenlemesi elde edersiniz. Bu harika uygulama yalnızca iOS 5.0 veya sonraki sürümlerde çalışır ve iPad, iPhone (iPhone 5’e kadar), iPod touch tarafından desteklenmektedir.
  gMusic Programını İndir
 9. Google Müzik İçin GoMusic

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Google Müzik İçin GoMusic. Bu, Google Müzik servisi ile derhal ve doğrudan senkronizasyona sahip olmak ve çevrimiçi büyük koleksiyon müziklerine erişmek için mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulamayı, çalma listeleri oluşturarak veya silerek veya çalma listesinin kendisinden müzik ekleyerek veya ortadan kaldırarak dosyalarınızı yönetmek için kullanabilirsiniz. Diğer özellik şunları içerir: çevrimdışı müzik önbelleği, karıştırma, HD resim, global arama ve FM entegrasyonu. Oldukça büyük, bu uygulama 46.1 MB pakette geliyor. iOS 5.0’ın sonraki sürümlerinde uyumlu çalışıyor.
  GoMusic Programını İndir
 10. Music Top Hits – Iphone Mp3 İndirme Programı

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Music Top Hits Zugakousaku Inc tarafından sunulan, Ücretsiz müzik indirmek ve çevrimiçi dinlemek için gerçekten harika bir uygulama. Şarkıları önizleme yapabilirsiniz. Ülke, sanatçı veya müzik başlığına göre sınıflandırılmış şarkılarınızı bulmak için güçlü bir arama motoru entegre ediyor. En sevdiğiniz şarkıları kaybetmemek için bu uygulama size en sevdiğiniz şarkıları imleme şansı verir. Bir Başka güzel özellik, Twiter, Facebook veya Gmail gibi sosyal ağlarla entegrasyon. Bu uygulamayı çalıştırmak için en azından işletim sistemi iOS 4.0+ ile yüklenmiş iPad, iPhone veya iPod touch’a ihtiyacınız olacak.
  GoMusic Programını İndir
 11. Pop Top 100 – Müzik İndirme Programı

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Pop top 100, bu uygulama ile dünyadaki en çok satan pop şarkılarını ücretsiz olarak sunuyor. 12.0 MB boyutunda paketlenmiş olan bu yılın ilerleyen aylarında 4.4 sürümüne güncellendi. En çok satan pop şarkıları, ABD, İngiltere, İspanya, Almanya, Avustralya, Kanada ve Japonya’da ve hemen hemen dünyanın her ülkesindeki listeleri size sunuyor. Belli bir şarkıyı beğenirseniz, o belirli dosyayı sık kullanılanlarınıza ekleme ve belki daha sonra geri dönme ve tekrar oynatma veya hatta tabletinize indirme imkânına sahip olursunuz. Ayrıca bu uygulama Facebook, Twitter ve kişiselleştirilmiş e-posta hesabınıza bağlantılar gibi tüm sosyal ağlarla entegrasyona sahiptir.
  Pop Top 100 Programını İndir
 12. Free Music Download Pro-Downloader

  Iphone için En İyi 12 Ücretsiz Müzik İndirme Programı – IOS
  Free Music Download Pro-Downloader AlfadevsFor tarafından ücretsiz, yasal müzik ve diğer dosyaları indirmek isteyenlere mükemmel bir çözüm sunan uygulama. Bu uygulamanın kendi web tarayıcısı bile var. Sadece online olun ve basit bir dokunuşla en sevdiğiniz müzikleri indirin. Herhangi bir sebepten dolayı daha sonra geri dönmeyi seçerseniz, gelecekteki referanslar için buradan bir yer imi koyabilirsiniz. Doğru şarkıyı bulduktan sonra, aynı anda en çok 10 indirme yapabilmeniz için entegre indirme yöneticisinden faydalanabilirsiniz. Duraklatmak ve daha sonra devam etmek isterseniz bu uygulama bu özelliği de desteklemektedir. iPad’eşarkınızı indirdikten sonra, dahili müzik çalar ve bir dosya yöneticisi ile oynamak için bu uygulamayı kullanın.
  Free Music Download Pro-Downloader Programını İndir

 

Siz de önerdiğiniz IOS için müzik indirme programları‘nı yorumda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kategori: