Ücretsiz Müzik İndirme Uygulaması arayan bir müziksever misin? O zaman  doğru sayfadasın! MP3 müziklerini kolayca indirebileceğiniz en iyi mp3 indirme programları’ndan bazılarını paylaşacağız. Ücretsiz mp3 indirme sitelerinden ücretsiz müzik indirme işlemini yapabilirsiniz fakat bu sitelerin kullanıcı arayüzü pek iyi değil ve popup reklamlar gibi can sıkıcı reklamlarla uğraşmak zor bir süreç gibi görünüyor. Dolayısıyla, ücretsiz müzik indirmeyi kolaylaştırmak için bugün bazılarını listeleyeceğim. Android için en iyi ücretsiz müzik indirme uygulaması.

Google Play Store’da birçok güzel android müzik indirme uygulaması bulunmaktadır. Bunların arasında, mp3 indirme uygulamaları büyük bir popülerliğe sahip en popüler kategorilerden biridir. Şimdi, 2019 yılının en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamaları’nı sıralayalım.

 1. ITube musiciTube Music

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  ITube musiciTube Music, Play Store’dan en çok indirilen müzik indirme uygulamasından biridir ve ortalama kullanıcı derecelendirmesi 4.3’tür. ITube hem müzik akışı hem de müzik indirme uygulamasıdır. Favori müziklerinizi Türler arasından bulup indirebilirveya sadece dinleyebilirsiniz. Ancak, bu uygulama en az 4,1 Android sürümüne sahip Android telefonlar için kullanılabilir. MP3 parçalarının veri tabanı da çok büyük. Bu uygulamanın en sevdiğiniz mp3 parçalarını kolayca bulabileceğinden çok eminim. Kullanıcılarımızın bu müthiş uygulamayı en azından denemek için kullanmalarını öneriyoruz. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve uygulama içi satın alma işlemleri de yoktur. Böylece en sevdiğiniz müzikleri ücretsiz indirebilirsiniz.
  ITube musiciTube Music İndir

   

 2. 4Shared Müzik Uygulaması

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  4Shared müzik, android için en iyi ücretsiz müzik indirme uygulamalarından biridir. Daha önce, 4Shared’in özel müzik uygulaması vardı, ancak yakın zamanda Play Store’dan kaldırıldı. 4Shared uygulamasından kolayca müzik indirebilirsiniz. 4Shared’ten ücretsiz müzik indirmek için Müzik kategorisine geçmeniz yeterlidir. Şimdi, en sevdiğiniz şarkının veya sanatçının adını girin ve arama sorgunuza göre program size sonuçları gösterecektir. Üstelik, müzik çalara önceden kurulmuş gibi bazı diğer özellikler de var, bu nedenle sadece uygulamadan da kolayca müzik dinleyebilirsiniz. Ayrıca, çevrimiçi müzik dinlemelerine de izin veriyorlar (online ücretsiz müzik akışı). En iyi kısmı, bunun kullanımı ve kurulumu tamamen ücretsiz olması.
  4Shared Müzik İndir

   

 3. Super Cloud MP3 Downloader

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Super Cloud MP3 downloader, ücretsiz müzik indirmek için en iyi android uygulamalarından biridir ancak oyun mağazasında mevcut değildir. Bu uygulamadan müzik indirmek için, sadece sanatçı, albüm ya da şarkının adını aramak durumundasınız. Bu uygulama aynı zamanda ücretsiz müzik akışı da yapabilmenize olanak tanır. Böylece android telefonunuza indirmeden önce herhangi bir müzik parçasını önizleyebilirsiniz. Bu uygulamanın en iyi kısmı, eski android sürümleri için de mevcut olmasıdır. Gingerbread android sürümü (Android 2.3) kullananlar bile Android’de kolayca bu uygulamayı yükleyebilir ve kullanabilir.
  Super Cloud MP3 Downloader İndir

   

 4. Wynk Music

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Wynk Music, kullanıcılar arasında büyük beğeni gören popüler bir uygulamadır. Bu uygulama, şüphesiz iyi olan 4.1 ortalama kullanıcı derecelendirmesi ile 10 milyondan fazla indirmesi vardır. Bu uygulamayı 4. sırada listelememin nedeni, bu uygulamanın tamamen ücretsiz olmadığı içindir. İlk ay için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı indirip 1 aylık abonelikten yararlanmanız gerekir. Bu ücretsiz müzik indirme uygulamasını seveceğinize kesinlikle eminim.
  Wynk Music İndir

   

 5. MP3 Music Download

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  MP3 Music Download, ücretsiz müzik indirmek için iyi bir uygulamadır. MP3 Music Download, arka plan indirme servisi, zil sesi vs gibi çok iyi UI ve heyecan verici özelliklere sahip çok güzel bir müzik indirme uygulamasıdır. Üstelik birçok uygulamadan daha iyi olan yanı, aynı anda birden fazla müzik dosyasını indirebilmeniz. Android uygulamalarından ücretsiz müzik indirmek için, en sevdiğiniz müzik parçanızı veya sanatçı adınızı arayın. Ayrıca, o şarkıyı indirmeden önce önizleme yapabilirsiniz. Herhangi bir mp3 parçasını indirmek için, o an telefonunuza kaydetmek için Download Track düğmesine tıklayın, böylece o şarkıları çevrimdışı modda da kullanabilirsiniz.
  MP3 Music Download İndir

   

 6. Tunee

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Tunee music downloader, ücretsiz olarak müzik indirmek için en iyi uygulamadır, ancak son zamanlarda Play Store’dan kaldırılmıştır. Bu uygulamanın APK’sını üçüncü taraf sitelerinden kolayca indirebildiğiniz için bu uygulamayı burada listeliyoruz. Ücretsiz yüksek kaliteli mp3 müzik indirebilirsiniz. Hiç şüphesiz müzik indirmek için en gelişmiş uygulamalardan biridir. En sevdiğiniz MP3 müzik parçasını oyun mağazasından indirmek için arama çubuğunu kullanın. Arama çubuğuna Sanatçı adı veya parça adı girin. Şimdi, gösterilen sonuçlardan ücretsiz müzik indirebilirsiniz.
  MP3 Tunee İndir

   

 7. Google Play Müzik

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Google Play Müzik, ücretsiz müzik indirmek için en iyi ücretsiz android uygulamasıdır. Google Play Müzik, veritabanında 50.000’den fazla şarkıya sahiptir. Bu uygulama sayesinde, podcast’leri keşfedebilir ve abone olabilirsiniz. Genelde dinlediğiniz şarkıların türlerine uyarak, zevkinize göre şarkıları önerecek akıllı öneri gibi bazı heyecan verici özellikler vardır. Ayrıca, körü körüne bu uygulamaya güvenebilirsiniz; bu uygulamanın sahibi, kullanıcılarını asla hayal kırıklığına uğratmayan Google’dır. Bu nedenle, şimdi bu uygulamayı indirin ve ücretsiz müzik keyfini çıkarın.
  Google Play Müzik İndir

   

 8. Soundcloud

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  SoundCloud, android için ücretsiz popüler müzik dinleme uygulamalarından biridir; ancak bu uygulamayı, Save as Offline (Çevrimdışı Olarak Kaydet) özelliğini kullanarak en sevdiğiniz müzik parçalarını indirmek için de kullanabilirsiniz. Bu android uygulamasının ücretsiz sürümü bazı reklamlara sahip olsa da, reklamsız kullanıcı deneyimi elde etmek için küçük bir ücret ödeyebilirsiniz. En sevdiğiniz müziklerinizi Türler bölümünden veya arama çubuğundan herhangi bir sorguya göre arayabilirsiniz. Ayrıca SoundCloud, oyun mağazasında ortalama 4.4 puanla milyonlarca aktif yüklemeye sahiptir.
  Google Play Müzik İndir

   

 9. Gaana

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Gaana, android için ücretsiz şarkı indirmek için en iyi müzik indirme uygulamalarından biridir. Bu android uygulamasının tek olumsuz yanı Gaana uygulamasından indirilen şarkıların başka bir müzik çalar üzerinden çalınamaması. Başlangıçta Gaana bir müzik akışı uygulamasıydı, ancak son zamanlarda indirmek için oldukça şaşırtıcı bir özellik eklediler. Hintçe şarkıları yalnızca Gaana uygulaması aracılığıyla indirebileceğinizi unutmayın. Android telefonunuzda ingilizce şarkı indirmek istiyorsanız, o zaman başka herhangi bir uygulamayı ( iTube veya 4Shared gibi ) deneyin.
  Gaana İndir

   

 10. Copyleft Mp3 Downloader – Mp3 İndirme Programı

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Copyleft mp3 downloader, Eğer Dosya Yöneticisi veya herhangi bir müzik çalar ile kolayca erişebilmeniz için mp3 şarkılarınızı doğrudan saklama alanınıza indirebilen ücretsiz bir mp3 indirme uygulaması arıyorsanız, şüphesiz kullanabileceğiniz en iyi şey Copyleft MP3 Downloader’tır. Arama düğmesini kullanarak bu uygulamayla herhangi bir albümü, sanatçıyı veya herhangi bir parçayı bulmak çok kolay. Ayrıca, bu android müzik uygulaması aracılığıyla en sevdiğiniz müzikleri sırayla dinleyebilirsiniz. Bu uygulama Play Store’da mevcut değildir, ancak üçüncü taraf sitesinden indirebilirsiniz. (Aşağıdaki bağlantıyı veriyoruz).
  Copyleft mp3 downloader İndir

   

 11. Napster

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Napster, android kullanıcıları için ücretsiz müzik indirmeye izin veren yeni bir uygulamadır. Şu an itibariyle veritabanında 30 milyondan fazla mp3 parçası var. En iyi yanı, bu android uygulamasında can sıkıcı ve sinir bozucu reklamlar bulunmaması, böylece ücretsiz müzik indirmenin keyfini çıkarabilir ve sorunsuz bir şekilde android telefonunuzda akış yapabilirsiniz. Müziğin eşleşmesi gibi birçok heyecan verici özelliklere sahiptir – beğeninize göre şarkılar bulacaktır. Ancak, bu uygulama Android sürüm 4.0.4’ün altındaki Android cihazlar için kullanılamıyor. Napster halen 34 ülkede mevcuttur.
  Copyleft mp3 downloader İndir

   

 12. Music Download Elite

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Music Download Elite ile yeni mp3 şarkıları indirebilirsiniz. Ancak bu android uygulaması aslında deneysel olduğundan sık sık çöker. Ancak bu android uygulamasında müzik topluluğu oldukça iyi. Bu android uygulamasında pek çok reklam bulunduğunu unutmayın. Dolayısıyla, ücretsiz müzik indirme uygulamalarında herhangi bir müzik parçasını bulamazsanız bu android uygulamasını denemenizi öneririz.
  Music Download Elite İndir

   

 13. Free Mp3 Downloads

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Free MP3 downloads, tek tıklamayla müzik indirme uygulamasıdır. Sadece herhangi bir sanatçı adı, albüm adı veya herhangi bir şarkı adı arayın ve o müzik parçasının doğrudan indirme bağlantısını sağlayacaktır. Ancak, bu uygulama ticari müzik sunmuyor, belki bu android uygulamasında favori müzik parçalarından birçoğunu bulamayacaksınız, ancak yine de bu uygulama denemeye değer.
  Free Mp3 Downloads İndir

   

 14. Music Download Paradise

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Music Download Paradise, kısa klipler, ses efektleri, zil sesleri, mp3 şarkılar indirmek için kullanabileceğiniz bir arama motorudur. Bu uygulama kullanımı çok kolay. Yalnızca iki sekme vardır – Arama ve Kütüphane. Sadece arama düğmesinden herhangi bir sanatçı, albüm veya şarkı adı arayın ve Kütüphane bölümünden indirin. Ancak, uygulamanın oldukça sinir bozucu bazı popup reklamları var ancak yine de bu android uygulaması denemeye değer. Buna rağmen, bu uygulama durdurulmuştur ancak yine de kullanmak için APK’nı indirebilirsiniz.
  Music Download Paradise İndir

   

 15. Radio Player by Audials

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Radio Player by Audials, Bu uygulamayı bir müzik indirme uygulaması olarak arayamazsınız, ancak en sevdiğiniz şarkıları bu android uygulaması yardımıyla kolayca alabilirsiniz. Bu uygulama, en sevdiğiniz şarkıyı kolayca bulabileceğiniz 10 binden fazla radyo istasyonuna sahiptir. En sevdiğiniz şarkıyı bulduktan sonra kaydetmeniz yeterlidir. Bir kez, müzik çalarınızdan herhangi biriyle kolayca oynıp kaydedebilirsiniz. Dolayısıyla, bu android uygulamasının yardımıyla Android telefonunuzdan ücretsiz müzik indirmenin keyfini çıkarın.
  Music Download Paradise İndir

   

 16. RockMyRun – En İyi Müzikli Egzersiz Programı

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Rockmyrun, hadi daha spesifik olalım! En iyi egzersiz müziklerini indirmeye çalışıyor musunuz, o zaman RockMyRun uygulamasını denemelisiniz. Bu android uygulamasının önbellek özelliği sayesinde herhangi bir müziği kaydedebilirsiniz. Ayrıca, RockMyRun, Davul, Bas, Hip Hop, Pop, Rock vb. Gibi farklı türlerden egzersiz müziği sağlıyor. Yakın zamanda yapılan bir anket, RockMyRun’un motivasyon seviyenizi% 35 arttırdığını kanıtladı. Adımlarınıza uyacak şekilde karışımların temposunu ayarlayan Body Driven Müzik olarak adlandırılan özel bir özelliğe sahiptir.
  RockMyRun İndir

   

 17. Advanced Download Manager

  En İyi 17 Müzik (Mp3) İndirme Uygulaması – Android İçin
  Advanced Download Manager, sadece bir müzik indirme uygulaması değil. Bu android uygulaması sayesinde videolarınızı, programlarınızı, şarkılarınızı, resimlerinizi ve belgelerinizi kolayca indirebilirsiniz. Her ne kadar bu uygulama üzerinden müzik indirme bağlantısını bulmak o kadar da kolay olmasa da, bir kez müzik indirme bağlantısını bulduysanız, birden fazla bağlantıda dosya parçalarının eşzamanlı dosya indirme gibi bazı özel özellikleri kullanarak parçalarınızı anında indirecektir.
  Advanced Download Manager İndir

 

Son Sözler,

Müzik dinlemek benim için büyük bir tutku, eğer benim gibi android akıllı telefonla müziği dinlemekten hoşlanıyorsan,bu konda sana yardımcı olmak benim için en büyük zevklerden biri. Müzik dosyalarınızı indirmek için android için en iyi müzik indirme uygulamasına sahip olmanız gerekir. Android 2019 sürümü için bu en iyi müzik indirme uygulamaları‘na ekleyeceğimiz yararlı uygulamalardan bazılarını bulduğumuzda, bu sayfayı düzenli olarak güncelleyeceğiz. Bu sayfayı Yer İmleri’ne kaydetmenizi öneririm.
Kategori: