Tuna çarkacı olarak bilinen kişi, annesi olan Şermin Yaşar’ın yazdığı kitaplar ile tanınan ve Şermin Yaşar’ın öz oğludur. Tuna Çarkacı, annesinin yazdığı eserler ile beraber çocuk oyunları sayesinde tanınmıştır.

Şermin Yaşar Hastalığı Nedir?

Sermin Yasar Hastaligi Nedir

Şermin Yaşar’ın hastalığı, günümüzde pek çok çocukta yaygın olarak görülmeye başlamış olan SMA’dır. Omurilikte bulunan bazı sinirleri etkileyen bu hastalık, kişilerin hareket edebilmelerini kısıtlayan ve kas sisteminin tamamen çökmesine neden olan bir hastalıktır. Omuriliğe bağlı tüm kasların zamanla erimesine neden olur. Bundan dolayı bu hastalığa sahip olan çocuklar veya yetişkinler zamanla yürüyemez, konuşamaz ve bir insanın yapabileceği şeyleri yapamamaya başlarlar.

Nejat Çarkacı Kimdir?

Şarkılarıyla tanınmış olan Nejat Çarkacı, 1990’lı yıllarda ünlenmiş şarkıcılardan biridir. Şu an bir reklam ajansına sahip olan eski şarkıcı, çıkardığı Akasya Kokulu Yarim şarkısı ile pek çok kişi tarafından tanınmayı başarmıştır. 1971 yılında Ankara’da doğmuş, 2017 yılına kadar da Şermin Yaşar ile evli kalmış, şarkıcı kişiliğinden sonra en çok eski eşi ile beraber anılmıştır.

Name Çarkacı Kimdir?

Name Çarkacı, Nejat Çarkacı ile Şermin Yaşar’ın 3. Çocuklarıdır. Çiftin ilk iki çocuğu erkektir. Tuna Çarkacı ve Mete Çarkacı’dan sonra, en küçük kardeşleri Name Çarkacı dünyaya gelmiştir.

Şermin Yaşar Eşinden Neden Boşandı?

Sermin Yasar Esinden Neden Bosandi

Şermin Yaşar’ın Nejat Çarkacı’dan boşanmasının nedeni net bir şekilde bilinmeyen bilgiler arasında yer alır. 3 çocukları olmasından sonra çift, 2017 yılında verdikleri boşanma kararıyla yollarını ayırmıştır ve Şermin Yaşar, boşanmasının ardından 1 yıl geçmesi ile yeniden evlenmiştir.

Şermin Yaşar Nerede Yaşıyor?

Şermin Yaşar’ın yaşamakta olduğu yer, şu an Ankara’dır. Berlin’de dünyaya gelmiş olan ünlü yazar Şermin Yaşar, hayatını Ankara’da sürdürmeye devam etmektedir.

Şermin Çarkacının İlk Eşi Kimdir?

Günümüzde ismi Şermin Yaşar olarak değişmiş olan ünlü yazarın yaptığı ilk evlilik Nejat Çarkacı ile gerçekleşmiştir. Nejat Çarkacı’dan boşanmasından sonra Şermin Yaşar, kızlık soy ismini kullanmaya başlamıştır.

Şermin Yaşar Kaç Yaşında?

Şermin Yaşar’ın yaşı, 40’tır. 1982 yılında doğmuş olan yazar,  Mart ayında doğması sebebi ile Balık burcudur.

Nedim Arda’nın Eski Eşi Kimdir?

Nedim Arda ile 2018 yılına kadar evli kalmış olan kişi, Şermin Yaşar Arda’dır. Şermin Yaşar Arda ile Nedim Arda boşanmamıştır. Ancak Nedim Arda’nın hayatını kaybetmesinden sonra Şermin Yaşar ile evliliklerinin resmiyeti kalmamıştır.

Prof. Dr. Nedim Arda Neden Öldü?

Prof. Dr. Nedim Arda Neden Oldu

Nedim Arda’nın hayatını kaybetmesinin sebebi, kalp krizi geçirmesidir. Ankara’da Ankara Koru Hastanesinde görevine devam ederken geçirdiği kalp krizi sonucunda Nedim Arda kurtulamamıştır.

Şermin Yaşar Nedim Arda İle Ne Zaman Evlendi?

Şermin Yaşar’ın eski eşi olan Nedim Arda ile evlendiği yıl, 2018’dir. Şermin Yaşar, çocukları olan Tuna Çarkacı, Mete Çarkacı ve Name Çarkacı isimlerinde çocuklarının babası olan Nejat Çarkacı ile evliliği ise çok daha eski yıllara dayanır.

Kategori: