Seri katiller bugün dünyanın birçok ülkesindeler. Canları istediğinde bir insanı öldürebilirler. Onlar öyle kötü insanlar olabilirler ki işkence, şiddet ve bir insanın ölümü onları sevindirebilir. Onlar bu işi sadece para için değil, bu işi zevk için yapmaktadırlar.

Daha önce kesinlikle duymadığınızı düşündüğümüz bazı ilginç seri katil gerçekleri…

Seri Katiller 1 Aydan Daha Uzun Sürede 3’ten Daha Fazla İnsanı Öldüren İnsandır

Seri Katiller Hakkında Okuyacaklarınıza Şaşıracaksınız!

Gerçek bir seri katil.

Eğer 1 aydan daha uzun sürede 3 veya daha fazla insanı öldüren birisi ile tanışırsanız onun seri katil olduğunu söyleyebiliriz.

Birçok Seri Katil Çocuklukta Cinsel Sorunlar YaşadıSeri Katiller Hakkında Okuyacaklarınıza Şaşıracaksınız!

Yapılan araştırmalara göre birçok seri katilin çocuk yaşlarda cinsel stresli olaylar yaşadığı, taciz, tecavüz veya bunlara yeltenen kişilerin baskısı altında kaldıkları bilinmektedir.

Eski FBI Özel Temsilcisi Robert K. Ressler (1937-2013) 1971’de “Seri Katil” İfadesini Sarf Eden Ve Litaratüre Sokan İlk Kişidir

Seri Katiller Hakkında Okuyacaklarınıza Şaşıracaksınız!

FBI bugün için seri katiller ile ilgili her yıl yüzlerce bilgiye ulaşmaktadır.

Ölülerle Beraber Olmayı Sevdiklerini Söylüyorlar

Seri Katiller Hakkında Okuyacaklarınıza Şaşıracaksınız!

 

Birçok seri katil, anormal derecede güçlü bir cinsel dürtüye sahip olduklarını belirtiyor ve birçoğu yaşayan insanlarla beraber cinsellik yaşamak yerine ölü insanlarla cinsellik yaşamayı hayal ettiklerini ifade ediyor.

Uzmanlar: Başarılı Ve Kalıcı Olarak Tedavi Edilemezler

Seri Katiller Hakkında Okuyacaklarınıza Şaşıracaksınız!

 

Çoğu psikiyatrist uzman psikopatların başarılı ve kalıcı olarak tedavi edilemeyeceğini inandıklarını belirtmektedir. Yapılan araştırmalarda uzmanların böyle düşünmesinin sebebi olarak bunun bir kişilik durumu haline gelmesi ve seri katilin bir daha cinayet işlememesi için hiçbir sebep olmayacağını dile getirmektedirler. Bir seri katilin uzun süre boyunca yakalanmadığı örnekler fazla olması nedeniyle hapisten çıktıktan sonra yeniden seri cinayetler işleyebilecekleri, bunu bir heyecan olarak görebilecekleri tahmin edilmektedir.

En Çok ABD’deler!

Seri Katiller Hakkında Okuyacaklarınıza Şaşıracaksınız!

 

Amerika Birleşik Devletleri, dünya toplamının %76’sı ile en fazla seri katilin çıktığı ülkedir.. Avrupa %17 ile 2. sırada gelmektedir ve Asya ülkelerinde seri katil oranı daha azdır. Ancak bu tüm dünyada farklılık gösterebilir ve bazı ülkelerde daha az veya daha fazla sayıda bugün bilinmeyen binlerce, hatta milyonlarca seri katil olabilir. İnsan öldürme söylemlerinde bulunanlar seri katil olma potansiyeli taşırlar.