iPhone 11 Pro modellerini yarın ABD’de satışa sunacak olan Apple’ın yeni modelleri ile ilgili bazı soru işaretleri ve şaka konusu olan tasarımı var. Tasarımla sınırlı değil, Apple’ın yeni iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelinin kullanıcıların beklediği bazı özellikleri sunmadığı biliniyor. Kablosuz ters şarj konusunda özellik ekleyen Apple’ın bu özelliği geri çekip çekmeyeceğine dair bazı iddialar olsa da şirketin bu özelliği cihazlarına vermesi bile kullanıcıların ”geç kaldın” tepkisine neden oldu.

10.000 TL ve üzerinde fiyatla satışa sunulması beklenen iPhone 11 Pro serisinin yakında satışa sunulması bekleniyor ve Türkiye’de 15.000 TL en yüksek modelinin satış fiyatı olabileceği iddia ediliyor. Apple’ın yakın zamanda kullanıcılarına bu model ile ilgili yeni reklamlar yayınlaması, mail göndermesi ve daha fazla tanıtım görmek bu dönemde mümkün.

Ocak Mı, Stres Çarkı Mı? – Kamerası Alay Konusu Oldu!

iPhone 11 Pro Alacaklar Bu Şakalara Hazır Olmalı!

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max modelinin üçlü yan yana üçgen biçiminde konumlandırılmış yüksek çözünürlüklü farklı özelliklerde kameraya sahip olduğu Apple tarafından doğrulandı ve açıklandı. Şirket bu 3 kameranın çok iyi özellikleri olduğunu, dünyanın en iyi fotoğraf ve videolarını çekebilecek kullanıcıların kameralarını aktif olarak kullanabileceklerini resmi kanallardan açıkladı.

Kullanıcılar ise cihazın kamerasını ocağa, stres çarkına ve envai çeşit farkı nesnelere benzettikleri fotoğraf paylaştılar.

Yarın bir gün iPhone 11 Pro veya iPhone 11 Pro Max satın alırsanız arkadaşlarınızın veya çevrenizden birisinin ”ocak mı kamera mı?” şakasına maruz kalırsanız alınmayın.

Ekrandan Parmak İzi – Maalesef Yok

iPhone 11 Pro Alacaklar Bu Şakalara Hazır Olmalı!

Dünyada en güvenilir güvenlik önlemleri arasında olan ve 1 milyon parmak izinden sadece 1-2 tanesinin kilidi açabileceği ekrandan parmak izi okuma özelliği ne iPhone 11 Pro modelinde ne de iPhone 11 Pro Max modelinde yok. Cihazlarda herhangi bir parmak izi sensörü yok ve bu bu konuda kullanıcılar hem Face ID benzeri yüz okuma ve parmak izi teknolojisine sahip Samsung cihazları örnek gösterip Apple ile dalga geçebiliyorlar.

Apple gelecek 2020 yılında bu özelliğe sahip ve ekranın her bölgesinden parmak izi okuyabilecek iPhone 12 modellerini geliştirebilir ama bu sene alay konusu olduğu ile kalacak.

Tasarım – Kamera Bölmesine Atıfta Bulunuldu!

iPhone 11 Pro Alacaklar Bu Şakalara Hazır Olmalı!

iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max akıllı telefon modellerinde kullanıcılar cihazın genel tasarımını beğenmediler. Cihazın eski modellere benziyor olması ve kamera bölmesinin bazılarına göre kötü görünüyor olması tepki çekerken, kullanıcılar modelin tasarımının değiştirilmesi gerektiğini ve böylesi pahalı fiyatlı bir akıllı cep telefonu satın aldıklarında sadece kamera bölümünün tasarımının değişmiş olduğu bir cep telefonunun ”yeni tasarım” olarak görülmediğini düşünüyorlar.

iPhone 11 Pro serisinin fiyatı çok yüksek olsa da kullanıcılar cihazı ”yine de” satın alabileceklerini ve cihazın kamera çözünürlüğü, batarya ve ekran özelliklerinin en önemli özellikler olduğunu düşünüyorlar. Kamerası dışında iPhone 11 Pro serisi modellerinin Türkiye’de tam olarak hangi tarihte satışa sunulacak olduğu konusunda henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.
Kategori: