Ebrar Demirbilek veya televizyonlarda tanındığı ismi ile kutu bebek Ebrar, Show TV’de yayınlanmış olan Çocuktan Al Haberi adlı çocuk programı ile tanınmıştır. Güzelliği ile pek çok kişiyi kendine hayran bırakmış ve bu programdan sonra çok farklı sinema ve dizide oynamaya başlamıştır.

Kutu Bebek Ebrar Annesi Babası Kimdir?

Kutu Bebek Ebrar Annesi Babasi Kimdir

Ebrar Demirbilek’in ailesi, Leyla ve Erdal Demirbilek çifti ile Sude Demirbilek’ten oluşmuştur. Ebrar’ın ablası kendisinden birkaç yaş büyüktür. Annesinin ev hanımı, babasınınsa bir işletme ile ilgilendiği bilinir.

Ebrar Alya Demirbilek Reklamlarda Oynadı Mı?

Kutu bebek Ebrar’ın reklamları, oldukça fazla sayıdadır. Özellikle bebekler ve çocuklar için üretilen ürün markalarının pek çoğu, Ebrar’ın kendi reklam yüzleri olmasını istemişlerdir. Ebrar Demirbilek de oldukça fazla reklam filminde oynamıştır.

Ebrar Alya Demirbilek Instagram Hesabı Var Mıdır?

Ebrar Demirbilek’in Instagram hesabı vardır ve hesap aktif olarak ailesi tarafından yönetilmektedir. “ebrardemirbilekresmi” kullanıcı adı ile Instagram üzerinde aktif bir şekilde yer alır.

Ebrar Alya Demirbilek Oynadığı Filmler Nelerdir?

Kutu bebek Ebrar’ın filmleri, şöyle sıralanmıştır:

  • Hürkuş: Göklerdeki Kahraman
  • Masal Zamanı: Melez Prens
  • Rüzgargülü

Kutu bebek Ebrar tarafından canlandırılan karakterlerin tümü, oynadığı tüm filmlerde oldukça beğenilir ve herkes, bu çocuğun çok yetenekli olduğunu düşünür. Bu düşünceleri Ebrar Demirbilek tarafından daha güzelce kanıtlanmaktadır.

Ebrar Alya Demirbilek Doğum Tarihi Nedir?

Ebrar Alya Demirbilek Dogum Tarihi Nedir

Ebrar Demirbilek’in doğumu, 30.09.2013 yılındadır. Şu an 8 yaşında olan ünlü ve terazi burcu oyuncu, Eylül ayında 9 yaşına girecektir.

Ebrar Demirbilek Hangi Programlarda Oynadı?

Ebrar Demirbilek’İn oynadığı diziler, şöyle sıralanmıştır:

  • Hercai
  • Sen Benimsin
  • Yalan Dünya
  • Meleklerin Aşkı

Ebrar Demirbilek, henüz bebekken Yalan Dünya Dizisinde oynamıştır. Bu dizide yaklaşık 13 bölüm kadar “Defne Bebek” karakteri ile rol almıştır. Günümüze en yakın tarihte çekilen dizi olan Meleklerin aşkı dizisinde de varlığı pek çok hayranı tarafından çok beğenilmiştir.

Ebrar Demirbilek Nasıl Ünlü Oldu?

Ebrar Demirbilek’in ünlü oluşu, Show TV’nin “Çocuktan Al Haberi” programı ile başlamıştır. Bu programda diğer çocuklara göre çok bilmiş cevaplar vermesi ile beraber bunu şirin ve sempatik bir şekilde yapması, kendisini pek çok kişinin sevmesini sağlamıştır. Bu programda fark edilmesinden sonra çeşitli reklamlarda oynaması için kendisine teklifler gelmiş, bunları teklif etmesi ile ismi yayılmaya başlanmıştır. Ancak asıl ünlü oluşunun önü, oynadığı filmler ile Meleklerin Aşkı dizisinde hayat verdiği Şirin karakteri ile olmuştur. Şirin karakterini canlandırması ile beraber Pantene Altın Kelebek Ödülleri içinde “En Başarılı Kız Çocuk Oyuncu” ödülüne layık görülmüştür. Böylelikle önü daha da açılmış, güzelliği sayesinde adından “kutu bebek Ebrar olarak bahsettirmeye başlamış ve yaş aldıkça da başarılarına başarı katacak konuma gelmesi kolaylaşmıştır.