Piyasaya sürüldüğü andan itibaren yoğun ilgiyle karşılaşan Pokemon GO milyonları etkisi altına almış durumda. Sokaklar ve parklar çılgınlar gibi Pokemon GO oyuncularıyla dolup taşarken sosyal medya da bu durumdan nasibini aldı elbette.

Pokemon GO oynayıcılarının çeşitli platformlarda paylaştığı en komik görselleri sizler için derledik.

Ayrıca POKEMON GO İNDİR bağlantısına tıklayarak IOS ve Android cihazlarınıza en son sürüm Pokemon Go Oyununu indirip bu yeni nesil oyun trendine siz de ayak uydurabilirsiniz

.

1
Bu hanım kızlarımız oyunu fazla ciddiye almışlar ve gölün ortasında buldukları gymi ele geçirebilmek için üşenmeyip kürek çekmişler.

2

Oyuncuları en çok şaşırtan durum gymlerin ağırlıkla kilise ve camilere yerleştirilmesi oldu. Diyanet’ten Pokémon GO yasaklansın açıklaması bile geldi!

3Pek çok yetişkin oyuna sıcak bakıyor çünkü gençlere spor yapmayı ve yürümeyi özendirdiğini, hatta obeziteye çözüm dahi olabileceğini düşünüyorlar

5

Martin isimli arkadaşımız oyunu tam anlamıyla çözememiş ve heyecandan poketopu yerine telefonunu Charmander’a fırlatmış.

7

Oyunun en güzel yanlarından biri şüphesiz ki AR modu. AR modu ile bu tarz sahneleri kurgulayabilme olanağı oyuncuların oldukça hoşuna gidiyor.

8

Tabii bazen suyunu çıkaranlar da oluyor..

9

Başlarına geleceği biliyor gibiler..

10

Hmm acaba önce hangi Rattata’yı yakalamalı?

11

Yalnızlık çekenler için Pokémon GO birebir!

12

13

Galiba pokémonlara biraz ayıp ediyoruz..

a4jZBNQ_700b

Bu arkadaşımız ise oyunun ilk çıktığı günlerde çekilen bu fotoğrafıyla dünya basınında ünlü oldu. As bayrakları as as as!

Cm_2LnHXYAACCw9

Türk misafirperverliği dedikleri bu olsa gerek.

CnBtsH0WEAAW-7x

Haayııır! Eevee! 🙁

CnRD5kNXgAAFoC7

Pidgey yeni arkadaşları ile oldukça mutlu görünüyor.