*Dikkat bu içerik sadece bilgi amaçlı üretilmiştir, 18 yaş altı çocuklar için rahatsız edici görseller içerebilir. Sado-Mazo uygulamaları güvenli ortamlar dışında ve güvenilir olmayan kimseler ile denenmesi ölümcül sonuçlar ve işkence suçlarına sebep olabilir. Kişilerin Sado-Mazo cinsel fantezi oyunları öncesinde ”dur” kelimesi yerine geçecek olan bir kelime belirlemeleri ve iki tarafında bu kelime konusunda cinsel oyun öncesi anlaşması olası sağlık, psikolojik sorunları engelleyecektir. Sado-Mazo cinsel fantezi oyunlarını oynayanlar için bazen sınır olmayabilir ve bu sebeple ölümcül darbeler olabilir. Söz konusu bu içerikte yazan eylemlerin sıradan cinsel yaşama sahip olan partnerler tarafından uygulanacaksa bile lite (hafif) olarak başlanması daha doğru olabilir.

Değişik Bir Cinsel Fantezi: Sado-Mazo Hayatı Yaşayan 2 Partnere Sorduk!

Mazoşizm acıdan zevk almaya deniliyor olsa da aslında tek anlamı bu değildir. Bazı insanlar sadece cinsel acıyı sever, bazıları ise hayatın her alanında yaşamlarında acıyı severler. Ne kadar tuhaf geliyor kulağımıza değil mi? İnsan ne diye acı çekmekten zevk alabilir ki? O iş öyle değil işte!

SM, S-M veya Sado-Mazo olarak adlandırılabilecek cinsel fantezi, fetiş veya her ne derseniz, oyun bile denebilir.

Erkek partner için E, kadın partner için ise K kısaltması kullanılacaktır.

Öncelikle kaç yaşındasınız?

E: 28

K: 25

İkinizde normal insanlar mısınız, kısaca yaşamınızdan bize bahsedebilir misiniz?

E: 28 yaşında üniversite mezunu genç birisiyim. Biz Türkiye’de yaşamıyoruz, Avrupa’da 5 yıldır yaşamımıza devam ediyoruz. Normal insanlarız, gece kapalı kapılar ardında yaşadıklarımız başkalarına zarar vermediği sürece sadece bizi ilgilendirir diye düşünüyoruz.

K: E’ye katılıyorum, 25 yaşındayım ve üniversite mezunuyum. Otomobil firmasında satış müdürü olarak 2 yıldır çalışıyorum. Normal yaşantımızda erkek arkadaşımla (evli değiller) standart üzeri bir hayata devam ediyoruz.

Peki o can alıcı soruyu soracağım: Acıdan ve işkenceden zevk mi alıyorsunuz?

E: Bazen! Bu konuda herkesi bir tutan kişiler var. Biz insanlara zarar vermeyi veya insanların bize acı vermesini seven insanlar değiliz. SM dediğiniz şey aslında bir fetiş veya fantezi siz hangisi derseniz. Biz canımızın acımasını, başkasının canının acımasını seven tipler değiliz ve onların daha ileri boyutta psikolojik olarak sorunları olan kişiler olabileceğini düşünüyoruz.

K: Hayır! Başkasının bize acı vermesinden veya başkalarına acı vermekten asla hoşlanmıyoruz ve bunu iki taraf istemediği sürece ben doğru bulmuyorum.

Bir evde nasıl yaşam sürüyorsunuz?

E: Herkes gibi 🙂

K: Yemek yiyoruz, kişisel ihtiyaçlarımızı gideriyoruz, ben bazen farklı olarak Avrupa’da kuaför konusunda bizim bölgemizde yaşayanlar kendi traşlarını kendi oldukları için erkek arkadaşımın saçlarını kesiyorum tek fark o olabilir belki. Bir de evet evimizin farkı bize göre daha çok!

Nasıl yani?

K: Evimizde kırmızı, mor ve siyah renkler ağırlıklı ama bu bizim içimizi daraltmıyor, aksine bunu seviyoruz.

Cinsel mazoşizmi sevdiğinizi ne zaman anladınız?

E: Ben kendimi tanımaya başladığım ergenlik yıllarımdan sonra 16-17 yaşımdayken bunun yavaştan farkına varmıştım, ama 20 yaşımda tam olarak bunu anladım.

K: Benim bu durumu anlamam 18-19 yaşıma denk geliyor.

Buradaki ‘sado’ kelimesi nereden geliyor?

E: Fransızcaya dayanan bir kelime ama sadist kişiler başka insanlara zarar verebilir, bizim durumumuz ise sadece yatakta karşılıklı olarak 2 kişinin birbirine belirli sınırlar ve öncesinden alınan kararlar ile uyguladıkları oyunlara dayanıyor. Evet bu bir oyun, cinsel oyun.

K: Ben bu konuda erkek arkadaşıma katılıyor ve destekliyorum.

Hiç bu uygulamalar sırasında sorunla karşılaştınız mı?

E: Ben kendim hiç karşı karşıya kalmadım ama bir kez kız arkadaşımın canını çok yakmıştım ve saçlarının bir kısmı elimde kalmıştı istemeyerek…

K: Benim konuşmama gerek kalmadı 🙂

İkinize de teşekkür ederim, bu konuda bizi aydınlattığınız için. 

E-K: Biz teşekkür ederiz.
Kategori: