Corona virüsü vakalarının giderek artışa geçmesi vatandaşların aklında bazı soru işaretlerine sebep oldu. Corona virüsü vakalarının giderek artıyor olmasının sebebi merak edilirken, uzmanlar bu konuda kendilerinin uyarılarının dikkate alınıp alınmadığı ve bakanlığın önergelerinin dikkatle dinlenip dinlenmediği konusunun çok büyük önem taşıdığına işaret ediyorlar.

Bir süredir 1.500 vaka sayısına ulaşan Türkiye’de 30’un altında ölüm vakaları olurken, bu sayının giderek artış gösterebileceği endişesi yaşanıyor. Bunun sebebi olarak ise maske kullanımı ve mesafe ile temizlik önerilerine uyulmamasını sebep olarak göstermekteler.

Bir süredir devam eden corona virüsü vakalarının ne zaman 0’a ineceği merak konusu iken, corona virüsü vakalarının artış gösterip giderek daha fazla artış göstermesi bazı soru işaretleri yaratmakta.

Corona virüsünün çok daha yükselmesinin önünde herhangi bir engel olması için tüm vatandaşların önerilere dikkat etmesi ve temizlik kurallarına uyması gerektiğine işaret edilmekte. Vatandaşların aynı zamanda devlet önerilerine uymadıkları ve maske, mesafe, temizlik önerilerine uymadığı için corona virüsüne yakalanan insan sayısının artış eğilim gösterdiğ belirtilmekte.
Kategori: