Eşcinseller nasıl tarih boyunca güçlerini korudular. Eşcinsel insanlar nasıl bunca yıl dünyada yaşadılar ve asla yok olmadılar? Bu sorunun yanıtı aslında çok sayıda sitede dolaşıyor olsa da doğru bilgiler dolaşmıyor. Dünya ne zaman kuruldu, ilk eşcinsel kimdi bunları bilemiyoruz ve bilemeyeceğiz. Ancak bileceğimiz bir şeyler var, eğer insanlar olarak eşcinsellere bakarsak çok sayıda milyonlarca erkek ve kadın eşcinsel var. Bazı erkek eşcinseller ve kadın eşcinseller çeşitli sebepler dolayısı ile dışlanıyor olsa da kimsenin dışlamaya hakkı asla ve asla bulunmuyor.

Eşcinsellerin bugüne kadar doğal süreçte neden elenmedikleri önemli bir konu. Biz bugüne nasıl geldik? Bizim babamızın, babasının, babası nasıl ki bu süreçte elenmediyse bizlerde bu dünyaya gelebildik. Belkide yaratıcının başka bir sistemi vardır, A isimli babamız ve bu ailemiz olmasa farklı bir ailede dünyaya gelirdik. Eşcinseller bugüne kadar nasıl ulaştı, neden yok olmadılar?

Eşcinsel olan ilk insandan itibaren eşcinseller sürekli olarak sayı bakımından güç kazandılar. Peki eşcinseller nasıl yok olmadılarda bugüne kadar ulaştılar?

Eşcinsellerin yok olması mümkün değildi. İlk eşcinsel insanı öldürselerdi (belki de o dönemde öldürülmüş bile olabilir) eşcinsellik bugün olmaz mıydı? Olurdu. Her insan bir heteroseksüel ilişki veya dolaylı yoldan spermin kadın rahmine girmesi ile dünyaya geliyor, yapay olarak henüz insan üretmeye uygun gözle bakılmıyor.

Eğer anne rahmine giren spermler 9 ay 10 gün süre sonra bir insan dünyaya getiriyorsa bu insanlar 10 yaş civarında cinsel yönelimlerini anlamaya başlıyorlar. Tüm dünyadaki eşcinseller bir anda yok olsalar bile yeni doğacak olan insanlar arasından eşcinseller çıkacak.

Bugün tüm eşcinsellerin dünyadan yok olması demek bir daha dünyaya eşcinsel insanlar gelmeyecek demek değildir. Bu konu nettir ve aksi bilim dünyası tarafından da din dünyası tarafından da iddia edilemez bir gerçektir.

Eşcinsellik kötü, günah, ayıp değil

Eşcinsel olmak herhangi bir şekilde ayıp değildir, günah değildir. Bir insanın eşcinsel olması da istekle veya özenmekle mümkün değildir. Bir erkek diğer erkekle sadece ”zevk” için cinsel bir birliktelik yaşıyorsa bile bu erkek eşcinsel olmaz, olamaz. Televizyon dizisi ya da filmler insanları eşcinsel yapamaz sadece bu konuda bazı şeyleri düşünmelerini sağlayabilir.Eşcinseller bugüne kadar nasıl ulaştı, neden yok olmadılar?

Bir insanın kendi hemcinsi ile ilişkiye girmesi veya girmemesi durumu da değildir aslında eşcinsellik. Birbiri ile hiç cinsel ilişki yaşamayan çok binlerce eşcinsel vardır ve bunların büyük bölümü sadece kendilerini tatmin ederek yaşamlarına devam etmektedirler. Bir insanı erkek olduğu için sevmek ve kadın olduğu için sevmek eşcinsel olmak için asıl önceliktir.

Siz kendinizi heteroseksüel bir insan olarak şöyle düşünün: Bir erkeğe aşık olabilir misiniz? Hayır olamazsınız çünkü erkekten hoşlanmıyorsunuz. Ama bir erkekle cinsel birleşim yoluyla temas kurar mısınız? Evet farklı bir ”deneyim” olması açısından belki çok ihtimal dahilinde olmasa da bunu yapabilirsiniz. Eşcinseller bugüne kadar nasıl ulaştı, neden yok olmadılar?

Eşcinsellerin herhangi bir zaman yok olması beklenmiyordu. Ancak son yıllarda bazı insanlar bu konuda eşcinsellerin neden yok olmadığı gibi sorular sorarak bu konudaki sorularına yanıt aradılar ve bugün bu makaleyle bu sorularına da yanıt bulmuş oldular.

Sormak ayıp değil, öğrenmemek ayıp.
Kategori: