Kadın ve erkekler birbirlerinden biraz farklıdır, ne kadar eşitlik konusunda bazı açıklamalar olsa da kabul etmeliyiz ki kadın ve erkekler her zaman eşit güçte, eşit şartlarda olmuyor, olamıyorlar. Bir kadının bir erkek kadar güçlü olması istisnalar olsa da genetik yapısından dolayı eğer bir mutasyon geçirmez veya herhangi bir genetik değişime maruz kalmazsa mümkün değil.

Erkekler kadınlardan, kadınlarda erkeklerden üstün değiller. Çevremizde vardır değil mi? Birbirini aşırı seven ama hiç birbiri ile uyumlu olmayan zıt çiftler. Erkek tarafı çok kıskanç kadın tarafı ise hiç değil, veya tam tersi. Hep görürüz.

Bizde bugün sizlere kadınların en nefret ettiği 4 erkek tipi ve özelliğini açıklamak istedik ki kadınlar sizden nefret etmesin.

Çoraplarını Yere Atan Erkekler! – İstisnasız 1. Sıra

Kadınların En Nefret Ettiği 4 Erkek Tipi

İşten eve yorgun geldim, babamın evinde böyle alışmışım! Bu bahaneler kadınların sizden çoraplarınızı evin herhangi bir yerine, özellikle yer ve koltukların üzerine atarsanız kurtulmanız ve nefret edilmenizi engellemeyecek bahaneler olacaktır.

Bir çorabın yeri ya çorapların olduğu çekmece, ya da çamaşır makinesidir! En azından kadınlar için bu böyle, erkekler için bu tam tersi yer veya koltuğun üzeri olabilir. 🙂

Çorabını yere atmayan beyleri de unutmadık, candır onlar…

Mutfakta Yemek Yapıp Pis Bırakan Erkek!

Kadınların En Nefret Ettiği 4 Erkek Tipi

Ah beyler ah! Kadınların en nefret ettikleri sıralamasında bizim 2. sıraya koyduğumuz ama mutfağına aşık kadınların 1. sıraya koyduğu erkek tipidir bu. Mutfakta 1 meyve soyup, 1 bardak çay koyduktan sonra mutfağı temizlenin evin hanımı için en az 1 saat aldığı bir mutfak yaratırlar ve o mutfak çoktan pislik içerisinde kalmıştır ve çoktan o mutfak girilemez bir hale gelmiştir!

Kadınlar bu erkek tipinden mutfağı pislettikleri için değil, 1-2 dakika içerisinde bunu nasıl yaptıklarını düşünüp ”bu kesin bilerek yaptı” diye düşündüklerinden böyle oluyor. Ama ev hanımları kızmasın, erkekler mutfak düzenini bilmeyebilir ve nasıl bir inşaat makinesini kadın bir sürücüye versek makineyi kullanmayı bilmiyorsa inşaatı yıkabileceği gibi erkeklerde mutfağı yıkabilir 🙂

Mühendis, mimar kadınlarımıza da buradan selamlarımızı gönderiyoruz, onları asla unutmayız.

Banyodan Elini Yıkamadan Çıkan Erkekler!

Kadınların En Nefret Ettiği 4 Erkek Tipi

Eh ama beyler, bu kadarı bizi bile sizden nefret ettirmeye yeter! Kadınların erkeklere göre temiz olduğunu düşünenlerden değiliz, kendi kişisel sağlığını ve çevresini düşünen her insan kendi temizliğine önem gösterir. Ama bazı erkekler ve bazı kadınlar hijyen konusunda pek dikkatli olmayabilir.

Eğer bu konuda aynı evi paylaşan erkek ve kadından sadece erkek tarafı banyoya girdikten sonra ellerini güzelce yıkamıyor ve yemek yiyor, yatıyor veya televizyon kumandası ile oynuyorsa nefret edilme sırasında 3. sırada bir erkek olduğunu bizde destekliyoruz.

Bu kadarını biz bile kabul etmeyiz!

Konuşurken Cep Telefonuyla Oynayan Erkekler!

Kadınların En Nefret Ettiği 4 Erkek Tipi

Eğer bir kadınla konuşurken asla onun yüzüne bakmıyor ve aynı anda cep telefonunuzla başkaları ile mesajlaşıyorsanız kadınların en nefret ettiği eyleme bir ”okundu tik işareti” koydunuz demektir. Bunu hiçbir kadın asla kabul etmez ve kabul edilemeyecek bir davranış biçimi olarak görürler, eh haklı sayılırlar, karşınızda bir kadın varken ona değer vermelisiniz. Kadınlar kız kıza olsalar bile başka kızla konuşan kız arkadaşlarına bile kızabilirler.
Kategori: