Hayatınıza aldığınız insan belki son zamanlarda birdenbire değişti, belki sizi artık mutlu etmiyor olabilir. Sonuç ne olursa olsun, karşınızda olanın bir insan olduğunu hatırlayarak hareket etmek, ancak canınızı sıkıyorsa bir süre denedikten sonra olmuyorsa yolları ayırmak en doğru karar olabilir. Sevgili olduğunuz için hayatınızı o kişinin geleceğine adamak zorunda olmadığınızı her zaman için anlamanız gerekir.

Sevgili oldunuz diye tüm sırlarınızı karşı taraf ile paylaşmak zorunda değilsiniz, tüm paranızı ona vermek zorunda değilsiniz. İster kadın olsun, ister erkek olsun karşınızda olanın insan olduğu ve her zaman ona %100 güvenseniz bile bazı sırlarınızın sadece sizde kalması gerektiğini bilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/B8j0v9rB2lW/

Sevgililer Günü’nde yeniden aşka yelken açabilirsiniz

Sevgilinize bugün alacak bir hediyeniz olmasa bile, parasız olsanız bile onunla birlikte buluşarak, uzaktaysanız arayarak gönlünü alabilirsiniz. Eğer onu kırdıysanız bir kağıda yapacağınız resim bile karşı tarafı eğer lüks beklentiler içerisinde olan bir partner değilse mutlu edebilir.

Her insanın her hediyeden memnun olmayacağını, sevgilinizin ne tür hediyeler seveceğini yine en iyi bilecek olan kişi sizsiniz. Eğer ki sevgiliniz büyük hediyelerden hoşlanıyor ve alacak paranız varsa kadın, erkek demeden partnerinize hediye almayı unutmayın.

Sadece kadınlar hediyeyi haketmez, erkeklere de hediye alınmalı

Kadınların ve bazı erkeklerin en büyük hatası ‘hediye sadece kadınlara alınır’ düşüncesinden çıkmaktadır. Hayır, hediye hem erkeğe, hem kadına alınır. İki sevgili birbirine bugünde hediye almayacaksa ne zaman alacak? Sadece erkek arkadaşınızdan hediye bekliyor ama siz de ona size aldığına yakın bütçeniz doğrultusunda hediye almıyorsanız Sevgililer Günü’nde değil, hiçbir zaman gerçek mutluluğu bulamayacağınız ortadadır. Bulduğunuz mutluluk gerçek gibi görünebilir ama sadece erkek arkadaşınızdan hediye bekliyor, hiçbir zaman ona hediyeler almıyor ve sadece bir ‘tüketim makinası’ gibi hareket ediyorsanız sizden daha iyisini bulduğunda o kişiye gitmemesi elde değil.