Trabzon Sürmene’deki bir düğünde, tavandan aşağıya doğru sarkıtılan kayık üzerine oturup, şatafatlı bir giriş yapmak isteyen gelin ve damat’ın hazin sonu :'(

-spoiler-

daha kavuşamadan mevlam ayrılık yazmış :sdasdasd

-spoiler-

 

Haber Detayları:

Trabzon’un Sürmene İlçesinde Dünya evine giren A. ve İ. Y. çifti düğün töreni sırasında yaşamış oldukları talihsizliğe rağmen yılmayarak düğüne devam ettiler.

İlçe merkezinde bulunan bir düğün salonunda dünya evine giren damat ve gelini konukların arasına Keşanlarla sarılmış kayık getiriyor. Y. çifti de bu salonu tutarak aynı yöntem ile davetlilerin arasına girmek istedi.

Çelik halatlar üzerinde yürütülen ray sistemine bağlı kayığa binen A. ve İ. Y., düğün salonunun ortasına geldiğinde ise başlarına talihsiz bir kaza geldi. Kayığı taşıyan halatlardan bir tanesi koptu. Havada askıda kalan kayıktan aşağıya sarkan damadın üzerinden gelin yere düştü.

Bu anlar amatör bir kamera tarafından saniye saniye kayıt edildi. Konuklar o anları izlerken bir anda şok oldular. Çığlıklar arasından kayıktan indirilen damada ilk müdahaleyi işletme sahibi yaptı. Damat ve gelin kazayı küçük sıyrıklarla atlattı. Kaza sonrası düğün kaldığı yerden devam etti. Damat İ.Y.’nin, bir süre önce Sürmene’de geçirdiği trafik kazasını küçük sıyrıklarla atlattığı öğrenildi.
Kategori: