Gay olan bir arkadaşınız veya yakınınız varsa ona mutlak bazı sorular sormak istemiş ama belki çekindiğiniz için, belki onu kıracağınız için sormamış olabilirsiniz. Gay bireyler normal olarak yaşamlarına devam eden, heteroseksüel bireylere göre hiçbir farkları olmayan, sadece yatak odalarında bir kadınla yaşamak yerine bir erkekle yaşamayı tercih eden ve iki tarafın rızası ve isteği ile birliktelik yaşayan doğal insanlar. Evet dünyada milyonlarca gay insan var ve bu insanlar geçmişte yakıldı, öldürüldü, tedavi edilmeye çalışıldı, işkence edildi, cinsel organları kesildi ve hadım yapıldılar! İnsanlık dışı muameleye maruz kaldılar ve yakın geçmişte terör örgütü IŞID eşcinsel olduğu iddiası ile insanları metrelerce yüksekten canlı canlı atarak öldürdü!

Bu dünyanın sahipleri değiliz, hepimiz ölecek ve hepimiz bu dünyada arkamızda ya bir çocuk bırakarak, ya da bırakmayacak öleceğiz.

Gaylere En Çok Sorulan Sorular Ve Cevapları

Gay Bireylerin En Çok Karşılaştığı Soru Ve Yanıtları!

Kadınlardan hiç hoşlanmıyor musun?

  • Hayır, sadece gay olanlar hayatları boyunca asla bir kadından hoşlanmazlar. Bir kadını beğenebilirler, onunla arkadaş olabililer, beraber yaşayabilirler ama bir kadından asla cinsel olarak herhangi bir beklenti içerisinde olmazlar. Biseksüel olanlar ise bir kadınla beraber olabilir ve cinsel olarak beklentileri olabilir, sadece gay olanların kadınlardan cinsel bir beklentileri veya kadınlara karşı cinsel istekleri olmaz.

Dünyada sadece 1 kadın kalsa, erkek olmasa birlikte olur musun?

  • Bu gaylere sorulan en popüler sorulardan. Bir gay dünyada sadece 1 kadın kalsa ve başka insan olmasa yine kadından hoşlanmaz. Belki cinsel ihtiyaçlarını gidermek için o kadınla birlikte olabilir ama yine de bir kadından hoşlanacağı anlamına gelmez.

Çocuk yapmak için bir kadınla beraber olur musun?

  • Evet, gayler çocuk sahibi olmak için çeşitli yöntemleri kullanıyorlar. Taşıyı anneler ile anlaşabiliyorlar veya sadece 1 gecelik bir cinsel ilişki yaşayabiliyorlar ve bundan zevk alabiliyorlar. Ama bu kadından hoşlandıkları için değil, nesillerini devam ettirmek için.

Gay olduğun için çocuğunda gay olur mu?

  • Hayır, bir gay 100 tane de çocuk sahibi olsa çocuklarının gay olabileceği anlamına gelmez. Gay olan kişinin çocuklarının gay olma şansı ne kadar ise heteroseksüel olan bireylerinde çocuklarının gay olma şansı o farklılık göstermiyor.

Senle arkadaş olsak benden hoşlanır mısın?

  • Hayır, bir gay arkadaşınız olduğunda ve onunla tek kaldığınızda sizden cinsel bir beklentisi olmayacaktır. Evet sizden bu tür beklentisi olan ve sizi beğenen gay erkeklerde olabilir ama siz kabul etmediğiniz sürece (biseksüel değilseniz) arkadaşınız sizinle cinsel bir durumu aklına getirmez. Getirirse de onunla arkadaşlığınızı bitirirsiniz olur biter, herkes aynı değil!

Babana ve ailene söyledin mi?

  • Gay olmak heteroseksüel olmaktan farklı değildir. Ama mevcut insan ırkı içerisinde %20 kadar yer aldığı tahmin edilen gayliğin (biseksüeller hariç) aileye açıklanmasında herhangi bir sakınca yok. Ailenin gay olduğunu bilmesi evlendirme baskısı varsa bunu engelleyebilir (Türkiye ve bazı ülkelerde bu var maalesef ki) erkek arkadaşını ailesi ile tanıştırmasını ve gizlisi olmadan rahat yaşam sürmesini sağlayabilir.

Nasıl gay oldun?

  • Hiçbir insan sonradan gay olmaz, olamaz. Eğer para için birlikte olacağı bir kişi varsa ve ”size 1 milyon dolar verseler bir erkekle birlikte olur musunuz?” diye sorulan şaka sorularının gerçeğe dönüşmüş hali var. Bir gay bir erkeği çok beğenir ve para teklif ederek onunla birlikte olabilir, bu heteroseksüel olan insanın kararıdır ve hiçbir gay sonradan gay olmaz.  Bir kez bir erkekle beraber olan insanda erkeklere karşı bir duygu hissetmiyorsa gay değildir. Dizileri izleyerek, gay arkadaşlarla takılarak veya gay olacağım diyerek gay olmak mümkün değildir ve insanlar çocukluk çağlarından ergenlik çağlarına geçerken gay olduklarının farkına varırlar 50 yaşında veya 25 yaşında gay olmaya karar veren kimse gay olamaz!Kategori: