Henüz 30 yaşında genç ve evli bir kadın olan Melike Özmen 12 yıl önce bir adamla tanıştı ve hayatını evlenerek 12 yıl boyunca devam ettirdi. Kocası birkaç yıl önce büyük bir sağlık sorunu yaşadı ve karaciğer nakli olması gerekliydi. Kocasının bir süre beklediklerinden sonra karaciğer gelmemesi ve doktorların en fazla 6 ay yaşayabilecek olduğunu açıklaması ile kocasına kendi karaciğerini vermeyi teklif eden Melike Özmen’in hayatı o andan sonra hiç ummayacağı şekilde karardı.

Müge Anlı’ya çıktı

Vefasızlığın Hayat Bulmuş Hali: Kocasına Karaciğerini Verdi Aldatıldı Ve Terk Edildi!

Müge Anlı’nın son konuğu oldu Melike Özmen. Hayatını 12 yıl önce bir adamla severek birleştirdi ve o dakikadan sonra 2 çocuk doğurdu. 2 çocuğunun babası kendisini hiç beklemediği bir anda arkasından vurdu ve ona kabusu yaşatmaya başladı. Özmen, önce kocasının sağlık sorunları yaşadığı ve bu sürede kendisinin kocasına karaciğerini vermesi ile başladığını açıklayarak yayına çıktı. Ardından kocasının başka bir genç kız ile gittiği ve kendisini karaciğer nakli sonrasında terk ederek karaciğerini vermesi ile ortada bıraktığını açıkladı.

2 çocuğunu da bırakıp gitti

Vefasızlığın Hayat Bulmuş Hali: Kocasına Karaciğerini Verdi Aldatıldı Ve Terk Edildi!

Melike Özmen’in kocası daha sonra Müge Anlı’nın programına geldi ve ikili kocasının 19 yaşındaki sevgilisi ile birlikte stüdyoda tartışmaya başladı. 33 yaşındaki genç adam kendisinin karaciğeri zorla aldığı ve almak istemediği gibi ifadeler kullansa da karaciğeri geri vermek istediğini ve Melike Özmen’de kendisinin karaciğerini geri istediğini açıkladı. Karaciğerini geri isteyen 30 yaşındaki genç kadının eşinde olan karaciğeri geri alması tıbben mümkün olmazken herkesi şoke eden bir gelişme daha yaşandı.

19 yaşındaki 4 aylık hamile sevgilisi: Ben karaciğerimi vereyim!

Vefasızlığın Hayat Bulmuş Hali: Kocasına Karaciğerini Verdi Aldatıldı Ve Terk Edildi!

4 aylık hamile ve 19 yaşında olan adamın sevgilisi ise sevgilisinin karaciğeri vermesi mümkün değilse Melike Özmen’e kendi karaciğerini sevgilisi adına verebileceğini açıklayarak tüm halkı şoke etti. 19 yaşındaki genç kıza öneriler veren Müge Anlı ise genç kızın korkup korkmadığını sorsa da genç kız kendisinin mutlu olduğunu ve asla ayrılmayacağını açıklayarak bebeğin ise ”Allahın’ın takdiri” sonucu olduğunu açıkladı. Müge Anlı bebeğin nasıl olacağını herkesin bildiğini açıklasa da yayıncılık kuralları gereğince bu konu pek uzatılamadı ve durumla ilgili pek konuşulamadı.

2022 maaşı aldığı ortaya çıktı, avukat devreye girdi

Vefasızlığın Hayat Bulmuş Hali: Kocasına Karaciğerini Verdi Aldatıldı Ve Terk Edildi!

Genç adam kişi başı aylık 700 TL’nin altında geliri olması şartı ile alınabilen 2022 engelli maaşından sigortasız 2500 TL aylıkla çalışarak yararlandığını kabul etti ve Müge Anlı aylık 763 TL olan 2022 maaşının kesilmesi için yetkilileri göreve davet etti. Bazıları Müge Anlı’nın son dönemde bu konularda çok fazla yetkili gibi davrandığı yorumlarını yaparak tepki gösterirken, bazıları ise genç adamın ‘pişkinlik’ durumu içerisinde olduğunu ve eşine nafaka ödememek ve 2022 maaşı almak için sigortasız çalıştığı açıklamalarına tepki göstermeyi tercih etti.

Genç kadın karaciğerini geri alabilecek mi?

Herkesin aklında olan soru ise genç kadının bundan sonrası için hayatına nasıl devam edeceği ve bundan sonrasında neler yaşayacağı ile ilgili. Uzmanlar genç kadının eşinden karaciğerini geri alamayacağı ve sigortasız çalıştığı için nafaka almasının mümkün olmadığını düşünürken, 19 yaşındaki sevgilisinin ise eğer Melike Özmen ile uyumlu ise karaciğerini verebileceğini bunun için bazı yasal gereklilik ve testleri tamamlaması gerektiğini açıklamış.

*Bu içerikte bahsi geçen kişilerle ilgili bilgiler halka açık televizyon yayınlarından alınmıştır.

Kategori: