Yazıyı okumadan önce size bir haberimiz var: Korkmayın, bugüne kadar kimsenin içerisine cin kaçmadı ve hiçbir zaman bu konuda yayınlanan ve gerçek olduğu açıklanan filmlerde yasal olarak doğrulanmadı. Bazı köylerde ve bazı ücra yerlerde evet beklenmedik olaylar yaşanmış, beklenmedik şeyler hayali olarak görülmüş olabilir, bunlar gerçeği değiştirebilecek şeyler değildir. Cinler veya 3 harfliler demek aynıdır, Türkiye bugün bu konuda bazı yasal kararlar almış ve televizyonda artık ”cin” kelimesinin kullanılmasını belirli sebepler ve belirli olaylardan sonra yasaklamıştır.

Palu ailesi vakası hatırlayanlar bilirler, damat aileyi 3 harfli ve cinler kelimelerini birbirine harmanlayarak bu aileyi kandırıyor ve ailede tecavüz, taciz, cinayetler yaşanıyor. Türkiye’de bunun gibi birçok olayın bazı şehirlerde yaşandığı tahmin edilse bunlar ortaya çıkarılamıyor veya çıkarılmıyor.

Cinler İnsanın İçine Girer!

Çoğu İnsanı Korkutan Cinler Hakkında 4 Yalan!

Hayır, cinler insanın içerisine girmezler. Bu uydurulmuş ve asla gerçek olmamış olan bir yalandır. Hiçbir insanın içerisine bugüne kadar cin girdiğini kanıtlanmamıştır ve bu konuda dini kitaplarda bu tür varlıkların olduğundan söz edilmesi konusu olsa da insanların içine gireceği konusunda bir bilgi verilmemiştir. Çoğu ”içine cin kaçtı” diye iddia edilen insanlar psikolojik ağır vakalar yaşatmaktadır ve bu psikolojik vakalar cahillik ve cehaletin birleşimi sonucunda psikolojik sorun olarak görülmekten çıkarak ”3 harfli” vakasına bağlanmaktadır.

Banyoya Çıplak Girerseniz Cinler Sizinle Birlikte Olabilir

Çoğu İnsanı Korkutan Cinler Hakkında 4 Yalan!

‘O zaman tüm dünyadaki insanların içerisine cin girmiş olmalı’ bugün dünyada herkes çıplak olarak yıkanıyor ve doğru olanda bu. Dini sebepler dolayısı ile banyoya örtü ile giren var mı bilmiyoruz ama varsa da örtü ile girmesine gerek yok. En azından banyoya çıplak girdiğiniz taktirde sizin içinize kaçması mümkün değil. Öyle bir argüman ki bundan binlerce yıl önce insanlar tamamen çıplak olarak kıyafet üretimi olmadığı dönemlerde geziyordu ve içlerine hiç mi hiç cin kaçtığı görülmemiş, ve bu konuda eski kitaplarda bilgilere de hiç asla yer verilmemiştir.

Cinler Ücra Köşelerde Olur

Çoğu İnsanı Korkutan Cinler Hakkında 4 Yalan!

Hayır, cinler varsa bile dünyanın her yerinde olabilirdi. Ama olmadıkları için, onları göremeyecek olan bir varlık olan insanlardan kaçmalarına gerek olmazdı. Ücra köşelerde yaşayan Türkiye’de binlerce milyonların üzerinde insan var ve bu insanlar normal olarak böyle 3 harfliler ile hiç karşılaşmamış. Bu konuda 3 harfli iddialarının ne kadar yalan olduğunu ve insanların dini sebeplerde gerekçe gösterilerek ne kadar korkutulduğunu anlatmaya gerek yok ama 3 harflilerden korkarak belirli kişilere para vermek, birilerinin çeşitli absürtlüklerine kulak vererek onlara para vermek doğru bir davranış değil.

Dinsiz Olanlara Cin Musallat Olur

Çoğu İnsanı Korkutan Cinler Hakkında 4 Yalan!

Cinlerin dinsiz yani ateist olanlara musallat olacaklarına dair iddialar olsa da tüm bunlar yalan. Dünyada 1 milyardan çok insan ateist olarak bir yüce varlığın olmadığına inanarak yaşamlarını uzun yıllardır sürdürüyorlar ve kimseyi bu tür saçma sapan şeyler ile kandırmaya çalışarak bir dine inandırmak mümkün değil. Ayrıca bir dine inananlarda 3 harflilerin kendilerine musallat olmasından koruyacak olanın yine cinleri 3 yüce bir varlık yarattığı için kendilerini koruyacak olduğunu düşünerek kendilerine musallat olmayacaklarını düşünüp yaşayabilirler.

3 harflilerle ilgili bundan sonra korkmanız gereken bir düşünceniz olacağını düşünmüyoruz. 3 harfli filmlerini yine de izlemenizi önermeyiz.
Kategori: