Nutella-Cafe-Eataly

O çok sevdiğimiz lezzet artık kafe olarak hayatımıza girdi! Eataly açıldığından bu yana içinde barındırdığı Nutella Bar Türkiye şubesi ile çikolata aşıklarının uğrak yeri olurken Nutella Cafe İstanbul şubesi ile de Nutella tutkunları için yeni tatlar sunmaya devam ediyor.

Fark yaratan konsepti, ve zengin ürün yelpazesi ile Nutella tutkunlarının favorisi haline gelen Nutella Cafe, açıldığı günden bu yana çikolatalı lezzetler arayanlar için adeta bir buluşma noktası oluyor. Eataly’nin Executive Şefi Claudio Chinali’nin Nutella ekibi ile birlikte hazırladığı, tamamı Nutella içeren özel menüsüyle Nutella Cafe İstanbul şubesinde tadına doyulmaz bir lezzet şöleni sizi bekliyor.
Nutella Cafe menüsünde her damak zevkine hitap eden ve farklı kültürlere ait mutfakların vazgeçilmez tatlarının da kullanıldığı birçok farklı tarif mevcut. Kırmızı dağ meyveleri ve Nutella’nın enfes lezzeti Nutella Cafe’nin tadına doyulmaz waffle’ı Waffle con Nutella ile bir araya geliyor. Krep, waffle gibi klasik lezzetlerin yanı sıra Eataly fırınından çıkan çıtır çıtır simit içindeki Nutella dolgusu ile Simit  con Nutella ve yiyenleri çocukluna döndüren Nutella dolgulu kağıt helva Wafer con Nutella gibi geleneksel sokak lezzetleri de yer alıyor.

Ayrıca Nutella dolgulu ve ahududulu tart Tartella con Nutella ve yanında krema ile servis edilen geleneksel Roma usulü çörek Maritozzo con Nutella gibi birçok İtalyan lezzeti de Nutella tutkunları ile buluşuyor. İtalya’nın ev yapımı kurabiyesi üzerinde Nutella ile hazırlanan Bacio Di Dama con Nutella geleneksel İtalyan lezzetini yansıtırken, Cannoli con Nutella ise Sicilya’nın geleneksel tatlısı cannolinin ricotta ve Nutella dolgusu ile damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakıyor. Sizi baştan çıkaracak görüntüsü ile Nutella çeşmesi de çikolata tutkunları için adeta bir lezzet şöleni haline geliyor.

Yıllardır aynı özenle yapılan ve değişmeyen lezzeti ile Nutella, alanında profesyönel ve işini aşkla yapan şeflerimizin maharetli ellerinden çıkan onlarca lezzet ve Nutella’nın baş döndüren lezzetinini tutkunu olan müşterilerimiz Nutella Cafe’yi özel kılıyor.

Nutella Cafe, hem Nutella sevenlerin hem de hoş vakit geçirmek ve farklı lezzetler denemek isteyenlerin ziyaret edebileceği seçkin bir mekan. Sizlere, yıllardan beri süre gelen bir lezzet ile keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, içinizi ısıtan bir ortam sunan Nutella Cafe, yeni tatlar ile buluşmak isteyenlerin uğrak mekanı oluyor. Enfes tatların yanı sıra üzerine kendi adınızı yazdırdığınız dev Nutella kavanozlarını da Nutella Cafe’de bulabilirsiniz.

Nutella’nın eşsiz tadını farklı tariflerle sunan Nutella Cafe Türkiye, aynı zamanda kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunuyor. Nutella Cafe, her yaşa ve her damağa hitap eden şahane lezzetleri Türkye’deki ilk şubesi ile İstanbul’da sizlerle buluşturuyor.
Kategori: